PDA

Tüm Versiyonu Göster : Böyle bir mera olabilir mi?

Egeli
20-02-2007, 14:54
Arkadaşlar burada ne ararsan var....
Çıldırdım vallahi...:deli:

[Only Registered Users Can See Links]

Lethe
20-02-2007, 15:18
vay canına!çıldırmamak elde değil!akvaryum sanki...:D

Taygun KOCABIYIK
20-02-2007, 16:59
Bir ben eksiğim bende olsam tam olacakmış :)

gokseldbuga
20-02-2007, 20:24
ah elimde bir dvd var da , kesip toparlamam lazım halimi görmeniz için. Sahne aynen şöyle,
Lizbonda Avrupa'nın en büyük akvaryumu var mutlaka gezin dediler biz de kalktık gittik, Mehmet diye bir arkadaşla. Ben kaydediyorum Mehmet geziyor ,Mehmet kaydediyor ben geziyorum, bi ara beni yakalamış , maymun gibi cama yapışmışım ağzımın suları akıyor.
Buyurun yakaladığım birkaç kare

katiti
20-02-2007, 21:35
Göksel gezmem ben orayı abi, içime oturur :deli: :D :D :D ...

Ben bu videoyu görmüştüm daha önce, ya adamlar çok şanslı ya da bunlar da akvaryuma dalmış :D...

ADNAN
20-02-2007, 21:55
Kesin buralarda av yasağı var ki balık bu kadar çok ..:D

lidaki
20-02-2007, 21:58
Bir ben eksiğim bende olsam tam olacakmış :)
Ben yukarıda teknede olmayı yeğlerim Tagocum...Şööle beş iğneli bi köstek hazırlamışım, yok yok on, yok yok onbeş....:deli: :deli: :deli: :deli:

Cullinan
20-02-2007, 22:42
Mehmet, o gönderdiğin videolar Akdeniz'in artık son bularak Atlas Okyanusu ile kucaklaşmaya hazırlandığı İspanya (Catalunya) sahil şeridinde çekilmiş.
Balıkların okyanusa giriş çıkış yaptığı veya yuvalandığı bakir meralar.

Hemen bir de not ekleyelim bu konu açılmışken.

Akdeniz'de ve Atlas Okyanusu'nda büyük dalgalar, güçlü akıntılar ve gelgitler vardır. Akdeniz'in suyu, Cebelitarık Boğazı'nda Atlas Okyanusu ile karşılaşır. Ama bu karşılaşma sonucu kendi sıcaklık, tuzluluk ve yoğunluk özellikleri değişmez. Çünkü iki deniz arasında görülmeyen bir sınır vardır.

HALDUN YALIMLI
21-02-2007, 08:02
Abi bu ne ya, rüya gibi birşey vallaha. sinosu var, levreği var orfozu var, hatta bir ara isparoz bile gördüm. Tek kelimeyle muhteşem. Teşakkürler Mehmet. RASTGELSİN.

aganta borina borinata
21-02-2007, 08:36
Abi bu ne ya, rüya gibi birşey vallaha. sinosu var, levreği var orfozu var, hatta bir ara isparoz bile gördüm. Tek kelimeyle muhteşem. Teşakkürler Mehmet. RASTGELSİN.

hiç deme haldun...orfozu görünce gözlerim 400 m. den tekneye alınmış bi balık gibi yuvalarından fırladı valla...özlemişim orfoz abiyi...

bu arada yukarıdaki linke tıklayınca açılan videonun yanında aynı kişi tarafından eklenmiş diğer videolar da var...bölüm bölüm...hepsini izleyin valla...bölüm bölüm oluyorsunuz...tabi belgesellerde hiç mi bu şekilde görüntüler yok...var...ama adam avladığı balıkları böyle görünce kuyruğunu kıstırıyor boynunu büküyor acıtasyon yapan bi kedi yavrusu gibi bakıyor walla:D :D :P ...

rastgelsin...

CaTSiLeNcE
21-02-2007, 13:56
abi burası akvaryum olmasın sakın :D ne güzel kardeş kardeş dolaşıyorlar..

dalgıç63
15-03-2007, 18:19
miting varmıs orda ondandır