PDA

Tüm Versiyonu Göster : Boşanma EXIMER LASER

mercan
16-03-2007, 20:43
:deli: sevgili balıkcı dostlar dün 22 yıllık hayat arkadaşıkla yollarımızı ayırdık.Antalya talya göz merkezinde 3.0 numara gözlüklerimden ayrıldım. laserle ameliyat oldum. hayat daha güzelmiş.yaptırmak isteyen ve düşünen lere tavsiye ederim. antalya da yaptıracak olanlarada yardımı bir borç bilirim. hepinize rast gelsin.

Taygun KOCABIYIK
16-03-2007, 21:42
Hüsnü abi hayırlısı olsun insanın sağlıklı olması kadar büyük bir olay yok sağlığına kavuşmana çok sevindim.

Güven ÖZYELDAN
16-03-2007, 21:58
hayırlısı olsun abicim dünyaya aracısız kendi gözünle bakacaksın tekrar...

varior
16-03-2007, 22:23
hayırlı olsun bende gözlük kullanıyorum ve artık vazgeçillmez bir aksesuar oldu, merak ettiğim konu, operasyonun maliyeti ne kadarı buluyor, bilgi verebilirmisiniz??

mufi
17-03-2007, 04:07
Saglıklı ve yıllar dilerim kardeşim

mercan
17-03-2007, 04:18
hayırlı olsun bende gözlük kullanıyorum ve artık vazgeçillmez bir aksesuar oldu, merak ettiğim konu, operasyonun maliyeti ne kadarı buluyor, bilgi verebilirmisiniz??
peşin veya 10 taksit aynı fiyata 1296 ytl.

igmsva
17-03-2007, 17:24
GeÇmİŞ Olsun HÜsnÜcÜĞÜm......

aahmet
17-03-2007, 19:43
geçmiş olsun ayrıldıgına sevindim herhalde sıra bize gelecek

eşref sürek
18-03-2007, 03:20
ayrıldığınıza çok sevindim zaten size yakışmıyordu yeni hayatınızda mutluluklar dilerim rastgele

Lethe
18-03-2007, 09:53
çok sevindim geçmiş olsun.darısı başıma.bakalım ben ne zaman kurtulabilecem 5 numaradan?zaten olur olmaz zıpkın olayına giricem :D

CaTSiLeNcE
18-03-2007, 10:13
hüsnü bey geçmiş olsun ve hayırlı olsun....

ismail çakır
18-03-2007, 16:23
hüsnü bey demekki bundan sonra balıkların gerçek boyutlarını aracısız görebileceksin. hayırlı ve geçmiş olsun...

Uzm.Dr.Rastgele
18-03-2007, 16:33
Ah birde ben,cesaret edip güvenebilsem....Ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan çekiniyorum....

gokseldbuga
18-03-2007, 17:02
askeri liseyi kazanmışım muayenelere giricem, babam dedi gel şu gözlerine baktıralım ne olur ne olmaz, benim sağ gözde 0.25 astigmat çıkmaz mı . Neyse gittik askeri hastaneye , muayeneye girdim, komutanım dedim yalan yok sağ gözümde 0.25 astigmat var , dur dedi bakalım , neyse bu sorun değil dedi, miyop hipermetrop olsa elerdim.
Biz herşeyi geçtik okula başladık, 1 ay kamp, kamp sonrası İngilziceden muafiyet sınavını verdik sınavları verdik 33 kişi, indik Lise 1. sınıfa . 1 hafta falan ya geçti ya geçmedi, bu 33 kişiden 3 ü şişe camı dibi gibi gözlükleri çıkardılar takmaya başladılar .
Heyallahım dedim ben de ne üzülmüşüm. Gözlerim hala değişmedi , sağ gözüm 0.25 astigmat ,
geçmiş olsun abicim

mercan
19-03-2007, 05:34
Ah birde ben,cesaret edip güvenebilsem....Ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan çekiniyorum.... ishak bey şiddetle tavsiye ederim. korkunun gözlüğe faydası olmuyor. bence denizde patlayan fırtına kadar bile tehlikeli değil. ayrıca detaylı muayene yapmadan laser uygulaması yapmıyorlar. benim retinada yırtılma riski varmış yılların etkisi sanırım. laser uygunluk muayenesinde ortaya çıktı. doktorlar 2 ay önce laserle gözün retinasını mıhlama yaptılar. eger tesadüf eseri gitmeseydim başıma iş açıcakmış. Retina yırtıldığı zaman ani körlük oluyormuş. onun için herşeyde bir hayır vardır. agrı sızı hiç bir şey olmadı benim. uygulamadan 1 saat sonra araba kullanıcaktım ama benle beraber gelen arkadaşa ayıp olmasın diye kullanmadım.

Rauf
19-03-2007, 09:47
Hüsnü arkadaşım gecmiş olsun selamlar.

katiti
19-03-2007, 12:03
Geçmiş olsun, Allah bir daha birleştirmesin :D...

Uzm.Dr.Rastgele
19-03-2007, 19:14
Hüsnü hocam ben aslında ter türlü tekiki ve muayeneyi yaptırmıştım.İşte çizilecek olan yüzeyin kalınlığı filan....Ve % 100 başarı sağlanır diyede bilgi filan almışdım.Her ne ise sonradan vazgeçmişdim.Bakalım hayırlısı....

mercan
19-03-2007, 19:21
Hüsnü hocam ben aslında ter türlü tekiki ve muayeneyi yaptırmıştım.İşte çizilecek olan yüzeyin kalınlığı filan....Ve % 100 başarı sağlanır diyede bilgi filan almışdım.Her ne ise sonradan vazgeçmişdim.Bakalım hayırlısı....
ishak hocam bir hafta sonu gel balığa çıkalım sonrada laser yaptırır döneriz.
Hocam bir tanıdığım yaptırdı istanbul'da ama o 15 gün kırmızı gözlü gezdi. laserden bir gün sonra karşılaştık şaşırdı. bu kadar hızlı iyileşmesine gözlerimin. sanırım teknolojik bir fark var. Ayrıca nasıl yapıldığını gösteren bir video kaydı var onu sana gönderebilirim.

feraye
22-03-2007, 23:08
:deli: sevgili balıkcı dostlar dün 22 yıllık hayat arkadaşıkla yollarımızı ayırdık.Antalya talya göz merkezinde 3.0 numara gözlüklerimden ayrıldım. laserle ameliyat oldum. hayat daha güzelmiş.yaptırmak isteyen ve düşünen lere tavsiye ederim. antalya da yaptıracak olanlarada yardımı bir borç bilirim. hepinize rast gelsin.

aaa üzüldüm bak derken camlarınızdan ayrıldığınızı anlayınca seviniverdimmm geçmiş olsum mercan kardeş 22 yıl az uzun değil arada bir vefakar olunda takınn bari :D saygılar tekrar geçmiş olsun

er35han
23-03-2007, 09:48
hüsnü bey ayrılmakla çok iyi bir karar vermişsiniz.üç sene kadar önce de biz, eşimin gözlerine eximer lazer uygulaması yaptırdık.biri 4 diğeri 4.5 numara olan bozukluk bu uygulama sonrası sıfıra indi. şimdi çok memnun ama yaklaşık bir ay boyunca her sabah kalktığında komidinde gözlük aradı:D :D .alışkanlıklar kolay unutulmuyor;)

giritli
24-03-2007, 14:07
Geçmiş ve de hayırlı olsun...böyle ayrılığa can kurban...:D