PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bakalım iğdeler çiçek açtımı açmadımı.....

Uzm.Dr.Rastgele
30-03-2007, 11:51
Eğer yarın sabah kalktığımda yağmur yağmıyor ise ; kıyıdan bir gerence taraflarını denemek istiyorum.Ne olacağını pek bilemediğimden tahmin bile edemiyorum....

gokseldbuga
30-03-2007, 12:09
Ishak abi e-postana durumu attım, tüm gün yağış var der hava durumu siteleri

[Only Registered Users Can See Links]

mufi
30-03-2007, 13:08
Eğer yarın sabah kalktığımda yağmur yağmıyor ise ; kıyıdan bir gerence taraflarını denemek istiyorum.Ne olacağını pek bilemediğimden tahmin bile edemiyorum....

yarın hava küllüm yagmur hocam..:(

sbasaran
30-03-2007, 13:53
seni yağmur kararından döndürmesin. yağmurluk diye bir şey di mi ama...:D :D :D

giritli
30-03-2007, 16:30
İshak abicim şimdiden rastgele....kamışlar karbon olmasın abicim...mazallah taklaya falan gelmeyesin:D

Taygun KOCABIYIK
30-03-2007, 17:18
Bizim burdaki ağaçlarda tomurcuklar var ufak ufak yapraklarda çıkmaya başlamış ama çiçekler henüz açmadı ishak abicim yinede çupraların bundan pek haberleri yoktur sanırım :) Rastgelsin

mufi
30-03-2007, 18:31
en büyük İshak başka büyük yok... madem uzun zamandır evdesin kanın kaynıyor.. ilahlar da senden yana olur..yürü kardeşim..:)

Alparsbeğ
31-03-2007, 12:56

Abi herhalde sen de benim gibi ortada kaldin, diyecem ama ustadlara belli olmaz, benim gozum yemedi bugun sahsen.
yagmur DEVAM

SAYGI VE SEVGILER

gokseldbuga
31-03-2007, 13:38
göksel: Aabi naaptın?
İshakamca: tekneyle çıktık geri dönüyoruz
göksel: ee?
İshakamca: Aarkadaşın yazlığına geldik sobayı yaktık kütür kütür, otur diyor oturamıyorum donuma kadar ıslandım!
göksel: balık?
İshakamca:akşam foruma yazarım

bulentakici
31-03-2007, 13:55
ishak abi çamaşır ipi yoksa artık pantolonu falan oltanın ucuna asıp kurutmak lazım :) neyse abi nasip işi.bilmiyorum belki kısa sürede kovayı doldurmuşsundur. akşamı sabırsızlıkla bekliyorum.

mufi
31-03-2007, 16:17
göksel: Aabi naaptın?
İshakamca: tekneyle çıktık geri dönüyoruz
göksel: ee?
İshakamca: Aarkadaşın yazlığına geldik sobayı yaktık kütür kütür, otur diyor oturamıyorum donuma kadar ıslandım!
göksel: balık?
İshakamca:akşam foruma yazarım

:D :D :D :D :D

İshak ım aga seninle daha çok uğraşacaz gibi gözüküyor..
aga bak ...ya iyi bir şeyler tutar bu ekranda görürüz.. yada balıkçıdan önemli değil dudagını delersin. onu sayfaya koy..
yoksa kur tu la mı ya cak sın ..:)

Uzm.Dr.Rastgele
31-03-2007, 19:19
:D :D :D :D :D

İshak ım aga seninle daha çok uğraşacaz gibi gözüküyor..
aga bak ...ya iyi bir şeyler tutar bu ekranda görürüz.. yada balıkçıdan önemli değil dudagını delersin. onu sayfaya koy..
yoksa kur tu la mı ya cak sın ..:)

Muavffak abim, dün Çağlar av'a uğradım.Faruk kardeşim ile kulaklarını çınlattık.Onunla beraber kefal için kullanılacak malzemeler seçtik ve bende akşam hazırladım.Ama nasip bu hafta tekne ile gitmek imiş....:P

Sevgili dostlar, şunuda belirtmek isterim ki; çeşme taraflarında İğdeler uyanmaya başlamı.....Eeeeee, geriye birde çiçek açmaları kaldı....

Hasan BALIKÇI
31-03-2007, 23:36
selamlar ishak abı;
çağlar a uğramış faruk bey le sohbet etmışsın.malzeme almışsın,allah sohbetınızı artırsın.bı gün ınşallah beraber bır sohbetımız olur.ben şu an kamptayım kendımı hazırlıyom.çok yakında hep beraber şööööölllllllleeeee bı çıpura avı yapar ve boy boy resımlerle vıdeo görüntülerıyle,sahneye yenıden çıkarız(az kaldı)
hepınıze sevgıler ,saygılar,:)

giritli
03-04-2007, 07:10
Hasan abi gitmeyi düşündüğün günden 1-2 gün önce haber verirsin inşallah....

Biz önceden gidip birkaç parça nasibimizi alalım da sonra bakarsın kalmaz falan...nemelazım...;)