PDA

Tüm Versiyonu Göster : öneri

jellyfish
14-04-2007, 08:27
arkadaşlar su ürünleri ile ilgili teknik konularda başlık açtırmak istiyorum uygun görülürse ,sizin merak ettiğiniz şeyler varsa buraya yazarsanız hepbirlikte bir karar verilir.şimdiden teşşekkürler...

gıracemi
14-04-2007, 16:15
gözde hanım öncelikle aramıza hoşgeldiniz.. teknik konulardan kastınız nedir, mesajınızla ilgili biraz daha detaya inerseniz sanırım herkes için daha anlaşılır olur.. keyifli paylaşımlar...

Uzm.Dr.Rastgele
14-04-2007, 19:15
Gözde hanım, aramıza hoşgeldiniz....Eğer kalıcı ve katılımcı olursanız,eminim bir çok arkadaşımızda 1 nci ağızdan öğrenmek istediklerini, sizin sayenizde öğrenecektirler...

katiti
14-04-2007, 20:49
Bence gayet iyi olur, hatta sadece soru cevap şeklinde olmamalı diye düşünüyorum. Siz bu konuda eğitim almış biri olarak uygun gördüğünüz bazı konular makale şeklinde de hazırlarsanız bir başlangıç olur...

mufi
16-04-2007, 07:00
Gözde hn.çok iyi olacak hem soru cevep şeklinde olur hemde sizin bizlere anlıyacagımız dilde sunacagınız eğitsel dokümanlar ile ileride bu sitenin kapsamlı bir egitim sitesi haline getirilir...
internet dünyasında su canlıları ile ilgili araştırma (akademik tarzda)
yazılarına çok az rastladım..elinizdeki yayınları kaynak göstererek ve yasal olacak şekilde ortak bilgiye sunmakta sakınca yoksa . çok iyi bir gelişme olur
mesela:
-belirli bölgelerdeki (gökova körfezi/izmir körfezi/edremit körfezi/ vs.) bir takım balıkların üzerine yapılan araştırma sonuçları
-yada deniz ve iç sulardaki su kalitsini araştırma sonuçları/gerek oksijen gereks kirlilik açısından
vs..gibi

gokseldbuga
16-04-2007, 07:51
bence bunu başlık halinde değil ayrı bir bölüm oluşturarak yapalım, Su Ürünleri diye bir bölüm oluşturalım. Bu sayede direk makale tarzı da yayımlanabilir, soru cevap şeklinde konu da açılabilir

aganta borina borinata
16-04-2007, 07:55
iyi bi konu başlığı...

benim merak ettiğim "solunar teorisi" ndeki tespitlerin gerçeklik payı nedir... bu teorideki bilgilerden yola çıkılarak yapılacak avda verim arttırılabilirmi... türkiye de bu konuda tespitler yapılmış mı...

rastgelsin...

jellyfish
17-04-2007, 13:15
arkadaşlar şöyle söyleyim kesinlikle aktif olmak istiyorum fakat işlerim yoğunluğu dolayısyla ile vakit ayırdığım sürelerde siteye girebiliyorum.benim fikrim ; ben konuları hazırladıkça burda hangi arkadaş ilgeniyorsa ona aktarayım ve yeni bir konu başlığında olsun. soru cevap bölümünüde uygun olan biryere açılırsa ordada elimden geldiğince bilgilerimi size aktarmaya çalışırım. derli toplu olur ve herkes aradığı şeye ulaşır diye düşünüyorum

saygılarımla,

giritli
17-04-2007, 13:25
Gözde hanım düşünceniz çok güzel ancak Gökselin de dediği gibi bunun ayrı bir bölüm altında toplanması fikri bence de daha iyi olur...en azından su ürünleri ile ilgili teknik bir bilgi araştırması yapan arkadaşlar zaman içerisinde pekçok bölümde dağınık olabilecek olan bilgilere tek bir bölüm altındaki konu başlıklarından çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirler...

jellyfish
17-04-2007, 13:40
yazımı yanlış anladınız galiba benm de istediğim başlık açılması..

giritli
17-04-2007, 13:48
yanlış ama için pardon...umarım en kısa zamanda bölüm açılır ve bu konu ile ilgili paylaşımlarımıza başlayabiliriz...saygılar...

Taygun KOCABIYIK
17-04-2007, 14:32
İlgili bölüm açılmıştır hayırlı olsun.
Şimdiden bilgiler için teşekkürler Gözde
[Only Registered Users Can See Links]

gokseldbuga
17-04-2007, 14:36
Ben , en kısa sürede diye mesaj atarken aynı anda Tago açmış,ben mesajı silerken Tago da karşılık vermek istemiş ama geç kaldı, kovboy seni

jellyfish
17-04-2007, 16:28
teşşekkür ederim başta haldun abi olmak üzere herkese....

mufi
17-04-2007, 17:13
Evet arkadaşlar Gözde kardeşimin dediği gibi bir başlık olsun sorusu olan sorsun yada Gözde kardeşimiz teknik detaylarda bilgi versin.. ne kadar güzel bir bölüm olu.. akademik bilgisi olan bir kardeşimiz aramızda..

gıracemi
17-04-2007, 22:12
haydi hayırlı uğurlu olsun.. kurdele töreni için bi organizosyon yapsak mı? :dans: :dans: :helal: :helal: :helal: