PDA

Tüm Versiyonu Göster : Surf

HALDUN YALIMLI
21-02-2007, 08:30
Arkadaşlar allah hepimize kıyıdan böyle avlar nasip etsin. RASTGELSİN.

[Only Registered Users Can See Links]

katiti
21-02-2007, 08:51
:'( :'( :'( :'( :'( .....

aganta borina borinata
21-02-2007, 13:40
amin...

:'( :'( :'( :'( :'( .....

mert e katılıyorum...

rastgelsin...

yilmaz
21-02-2007, 13:41
insan gıpta ediyor. en güzelide kıyıdan yakalananlar.

CaTSiLeNcE
21-02-2007, 13:47
gerçekten ağlatacak cinsten:)....

Uzm.Dr.Rastgele
21-02-2007, 13:48
Sevgili arkadaşlarım....Onur,Taygun,Mert,Doğan....vs...... İşte bundan 3-4 sene öncesine kadar, benim poyrazda/köpüklerin içinde levrek alırdım, diye bahsettiğim olay............

Sevgili İsmail bey de bilir ki, levrek bu dalgalı denizde adeta kara kıyı gezer......Ve kış mevsiminde bana göre yapılabilecek en verimli av bu tür havayı yakalayıp neticeye ulaşmaktır....

aganta borina borinata
21-02-2007, 13:53
Sevgili arkadaşlarım....Onur,Taygun,Mert,Doğan....vs...... İşte bundan 3-4 sene öncesine kadar, benim poyrazda/köpüklerin içinde levrek alırdım, diye bahsettiğim olay............

Sevgili İsmail bey de bilir ki, levrek bu dalgalı denizde adeta kara kıyı gezer......Ve kış mevsiminde bana göre yapılabilecek en verimli av bu tür havayı yakalayıp neticeye ulaşmaktır....

haklısın sayın abim...de... sen oltalara baktın değil mi orada...bizim damlardaki anten populasyonundan daha fazla... demek ki özel bi bölge orası... adamların çektiği balıklarda standart...mert gibi bi arkadaş agaşona yatmış olmasın oralarda...:D :D :P

rastgelsin...

sbasaran
22-02-2007, 08:06
insanın aklından geçirdiği fakat uygulamalardaki -ekonomik- rahatsızlıklardan dolayı yerine getiremediği bir olayı ancak böyle videolarda izleriz.
o videoları izlerken kendimi bakırçayda altınovada zannettim bir anda. bizimkiler kamış değil el takımı. uygulama aynen böyle. böyle balıkları bizim meralarda görmek yılda ancak 1-2 kez oluyor. bizimkiler hep ispendek, palaz.
halduncum senden özel rica: şu avlak adresini de yazsan da bizde oralarda avlansak:D :D :D

Uzm.Dr.Rastgele
22-02-2007, 11:10
Sevgili arkadaşlar, Haldun'un verdiği linkteki görüntülerin '' esas ana sitesini'' sağı solu dürte dürte buldum.Kıyıdan mühtiş avların yapıldığı ve dev gibi balıkların tutulduğu bol miktarda fotoğraf var.

Bakıp bakıp yutkunmak serbest....Ama sakın kafayı kırmayalım....:deli:

mutlaka ziyaretedip inceleyiz....

o sitededen bulduğum bir slayt/video sunumu...

gokseldbuga
22-02-2007, 12:40
balıkları da kendileri gibi hepsi şişko

katiti
22-02-2007, 13:07
Sevgili arkadaşlar, Haldun'un verdiği linkteki görüntülerin '' esas ana sitesini'' sağı solu dürte dürte buldum.Kıyıdan mühtiş avların yapıldığı ve dev gibi balıkların tutulduğu bol miktarda fotoğraf var.

Bakıp bakıp yutkunmak serbest....Ama sakın kafayı kırmayalım....:deli:

mutlaka ziyaretedip inceleyiz....

o sitededen bulduğum bir slayt/video sunumu...

Girmeyeceğim abicim bu siteye ben, benimki de bünye bir yerde yani. Kaldırmıyor :deli: :D :D :D ...

Taygun KOCABIYIK
22-02-2007, 14:46
Abicim adamlar tutuyor vallahi

er35han
22-02-2007, 16:26
bizim insanımız denizleri çöplük olarak gördükleri sürece ancak böyle videolardan seyredebiliriz balık avlarını.

ADNAN
26-02-2007, 22:02
Haldun böyle videolar bizi bozar kardeşim,:D :D :D :D

giritli
12-03-2007, 08:19
Olsun abicim ben takımlarımı bu gibi durumlar için düzmüştüm zaten...;) :P gün gelirde böyle bir havada böyle bir mera denk gelirse hiç kaçarı yok oturtucam çocuğu...:D :D :D

dalgıç63
12-03-2007, 19:10
arkadaşlar bende birkactane levrek yakalamıstım kıyıdan canlı balıkla 5.6kiloluk
oma yakaladıgım kadarınıda kacırdım mısına dayanmıyo kardesim nıce silikonlu misınalar denedim yok olmuyo biraz kalınlastırınca balık vurmuyo.. tavsiyesi olan varmı.

turna
12-03-2007, 20:21
Ellerinize sağlık,Türkiye nin 3 tarafı denizlerle çevrili ama malesef hala yabancıların filimlerini seyretmek zorunda kalıyoruz.

Taygun KOCABIYIK
12-03-2007, 20:38
arkadaşlar bende birkactane levrek yakalamıstım kıyıdan canlı balıkla 5.6kiloluk
oma yakaladıgım kadarınıda kacırdım mısına dayanmıyo kardesim nıce silikonlu misınalar denedim yok olmuyo biraz kalınlastırınca balık vurmuyo.. tavsiyesi olan varmı.
asso discovery yada ultra asso

CaTSiLeNcE
13-03-2007, 09:18
ultra asso güzel misina.. geçen kayaya takıldı 0,28 lik misinam..belime bağladım kopartamadım.. misina lastik gibi uzadı nerdeyse denize uçacaktım :)

mufi
13-03-2007, 09:43
Arkadaşlar allah hepimize kıyıdan böyle avlar nasip etsin. RASTGELSİN.

arkadaşlar merak ettim baktım ve yukarıdaki balık ile ilgili bir site buldum

katiti
13-03-2007, 16:23
Muvaffak Abi yazıda da söylendiği gibi çok dikkatli analizler ve incelemeler yapılmadan yabancı türlerin sularımıza girmemesi gerekir kanımca. Araştırman için teşekkürler...

turna
14-03-2007, 16:27
Millet güzel balık avlıyor.Kullandıkları kamışlar dikkatimi çekti şahane.Balığı çektikleri aparat nasıl bir şey ? bilen varmı?

jumbo160
26-04-2007, 09:11
slmlar üstadlar şu adamlarla kanki olsak bizleri davet etmezleri acaba müthiş flimler tşkler herkeze rast gelsin başarılar