PDA

Tüm Versiyonu Göster : hiç bir türlü avlanamayan bulut balığı

igmsva
14-02-2007, 10:51
arkadaşlar hep balık olacak değil ya....bende değişiklik olsun havadan kendi çektiğim o çok sevdiğim ve bir türlü avlayamadığım bulut fotoğraflarımından bazılarını yayımlayayım dedim. umarım seversiniz gelir...

CaTSiLeNcE
14-02-2007, 11:00
ilker abi bu foto ları çektiğin yerden bulutlara balıklama atlamak mümkün mü :) güzel resimler teşekkürler..

igmsva
14-02-2007, 11:14
ilker abi bu foto ları çektiğin yerden bulutlara balıklama atlamak mümkün mü :) güzel resimler teşekkürler..
:deli: kesinlikle mümkün ama dayanabilirmisin bilmem:D

HALDUN YALIMLI
14-02-2007, 11:34
İlker abi nefis resimler ya. Uçsuz bucaksız pamuk yatak gibi. Paylaşım için teşekkürler abi. RASTGELSİN

igmsva
14-02-2007, 11:37
İlker abi nefis resimler ya. Uçsuz bucaksız pamuk yatak gibi. Paylaşım için teşekkürler abi. RASTGELSİN
haldunum daha istersen var........:P

Uzm.Dr.Rastgele
14-02-2007, 11:45
İlker'im, harika görüntüler....Sanki ''göreve'' giderken / gelirken çekilmiş fotoğraflar gibi geldi bana...

Taygun KOCABIYIK
14-02-2007, 13:00
İlker abi harika fotoğraflar insanın içine atlayası geliyor :)

aganta borina borinata
14-02-2007, 13:11
paylaşım için teşekkürler...

rastgelsin...

igmsva
14-02-2007, 13:43
İlker'im, harika görüntüler....Sanki ''göreve'' giderken / gelirken çekilmiş fotoğraflar gibi geldi bana...
:artist: abi şışşşşşşşşşşş

ismail çakır
14-02-2007, 13:47
ilker,
ben bulutlara hep yerden baktıgım için görmediğim güzel görüntüleri paylaştığın için teşekkürler.:D

Lethe
14-02-2007, 14:04
İlker abi gerçekten güzel fotoğraflar.paylaşımın için çok teşekkürler :)

balıkcı
14-02-2007, 16:35
İlker fotolar çok güzel,bende merak ettim bu resimleri nasıl çektin diye,,,meslek,,,paraşüt,pilot falanmı?

katiti
14-02-2007, 17:31
İlker Abi uçmuşsun ;) :P :D ...

Abi eline sağlık harika fotoğraflar gerçekten...

Uzm.Dr.Rastgele
15-02-2007, 09:14
İlker'im, canımsın,ciğerimsin.............:D

Rauf
15-02-2007, 09:45
İlkercim sanki bulut denizi emeğine sağlık bunlar her kezin cekiceği görüntüler değil teşekkürler biz genelde bulutların altından bakarız üstüde güzelmiş.madem konu bulutlardan bir meteoroji sitesinden alıntı yaptığım bu yaz sonu alanyadan cekilmiş bir fotayı da ekleyim seninkilere selamlar.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

mufi
15-02-2007, 10:33
İlkercim çok hoş.. bir de bu bulutların arasında uçakta giderken Darude veya ATB nin trance parçalarını dinleyeceksin...

katiti
15-02-2007, 12:38
İlkercim sanki bulut denizi emeğine sağlık bunlar her kezin cekiceği görüntüler değil teşekkürler biz genelde bulutların altından bakarız üstüde güzelmiş.madem konu bulutlardan bir meteoroji sitesinden alıntı yaptığım bu yaz sonu alanyadan cekilmiş bir fotayı da ekleyim seninkilere selamlar.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Rauf Abi o ne ya. Yakında tornado falan gelmez değil mi sizin oralara :oha: ...

aganta borina borinata
15-02-2007, 13:52
alanya ve serik ilçeleri arası enteresan bi bölgedir...her yıl buna benzer hortumlar oluşuyor buralarda...karaya çıkanlar seracılara büyük zararlar verebiliyorlar...hatta yanlış hatırlamıyorsam avsallar ve konaklı beldeleri tam yeri bu hortumların...

resmin sağındaki kayalıklarda olta atmıştım...üstü alanya kalesidir...(tabi resimdeki yer bahsettiğim yerse:D )

rastgelsin...

CaTSiLeNcE
15-02-2007, 15:03
bundan 3 4 ay önce bu hortumlardan birisi serik in belkıs köyünde maddi zarara yol açmış..birini ziyaret için gitmiştik bizimkilerle.. ve anlatılanlara göre fırtınadan herkes evin içine kaçmış.. ve biraz sonra çok gürültülü bir uğultu gelmiş bir kaç dakka sürmüş..hortum olduğunu sonra anlamışlar..

Rauf
15-02-2007, 16:03
Evet ersen doğrudur.doğan bu görüntü alanya kalesi doğu tarafı orada olta atanlar hala var şükürki bu hotumcuklar cok büyümüyor amerikadakilerle kıyaslarsan onların bebeği bile olmazlar .

igmsva
15-02-2007, 18:44
İlker'im, canımsın,ciğerimsin.............:D
:artist: canım abim benim sağolasın:artist:

igmsva
15-02-2007, 19:06
:artist: rauf abi fotoğrafa bayıldım:artist:
:artist: muvaffak abi zevkin cok güzel:artist:

turna
15-02-2007, 20:09
İlker cim ellerine sağlık ,uçak yolculuklarında hep düşünürüm şu bulutlara elim bir deysin yeter diye.
Abi üçüncü resimdeki kancalar dikkatimi çekti ,?

igmsva
15-02-2007, 20:50
birkaç resim daha.........:)

[Only Registered Users Can See Links]

varior
15-02-2007, 21:37
İlker abi paylaştığın için teşekkürler, Bulutlarda gezmek bu olsa gerek.. :)

Rauf abi hortum var ve millet hiç istifini bozmuyor walla ben olsam tabanları yağlardım.. :D

katiti
15-02-2007, 22:05
İlker Abi yine çok güzel resimler gerçekten, teşekkürler...

Aklıma geldi de abi, hazır oralara kadar çıkmışken bulutlara tembihleyiverseydin biraz yağmur bıraksalardı, susuzluk berbat bu sene :(...

Rauf
16-02-2007, 08:13
İlker abi paylaştığın için teşekkürler, Bulutlarda gezmek bu olsa gerek.. :)

Rauf abi hortum var ve millet hiç istifini bozmuyor walla ben olsam tabanları yağlardım.. :D

savaş o bakanlar turistler avrupalılar garip insanlar neyse başlarına bişi gelmedi ayrıca sağile uzaklık 3km falan ve cok yavaş hareket ediyorlar.

aserkansatı
16-02-2007, 23:09
Evet ersen doğrudur.doğan bu görüntü alanya kalesi doğu tarafı orada olta atanlar hala var şükürki bu hotumcuklar cok büyümüyor amerikadakilerle kıyaslarsan onların bebeği bile olmazlar .
Rauf iklimler değişiyor .Eskiden rastlanmayan hortumlar Sinopta bile görülmeye başlandı.Bu yıl yaşadığımız kışa bakın mesela.Kurak ve sıcak...Gitgide tropikal iklim kuşağına giriyoruz eksendeki sapma yüzünden.Umarım daha büyüklerini görmeyiz.

Bu arada İlker arkadaşım;gerçekten çok etkileyici resimler.Teşekkür ederiz...