PDA

Tüm Versiyonu Göster : deniz ve balık fotoğrafları

Lethe
06-02-2007, 09:10
merhabalar,
panaromik deniz ve balık fotoğraflarından oluşan, hoşuma giden bir powerpoint sunusunu paylaşmak istedim.umarım beğenirsiniz :)

[Only Registered Users Can See Links]

ismail çakır
06-02-2007, 13:29
doyumsuz seyirlikti. köpek balığının dişleri korkunçtu.bu güzel paylaşımın için teşekkürler.

Güven ÖZYELDAN
06-02-2007, 13:38
kardeşim eline sağlık harika paylaşımın için teşekkürler....

katiti
06-02-2007, 14:17
güzel fotoğraflar, teşekkürler...

Taygun KOCABIYIK
06-02-2007, 18:46
Kayıp balık nemoya benzeyen kırmızı balıklar çok şeker çıkmış :)
bu güzel kareler için teşekkürler

aganta borina borinata
07-02-2007, 06:58
ulaş ellerine sağlık ...gerçekten güzel bi paylaşım olmuş...

bu arada 1000 mesajı geçmişiz yahu:D ...

rastgelsin...

Uzm.Dr.Rastgele
07-02-2007, 07:16
Ulaş'ım eline ve emeğine sağlık...

Lethe
07-02-2007, 10:52
beğenmenize sevindim.teşekkürler...:D

varior
07-02-2007, 22:05
Çok güzel bir sunum, paylaşımın için teşekkür ederim.. Bilgisayarımda bulunması gerekenlerden.. :)

HALDUN YALIMLI
08-02-2007, 07:24
Ulaş teşekkürler. Öyle güzel resimler varki tablo diye as evinin duvarına.RASTGELSİN

giritli
08-02-2007, 07:39
Ulaş harika bir çalışma yapmışsın kardeşim...ellerine sağlık...

theimam35
08-02-2007, 10:38
dosyayı indirdimde maalesef izleyemedim ben bilgisayar kullanmayı öğrenemiyeceğim galiba.

Lethe
08-02-2007, 11:56
dosyayı indirdimde maalesef izleyemedim ben bilgisayar kullanmayı öğrenemiyeceğim galiba.
Turgay Abi,öncelikle rar ya da zip programı var mı bilgisayarında?eğer varsa çift tıklayıp açabilirsin.sonra içindeki powerpoint sunusuna da çift tıklarsan açılacaktır.saygılarımla.

cansu_5
12-02-2007, 15:50
dosyayı bende indirdim ama açamadım pps uzantılı dosya çıktı çok merak etmiştim ama bakamadım arkadaşlar bilgisayara program mı yüklemem gerekiyor

katiti
12-02-2007, 16:57
pps uzantılı dosyalar MS Powerpoint dosyasıdır. MS Office yüklü bilgisayarlarda sorunsuz açılır, eğer açılmıyorsa Office yüklemek gerek...

aganta borina borinata
13-02-2007, 07:55
pps uzantılı dosyalar MS Powerpoint dosyasıdır. MS Office yüklü bilgisayarlarda sorunsuz açılır, eğer açılmıyorsa Office yüklemek gerek...

ya neden ms office i bilgisayarcılar tam yüklemezki...halbu ki cd nin içerisinde var...anlayabilmiş değilim...

bazı zip ve rar dosyaları üzerine çift tıkladığınızda yada fareye sağ tıklayı "dosyaları buraya çıkart" komutu verdiğinizde dosyaları açmayabilir...bu dosyaları açmak için fare sağ tıklayara "dosyaları çıkart" komutu vererek açılan pencereden dosyaların açılacağı klasörü seçerek tamam demeniz yeterli olacaktır...

yukarıdaki dosya için söylemiyorum ama bazı rar dosyaları şifrelenmiştir...bu dosyalrı indirdiğiniz yerde dosyaların şifreleri varsa verilmiştir genelde...bazen unutulabiliyor ama...bu dosyaları açmak için şifre programları var fakat şifrelerini kırması adamın yüreğini tüketiyor vallahi...

ek olarak...nereden indirirseniz indirin...kimden gelmiş olursa olsun...bizim forumumuzda da olsa bu vb. indirdiğiniz dosyaları açmadan yada programları kurmadan önce taramadan geçiriniz...

rastgelsin...

gokseldbuga
13-02-2007, 08:46
MS office lisanslı paralı bir üründür, Windows işletim sistemleri cd si ile ( örnek XP, 2K,98) beraber gelmez, ayrı bir üründür.
aşağıdaki linkten , gayet başarılı bedava office programları setini indirebilirsiniz

[Only Registered Users Can See Links]

Yukarıdaki set Sun microsystems tarafından geliştirilmiş ( gönüllü olarak devam etmekte) linux işletim sistemlerinin başlıca office programlarından olmuştur.
[Only Registered Users Can See Links] benim en başarılı bulduğum, bedava arşiv, sıkıştırma programı, sanırım daha önce vermiştim