PDA

Tüm Versiyonu Göster : 29 03 2007 iznik 20.00-21.30 raporu

cevat2
29-03-2007, 20:02
arkadaşlar saat 18 gibi attığım 3 oltaya 20 den sonra 2 vuruş ve bu arkadaşlar geldi geçen haftaki gibi değiller abma abileri geç geliyor bakalım gece yarısına kadar ne nasip olacak amacım iyi bir sazan ama sazana attığım oltalara geldi bunlar ,geçen haftada kefale attığıma sazan geldi .hayırlısı bakalım av sonu hepsini masaya yatırırım
[Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
29-03-2007, 20:52
Cevat abi senin bu raporlarda insanı fena yapıyor heycanla devamını bekliyoruz :)

cevat2
29-03-2007, 21:39
arkadaşlar şu anda skoru 4 ledim hava feci şekilde ısırıyor 1.5 saat olta başı yarım saat ev sanıyorum gece yarısı raporu daha iyi olur ya nasip

igmsva
29-03-2007, 21:57
cevat canlı yayın gibi valla helal olsun. hadi kocaman bekliyoruz ilerleyen saatlerde.ama dikkat et üşütme

cevat2
30-03-2007, 06:40
arkadaşlar saat 01sularında bir iri sazan daha geldi fakat benim asistan(oğlum)yatmış olduğu için iskeleye çıkarırken kaçırdım bakmayı öyle boylarına 1.5 mt yüksek iskeleye çekerken kamışı felaket eğiyor bu da sabah 06.30 suyu yasağa 2 gün kala av çoğaldı bu keratayı hemen geriye iada ettim bundan sonrakiler de aynen göle gün içi ve akşam raporlara devam edeceğim amacım büyük bir sazan (israil değil)

cevat2
30-03-2007, 06:56
bu arada bu israil(havuz balığı) kadar ruh gibi gelen bir balık yok bir vuruşu iyi gelirken adam bir takla atar,bir kafa atar,bir rövaşata atar yok bir tek sudan kesince oynuyor ama kefallerin vuruşunu görün zannedersiniz 5 kg. balık vuruyor kamışları yerinden çıkaracak gibi ilk vuruşları allahtan onlar oyun yapıyorda zevkimi alıyorum.tabiiki kamış ve makinalarında önemini yavaş yavaş anlamaya başladım tecrübe olsun oğlumda alışşın diye aldığım alba lyra 60 lık makinalar balıklar biraz daha büyük gelse çekmeyecek selim abinin kulaklarını çınlatayım iyi makina iyi kamış neyse yeniledik artık takımları bunlarıda oğlana devir teslim misinalarıda komple berkley ile değiştiriyorum

aganta borina borinata
30-03-2007, 09:44
hakikaten iznikten canlı yayına geçmişiz...tebrikler...

ruh gibi gelen balık demişken...aşağı yukarı ortaboy bi sudak da öyle gelir...sudağın 10 cm.lik yavrusunun oltaya vuruşu dillere destan vallahi...ekmek atarsınız zile takarsınız oltayı...bi süre sonra çok şiddetli bi şekilde zil çalar oltayı elinize alırsınız tık yok...oltayı çekersiniz ucunda bi sudak yavrusu duruyor... kötü olan suya tekrar bıraktığınızda balık yaşamıyor... sudak eti lezzetli fakat mücadeleci bi balık değil ne yazık...

rastgelsin...

katiti
30-03-2007, 16:59
Tam canlı yayın olmuş gerçekten, teşekkür ederiz :D. Balıklar için de tebrikler...

discus
30-03-2007, 19:25
hocam ellerine sağlık...

gencoz
30-03-2007, 20:21
sezon açılınca iznikte görüşmek üzere rastgelsin