PDA

Tüm Versiyonu Göster : 07.01.2007 aliağa maceramız slayt sunumu

giritli
08-02-2007, 11:09
bu vesileyle süleyman abimin kulakları çınlasın...güzel insana burdan tekrar teşekkür ederim...

[Only Registered Users Can See Links]

katiti
08-02-2007, 13:02
Süleyman Abi bahaneyle selamlar, görüşemedik ne zamandır :)...

aganta borina borinata
08-02-2007, 13:51
onur ne güzel hazırlamışsın yahu...müzik insanın içini kıpır kıpır ediyor...

aslında bu tür dosyalar hazırlamak slayttan daha iyi ve imkanlı oluyor...bunun windows movie maker da nasıl hazırlandığını gösteren bi çalışmayı ayrı bi konu başlığı altında hazırlayıp konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarla örnek olarak paylaşsan dadından yenmez valla...tabi zamanın varsa...

rastgelsin...

turna
08-02-2007, 19:21
Eh ne diyelim afiyet olsun,yalana yalana ağzımın etrafı yara oldu hayırlısı.

Uzm.Dr.Rastgele
08-02-2007, 19:37
Onur hemen ; ya bu başlık altında yada başka bir başlık altında yuo tube slay gösterisini nasıl yolluyorsun açıkla ve yol göster.Yuo tube sitesine video yollamayı ben işlemişdim ama slay gönderemiyorum. Yani ne yaparsam tapayım olmadı...:'(

aganta borina borinata
09-02-2007, 07:50
Onur hemen ; ya bu başlık altında yada başka bir başlık altında yuo tube slay gösterisini nasıl yolluyorsun açıkla ve yol göster.Yuo tube sitesine video yollamayı ben işlemişdim ama slay gönderemiyorum. Yani ne yaparsam tapayım olmadı...:'(

ishak abi...resimleri windows movie maker de yerleştirip video dosyası haline getirdikten sonra ekleyebilirsin youtube ye...onurda böyle yaparak ekledi sanırım...youtube power point gibi programların hazırladığı slayt dosyalarını açmıyor sanırım...umarım onur hazırlama şeklini göstereni bi çalışmayı ihtiyaca yönelik paylaşıma sunar...

rastgelsin...

giritli
09-02-2007, 16:17
Slayt sunumumu beyenen herkese iltifatları için çok teşekkür ederim...
Nasıl oluşturduğumu anlatmaya çalışayım...
1-Öncelikle bilgisayarınızdaki programlar kısmından Windows Movie Maker programına giriyorsunuz...
2-Daha sonra açılan ekranın en sağında "Film Görevleri" sütunu çıkıyor...
3-Bu sütunda "1.Video Yakala" kısmındaki bölümden önce 3.satırdaki "resim al"
satırına tıklayarak eklemek istediğiniz resimleri seçiyorsunuz...
4-Eğer slayt sunumunuzu müzik eşliğinde sunmak istiyorsanız aynı bölümdeki 4.satırda bulunan "ses veya müzik al" satırına tıklayarak eklemek istediğiniz müziği seçiyorsunuz...
5-En son olarak da "3.Filmi Bitir" kısmındaki bölümün 1.satırında "bilgisayarıma kaydet" seçeneği ile filminizi kaydediyorsunuz ve işlem bitiyor...

Umarım yardımcı olabilmişimdir...Bunu bana ilk Doğan göstermişti...takıldığız bir yer olursa sanırım Doğanım çok daha sağlıklı yanıt verebilir diye düşünüyorum çünkü benimkisi biraz ezbere oldu...Doğan söyledi ben yaptım...