PDA

Tüm Versiyonu Göster : Denizeeeeee

ADNAN
16-03-2007, 23:24
Warmı bu hafta denize ava gidecek.. :soru:

eşref sürek
17-03-2007, 00:29
ben vardiyalı çalışıyorum salı çarşamba izinliyim hava müsait olursa çıkmayı düşünüyorum diğer ekip cumartesi pazar balığa çıkacak bakalım ne tutacaklar bizim buralar biraz kısır istavrit var kıyı taşlarına balık daha inmedi böyle idare ediyoruz sizlere rastgele

mufi
17-03-2007, 05:50
Pazar günü güneye gidecekler olursa (kıyıdan avcılık). katılırım ben burada ana cadde üzerindeyim..Pazar hava fena değil..

balıkcı
17-03-2007, 08:00
Evet var,denize değil ama malzeme avına gideceğim bu hafta,her sene martın ikinci hafta sonuna denk gelen buradaki en büyük derneğin düzenlediği ve sadece balıkavı malzemeleri satılan bit pazarı yarın yani 18.03.2007 tarihinde kurulacak,pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum...

Güven ÖZYELDAN
17-03-2007, 08:07
selim abi yeni malzemeler ve tanıtımını bekliyoruz....

ADNAN
17-03-2007, 21:26
Evet uzun bir aradan sonra, Mert,Tago,Onur ve ben Çeşmealtı tekne programı yaptık, bakalım oltamıza neler gelecek ?

eşref sürek
18-03-2007, 00:24
desenize ekipte tamam o zaman sizlere rastgele oltanız balık dolsun bol avlar dilerim

igmsva
18-03-2007, 10:23
Evet uzun bir aradan sonra, Mert,Tago,Onur ve ben Çeşmealtı tekne programı yaptık, bakalım oltamıza neler gelecek ?

evet beyler maceralarınızı sabırsızlıkla bekliyorum....ona göre.....:deli:

ismail çakır
18-03-2007, 16:02
inşallah gölünüze göre bir av olur... rastgelsin...

çupra
18-03-2007, 16:22
arkadaşlar bende bu pazar akbüke giderim diyodum ama yem bulamayınca sadece pamucak sahiline gidip denize baka kaldım. hepinize rastgele!

Uzm.Dr.Rastgele
18-03-2007, 16:28
Ben azıcık ucundan haber aldım....Bakalım ayrıntıları kim verecek....:D

gokseldbuga
18-03-2007, 17:14
Tagom koparmış gene karagözü, hadi bakalım, sonuç ne olacak.

Güven ÖZYELDAN
18-03-2007, 20:59
zaman içinde canlı olarak dakika ve skor aldım dostlardan herşeye rahmen gayet keyifli hoş sohbet bir av olmuş birlikte olmak birşeyler paylaşmak en güzeli sanırım....

ADNAN
19-03-2007, 22:08
Evet arkadaşlar unuttum başlığı ile başladım.çok üzüldüm hala da üzgünüm, takım toplandık, avlandık akşam karanlığına kadar dolaştık, klasik yemeğimiz helva ekmek ve kolamız dahil herşey çok güzel di.karanlıkta limana dönerken bile heycanlı ve güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyordum (balık olmasa bile)tago da 4-5 adet kalamar ve tam porsiyon diyebileceğimiz karagöz çıkardı mert kardeşimde 1 orta boy mercan .Bende de epeyce eşek isparoz :D :D Tagonun ünvanını elinden almış oldum bu hafta . Onurla ben bu hafta izleyici gibi olduk yani bu hafta Tago show vardı.limana döndüğümzde tekne sahibi cihazı kullandınmı ? diyince beynimden kaynarsular döküldü teknede cihazın olduğunu yani balık bulucunun teknede olduğunu unutmuştum.:'( :'(

aserkansatı
19-03-2007, 22:12
Sağlık olsun be Adnan,nasiplenmişiniz yine de derya kuzularından.Rastgelsin...

cevat2
19-03-2007, 22:36
evet adnan bey sağlık olsun birdahakine yinede boş dönmemişsiniz

HALDUN YALIMLI
20-03-2007, 07:16
Adnan abim allah içinize sindirsin muhabbetini bozmasın. Tavalık balığınızı almışsınız işte bunada şükür. RASTGELSİN.

Uzm.Dr.Rastgele
20-03-2007, 08:24
Gençler, allah içinize sindirsin....İstediğiniz gibi bir av olmasa bile en azından temiz hava almış oldunuz....

Güven ÖZYELDAN
20-03-2007, 09:36
Evet arkadaşlar unuttum başlığı ile başladım.çok üzüldüm hala da üzgünüm, takım toplandık, avlandık akşam karanlığına kadar dolaştık, klasik yemeğimiz helva ekmek ve kolamız dahil herşey çok güzel di.karanlıkta limana dönerken bile heycanlı ve güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyordum (balık olmasa bile)tago da 4-5 adet kalamar ve tam porsiyon diyebileceğimiz karagöz çıkardı mert kardeşimde 1 orta boy mercan .Bende de epeyce eşek isparoz :D :D Tagonun ünvanını elinden almış oldum bu hafta . Onurla ben bu hafta izleyici gibi olduk yani bu hafta Tago show vardı.limana döndüğümzde tekne sahibi cihazı kullandınmı ? diyince beynimden kaynarsular döküldü teknede cihazın olduğunu yani balık bulucunun teknede olduğunu unutmuştum.:'( :'(

abicim maşşallah maşşşşşşşşşşşallah :D :D :D :D :D

eşref sürek
20-03-2007, 21:10
arkadaşlar azda olsa elinizin pası gitmiş temiz hava almışsınız biz buralarda lodosdan çıkamıyoruz rastgele

ADNAN
21-03-2007, 17:57
abicim maşşallah maşşşşşşşşşşşallah :D :D :D :D :D Güven nasıl olsa kısmet olursa beraber balığa çıkacağız isparozu sen de alırsın sana sorarım :D :D :D

varlık
23-03-2007, 22:17
arkadaşla ben siteye yeni katıldım herkese slm.sökeliyim.haberiniz olsun didim taşburundan geçtiğimiz hafta sonu lida çıkmaya başladı.karinada da aynı durum.bu pazar yine gidicem.gelecek olanlar yem olarak kırmızı kurt olsın.

Rauf
27-03-2007, 04:58
arkadaşla ben siteye yeni katıldım herkese slm.sökeliyim.haberiniz olsun didim taşburundan geçtiğimiz hafta sonu lida çıkmaya başladı.karinada da aynı durum.bu pazar yine gidicem.gelecek olanlar yem olarak kırmızı kurt olsın.

arkadaşım hoş geldin lakin mesaj yanlış yere yazmışsın TANIŞMA bölümüne yazarsan arkadaşların bundan haberi olur selamlar.