PDA

Tüm Versiyonu Göster : casio mrt 200k-2v daliş saati

theimam35
31-01-2007, 20:02
bugün casio mrt 200 k-2v daliş saati aldım aldığım kişininde saat hakkında pek bilgisi ypkmuş çankayada servisini tarif etti özelliklerini öğrenebilirsin dedi.arkadaşların arasında bu saati kullanan varmı varsa bana bi yardımcı olsun:)

aganta borina borinata
01-02-2007, 08:53
aşagıdaki linkte aldığınız saatin kullanım kılavuzu var...bi sözlük yada çeviri programı kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz...

[Only Registered Users Can See Links]

"2413" almış olduğunuz saatin seri numarasıdır...netten belki başka kılavuzlar da bulabilirsiniz...

hayırlı olsun...

katiti
01-02-2007, 12:41
Turgay Abi henüz bir dalış saati edinemedim ne yazık ki :) ve bu model hakkında da kullanım tecrübem yok. Ama hızlıca kullanım kılavuzuna bir göz attım, temel düzeyde ne var ne yok yazayım:

Özellikler:

Barometre (Hava basıncı göstergesi)
Altimetre (Yükseklik göstergesi)
Derinlik göstergesi (Depth gauge)
Alarm
Kronometre

Bunların kullanımı ile ilgili kısımlara kılavuzdan bakman lazım. Saat serbest dalış için diyor. Bir de ön uyarı yapmışlar: Saatin düğmelerini sualtında ya da yüzeyde yüzerken kullanmayın diye.

Güle güle kullan abi...

theimam35
01-02-2007, 16:05
teşekkürler arkadaşlar bugün servisine gittim adam ben sana ne anlatayım abicim 17 sayfa kullanım klavuzu var dedi. anlatmaya kalksam saatler yetmez dedi bende 17 sayfanın fotokopisini çektim ve geldim durum bu arkadaşlar.:(

Egeli
09-02-2007, 20:52
Abi sorması ayıp ne kadara aldın?
Bende düşünüyorum ama bir piyasa araştırması yapmadım...

theimam35
09-02-2007, 20:56
ben 150 ytl iki taksit aldım ama hepsi burada kom kredi kartına göre 8 ila 12 taksit yapıyor.