PDA

Tüm Versiyonu Göster : karadan-veya tekneyle

ADNAN
12-02-2007, 19:34
Dönüşüm muhteşem olmalı, 1 aydan fazla oldu ava gidemedim evet arkadaşlar 18 şubat 2007 tarihinde ya karadan ya da tekneyle balığa gelmek isteyen arkadaşlar , tanışmak isteyenler,hani bizede haber verin diye yazılarınız vardı, evet şimdi tam zamanı hep beraber karar veririz karadan veya tekneden müsait olan ve katılmak isteyen arkadaşlar bütün siteye sesleniyorum . enson 2 tekne çıkmıştık, şimdi çıtayı yükseltmeye çalışıyorum , tago bize vapur lazım demişti :D :D izmir dışı arkadaşlar sizlerede iyi avlar, hayırlı işler ,sağlıklı günler diliyorum...saygılar sevgiler.....

varior
12-02-2007, 20:28
Şimdiden iyi eğlenceler dilerim Adnan abi, bence çok güzel bir organizasyon düşünmüşsünüz, İzmirden çıkıp Akdenize yolunuz düşerse bende katılırım.. :D İzmirli arkadaşlarda çok şanslı, düşünmeden gelmeliler bence.. Kahkaha,eğlence, balık avı daha ne isterler ki.. :) Bol şanslar..

Taygun KOCABIYIK
12-02-2007, 21:02
Adnan abicim beni yaz en baş köşeye ;)
Özledim seni balık olmasada muhabbetin yeter :)

katiti
12-02-2007, 21:12
Adnan Abi ben durumumu bildirdim sana, bir değişiklik olursa bilgi vereceğim...

ADNAN
12-02-2007, 21:22
1- Adnan-2- Tago - 3-

Uzm.Dr.Rastgele
13-02-2007, 07:30
Benim plan taaa geçen haftadan yapıldıydı.....:( Sizin yapacağınız bu ''büyük'' organizasyona şimdiden bol şanslar....Bol balık ve güzel anı yazıları bekliyoruz..

aganta borina borinata
13-02-2007, 08:14
1- Adnan-2- Tago - 3-

aaah ah...ben diyesim geliyor ama...ilk mesajında izmir dışındaki arkadaşlara bol şans dileyerek bu organizasyonun dışında tutulduğumuz hemen anlaşılıyor...:'( :'( :'( :D :P

rastgelsin...

gokseldbuga
13-02-2007, 08:29
Adnan abicim, bizim durum henuz belli degil ama ailece gitmek gibi birsey konusuldu, av tercihimi C.tesiden yana kullandigim icin 2 gün üstüste gidemiyorum,

CaTSiLeNcE
13-02-2007, 11:36
adnan abi teşekkürler ..çoğunluk sağlanırsa zevkli neşeli bir gün olabilir..umarım herşey istediğiniz gibi olur...

ADNAN
13-02-2007, 15:12
izmir dışından arkadaşlar gerçekten bende üzgünüm ama aramızda sadece km ler var kalbimiz sizlerle ... listeye katılacak arkadaşlar isimlerini 3-4-5diye yazıp dahil esinler görelim bakalım kaç kişi olacağız...ishak kaptan dün akşam tago ya seni sormuştum gelirmi diye tabi isimleri tek tek yazmama gerek yok sanırım.Ayrıca gidilecek yeri kendimiz belirleriz ama karadan olursa çeşme -germiyan koyuna gideriz diye düşündüm bir de ayrıntı ,kimsenin kafasında takılı kalmasın açıklama getireyim bütün masrafları 1-2 kişi yapıyor( benzin-yem-yemek-tekne)sonra kaç kişi isek yekünü bölüyoruz ....

ADNAN
13-02-2007, 15:19
Adnan abicim, bizim durum henuz belli degil ama ailece gitmek gibi birsey konusuldu, av tercihimi C.tesiden yana kullandigim icin 2 gün üstüste gidemiyorum,
göksel günlerin yerini değiştir,:D

igmsva
13-02-2007, 20:55
:artist: adnan abi su emeklilik işim bi onaylansın bıktırıcam valla seni..... az kaldı azzzzz inşallah mayıs gibi izmirdeyim kısmetse.........18 şubat maceralarınızı dört gözle bekliyeceğim

ADNAN
13-02-2007, 22:08
ilker kaptan her kelimenle izmiri nekadar özlediğin belli oluyor gel kardeşim her fırsatımızda kaçarız walla tam hızımı almaya başlamıştım oğlan rahatsızlandı yarın dr.dan iyi haber kısmetse çıkacak yine avlara devam....

igmsva
13-02-2007, 22:14
ilker kaptan her kelimenle izmiri nekadar özlediğin belli oluyor gel kardeşim her fırsatımızda kaçarız walla tam hızımı almaya başlamıştım oğlan rahatsızlandı yarın dr.dan iyi haber kısmetse çıkacak yine avlara devam....
abi geçmiş olsun umarım her sey gönlünce olur. acilsifalar dilerim.

ADNAN
13-02-2007, 22:16
teşekkürler ilker kardeş bir aydır yaşadıklarımı allah kimseye yaşatmasın.....

Uzm.Dr.Rastgele
14-02-2007, 06:49
Benim plan taaa geçen haftadan yapıldıydı.....:( Sizin yapacağınız bu ''büyük'' organizasyona şimdiden bol şanslar....Bol balık ve güzel anı yazıları bekliyoruz..

Adnan'ım , teklifin için sağol....Senin yazıyı ilk okuduğumda yukarıdaki yazıyı yazmıştım.Aslında biz geçen hafta gidecektik, ama lodos fırtınasından dolayı geçen hafta çeşme den gitme planımız iptal olmuştu.Nasip se bu hafta tekne ile çeşme tarafından gideceğim.Tabi yine nasip diyorum....Bakalım hava nasıl olacak...

Sizlere şimdiden bol şans diliyorum....Ve yazın kıyıdan yapacağımız büyük organizasyonları ip ile çekiyorum...:D

gokseldbuga
14-02-2007, 08:45
Adnan abicim, çocuğun nesi var?

ADNAN
14-02-2007, 18:56
Adnan abicim, çocuğun nesi var?
[Only Registered Users Can See Links] Göksel bütün bilgiler burada teşekkürler tekrar söyliyeyim, allah hiç kimseye yaşatmasın...

lidaki
14-02-2007, 22:08
Abi bizde cumartesi için bi Zeytineli planı yaptık bakalım bi mani çıkmazsa...
Dolayısiyle Pazara da gidersem korkarım hanım eve almaz. Malum havalar nede olsa kış, park olayıda biraz serin olur.:D :D :D İyisimi beni mazur görün... Size bol şans diliyorum (ustaların şansa ne kadar ihtiyacı olursa...)

mustafakasim
15-02-2007, 09:05
adnan abicim ALLAH tan acil şifalar diliyorum.ALLAH kimseyi böyle zorluklarla imtihan etmesin inşallah.dua herşeyin ilacıdır.bakara suresi 155,156,157 . ayetler: (155. andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla ,birde mallar,canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz.sabredenlere müjdele.156 . Onlar ; başlarına bir musibet gelince ,''biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah'a aidiz ve şüphesiz O' na döneceğiz derler. 157 . İşte Rableri katında rahmet ve merhamet onlaradır.doğru yola ulaştırılmış olanlar da işte bunlardır.) Maneviyatı olmayan bir insan böyle durunlarda neye dayanacak.Allah'a çok şükür ki müslüman bir ülkede dünya ya gelmişiz. tekrar acil şifalar dileğiyle. benimde eşim büyük bir tehlike geçirdi .çok şükür ki Allah onu bize bağışladı. inşallah ilerki balık avlarında buluşmak dileğiyle.

Uzm.Dr.Rastgele
15-02-2007, 09:28
Bu hafta sonu için tekne ile balık düşünen arkadaşların dikkatine.....

[Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
15-02-2007, 09:43
Bu hafta sonu için tekne ile balık düşünen arkadaşların dikkatine.....

İshak abicim senin iş yine yattı desene :'(

mufi
15-02-2007, 10:27
Adnancım teşekkürler birde..benim bir araştırmam oldu:
Arkadaşlar bu gün benim burada Ayrancılar/gaziemir hattında çalışan bir araç sahibi şöför komşum ile konuştum. pazar günleri için 100 km. ye 100 yt alırım dedi.. araba sıfır ve 18 kişilik peugeot efendi insandır.sabah götürüp akşam getiririm dedi..
tabii km. başlangıcı ayrancılar olacagı için bu rakkam maalesef bu şekilde
izmir içinde olsaydı daha ucuz olabilir miydi ? bilmem?
ama kıyıdan avlanmak için toplam 10 kişi olursa adam başı 10 ytl gibi düşer..
tabii belli 1/2 noktadan topluca elemanlar alınır...
böyle bir olasılıkta var.. yani izmir içindekiler mesela narlıderede toplanıp oradan ildır vs. gidilebilir. kaç km ise ona göre km/1 ytl gibi hesap çıkar ..dedi..
sizlerin görüşüne sunuyorum...ayrıca km hesabı daha ucuza gelebilecek bir minibüs çü tanıdığı olan varsa oda konuşsun..ki bir sürü insan bir arada olalım

Uzm.Dr.Rastgele
15-02-2007, 10:46
İshak abicim senin iş yine yattı desene :'(

Tago'cuğum bana hava biraz yüksek gibi geldi.....Hava yüksek olduğu zaman da ''maşallah polyester tekne tadından yenmiyor''......:P

katiti
15-02-2007, 13:17
Bitsin artık şu fırtınalar :'( :'( :'( ...

ADNAN
15-02-2007, 17:51
adnan abicim ALLAH tan acil şifalar diliyorum.ALLAH kimseyi böyle zorluklarla imtihan etmesin inşallah.dua herşeyin ilacıdır.bakara suresi 155,156,157 . ayetler: (155. andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla ,birde mallar,canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz.sabredenlere müjdele.156 . Onlar ; başlarına bir musibet gelince ,''biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah'a aidiz ve şüphesiz O' na döneceğiz derler. 157 . İşte Rableri katında rahmet ve merhamet onlaradır.doğru yola ulaştırılmış olanlar da işte bunlardır.) Maneviyatı olmayan bir insan böyle durunlarda neye dayanacak.Allah'a çok şükür ki müslüman bir ülkede dünya ya gelmişiz. tekrar acil şifalar dileğiyle. benimde eşim büyük bir tehlike geçirdi .çok şükür ki Allah onu bize bağışladı. inşallah ilerki balık avlarında buluşmak dileğiyle.
Mustafa kardeşim şifa dileklerine çok teşşekkür ederim, tabiki bu tür şeyler sınav inanıyorum ama yine heycanlanmamak elde değil....

ADNAN
15-02-2007, 18:12
arkadaşlar sanırım herkez planını yapmış ama ben daha bekliyorum , tekne işi yattı hava muhalefeti dolayısıyla, herkez bir program yapmış ama cumartesi gecesine kadar siteden umudu kesmiyorum, muvaffak abi bende citroen c15 kamyonet var arkada yolculuk yapan arkadaşlar vardı bence rahattılar yani4 arkada 2 de önde 6 kişi ben alırım, ama senin münübüs cazip değil bence abi çeşme git gel 200 km adam başı kaç ytl oluyor bizde yem de teknede dahil o paralara çıkarıyoruz tahmini şimdiye kadar toplam 25-30 dan fazla harcamadık abi bilgilerine ... ben hala umutluyum karadan av ve muhabete pazara....:) :) çeşme- germiyan ı da düşüne biliriz .çeşmeye benim araba 40 ytl ye gider gelir :D

lidaki
15-02-2007, 18:35
arkadaşlar sanırım herkez planını yapmış ama ben daha bekliyorum , tekne işi yattı hava muhalefeti dolayısıyla, herkez bir program yapmış ama cumartesi gecesine kadar siteden umudu kesmiyorum, muvaffak abi bende citroen c15 kamyonet var arkada yolculuk yapan arkadaşlar vardı bence rahattılar yani4 arkada 2 de önde 6 kişi ben alırım, ama senin münübüs cazip değil bence abi çeşme git gel 200 km adam başı kaç ytl oluyor bizde yem de teknede dahil o paralara çıkarıyoruz tahmini şimdiye kadar toplam 25-30 dan fazla harcamadık abi bilgilerine ... ben hala umutluyum karadan av ve muhabete pazara....:) :) çeşme- germiyan ı da düşüne biliriz .çeşmeye benim araba 40 ytl ye gider gelir :D
Adnan abi bugün
Arkadaşlara baktım cayarlarmıki diye ama nafile...
Herkes yanıp tutuşuyor balık diye,
Gideceğiz bakalım Zeytineli'ne,
Biz cumartesi, siz pazar;
hepimize rastgele...
Şu balık sevdası şair etti nihayetinde:D :D :D

varior
15-02-2007, 21:42
vay be "bu durum için" keşke İzmirli olsaydım diye iç geçirdim şimdi... :D :D herkes bi tarafa gidiyor, program-organizasyon yapılıyor katılacak kimse yok.. :soru: otobüse atlayıp gelsem mi acaba?? :D

mufi
16-02-2007, 05:36

Adnancım . cevabi mesajına teşekkürler.. senin fikrinde tabiiki bir olasılıktır..
ileride tüm arkadaşların aklında bulunsun...bana gelince benim uzakta olmam dezavantajım..

Uzm.Dr.Rastgele
16-02-2007, 06:39
Beyler,.... haftasonu için tekne düşünenlerin dikkatine..........

Bence akıllarından bile geçirmesinler.....:oha:

gokseldbuga
16-02-2007, 08:52
Adnan abi, özel mesajlarına bak,
Hafta sonu K.Ege için rüzgarlı diyor ben ilgi alanım olan güneye baktım, Cuma 00-06 arası 1-2 şiddetinde Ctesi gene aynı, ayrıca yağmur mağmurda yok. Nokta atışı bakmak lazım, poseidon tercihim

gokseldbuga
16-02-2007, 09:00
Abiler , kıyıdan organizasyon işini accık daha erteleyelim derim ben, havalar biraz daha ısınsın.
Araç durumuna gelince,
Muvaffak abi sabah atlarsın bir otobüse erkenden gelirsin Orcanere falan ben alırım seni ( büyük sorun değil)
Bildiğiniz gibi bende Caddy var, 5 kişi biner, abimi sayarsak + 3 kişi hatta 4 bile alırım. Adnan abinin araba da alır bir o kadar.
Masraflar bölüşülür.
Benim arabada 35-40 yakar sanırım.

ADNAN
16-02-2007, 09:30
Adnan abi, özel mesajlarına bak,
Hafta sonu K.Ege için rüzgarlı diyor ben ilgi alanım olan güneye baktım, Cuma 00-06 arası 1-2 şiddetinde Ctesi gene aynı, ayrıca yağmur mağmurda yok. Nokta atışı bakmak lazım, poseidon tercihim
göksel teşşekkürler gereken yapıldı diye düşünüyorum bilahare görüşürüz sevgiler

mufi
16-02-2007, 10:05
Abiler , kıyıdan organizasyon işini accık daha erteleyelim derim ben, havalar biraz daha ısınsın.
Araç durumuna gelince,
Muvaffak abi sabah atlarsın bir otobüse erkenden gelirsin Orcanere falan ben alırım seni ( büyük sorun değil)
Bildiğiniz gibi bende Caddy var, 5 kişi biner, abimi sayarsak + 3 kişi hatta 4 bile alırım. Adnan abinin araba da alır bir o kadar.
Masraflar bölüşülür.
Benim arabada 35-40 yakar sanırım.

gökselim canım kardeşim. çok teşekkürler ederim bu bahsettiğin yer tam olarak nerede??

gokseldbuga
16-02-2007, 11:06
Abi Orcaner, eski otogar, Izmir'den Karabağlara giderken hemen sağda, tabii benim bilgim eski bilgi, diğer arkadaşlar yeni ismini söylerler.Buradan, Bodruma Gümüldüre arabalar kalkardı eskiden .Yada atla gel Cumadan abicim, misafir eder, Ctesi balığa gideriz hep beraber

mufi
16-02-2007, 18:11
Bildim gökselcim karabaglar/üçyol/buca kesişmesi üst geçidin bize tarafında büyük blok
altı.. mobilyacılar üstü bürolar.. yanında da boş bir bina var yine devasa...
onun yanında benzinci...

ADNAN
16-02-2007, 20:50
muvaffak abi aynen otası orcaner durağı.....

ADNAN
16-02-2007, 20:52
muvaffak abi aynen orası orcaner durağı.....

ADNAN
16-02-2007, 22:06
Tagoooo 1-2 dedik kaldık ama ben yinede kaçarım no problem:(

eşref sürek
17-02-2007, 01:52
hepinize şimdiden bol avlar sonucları bekliyorum rastgele

ADNAN
18-02-2007, 22:28
No comment....:( :( :(

Uzm.Dr.Rastgele
19-02-2007, 06:51
Adnan abicim,dediğini gayet net anladım.....:D

aganta borina borinata
19-02-2007, 07:06
:'( :'( :'( :'(

rastgelsin...

lidaki
20-02-2007, 22:09
Adnan abi naaptınız gittinizmi hafta sonu. Benimkiler yine caydı benimde moralim bozuldu iki gün çıkmadım evden. Bi daha bizinmkilerle tövbe....

kturkol
20-02-2007, 22:45
No comment....:( :( :(
adnan bey ben kesin gelisdim ama malesef mesajları geç okudum.:'( :'( yinede umarım iyi geçmiştir.:) :)

ADNAN
21-02-2007, 19:28
arkadaşlar maalesef organizeyi beceremedim.....:( :(