PDA

Tüm Versiyonu Göster : SAROZ/ Halikarnas/koyun limani

sunay kaptan
10-02-2007, 18:25
[Only Registered Users Can See Links]
Bu hafta istanbuldan arkadasim metin ve tekirdagdan hasan'la beraber Koyumuzun limani saroz'daki Koyun limanindaydim. Tekneyle cikabilecek bir hava yoktu ama bizde zamanimizi dalarak ve batak oynayarak gecirdik.... Erol abi,sen burayi özlemissindir.....Kiyilarda levrek bol yalniz guzel hava bulup denize cikmak gerekiyor, rapala iyi is yapar..Kiyidan avcilikta mumkun, Vakti olan herkesi koyun limanina bekliyoruz.

Taygun KOCABIYIK
10-02-2007, 21:44
Sunay abi çok güzel kareler tebrik ederim keşke imkanımız olsada yanına gelip şöyle adam gibi balık tutabilsek :)

CaTSiLeNcE
11-02-2007, 10:01
abi resimler çok güzel teşekkürler..

katiti
11-02-2007, 10:26
Çok güzel fotoğraflar, teşekkürler. Balık da güzel olmuş. Keşke yakın olsa da gelebilsek :)...

ramazanuçar
12-02-2007, 09:09
yurdumuzun cennet köşelerinden biri daha. paylaşım için teşekkürler...

levrek
12-02-2007, 10:03
Özlemez olur muyum hiç Sunay dostum,adeta burnumda tütüyor.Ortam, fotolardan görüldüğü gibi hiç değişmemiş, bir tek farklı olan sofranın bahçede değilde içerde oluşu,ha birde sofradaki malüm eksiklikler:D
Bu arada tekneye yeni bir bakım yaptığını görüyorum,gayet güzel olmuş.Downrigger ve antenleri zannedersem daha kullanma fırsatın olmadı,ama sıra onlarada mutlaka gelecektir.İhtiyar balıkçıya ve tüm kahve halkına sevgilerimi ve selamlarımı gittiğinde iletirsen sevinirim,kendine iyi bak Sunay Kaptan.