PDA

Tüm Versiyonu Göster : tatlı su kaşıkları

cevat2
16-04-2007, 21:28
arkadaşlar şu kaşıkların güzelliğine bakın,el yapımı amerikan malı,bugün araştıra araştıra buldum türkiye de bulmak zor istenilen modeli adamlarda yurtdışına göndermiyor artık satan siteleri bulmak lazım.ilgilenenler sevdiği balığın üstünü tıklasın yerli versiyonlarını kullanmak için fikir olabilir

[Only Registered Users Can See Links]

her balığa göre kit hazırlanmış darısı bizim üreticilerin başına...

varior
16-04-2007, 21:31
paylaşım için teşekkürler Cevat abi.. hayatımda kaşık kullanmadım ama bonibon şekeri gibi çeşit çeşit ürünler var abi.. Tabii kullanımda yerinde önemi var sanırım..

mozdil
17-04-2007, 06:35
Cevat Bey,

Cabelas'ta bulabilirsiniz.

balıkcı
17-04-2007, 06:39
arkadaşlar şu kaşıkların güzelliğine bakın,el yapımı amerikan malı,bugün araştıra araştıra buldum türkiye de bulmak zor istenilen modeli adamlarda yurtdışına göndermiyor artık satan siteleri bulmak lazım.ilgilenenler sevdiği balığın üstünü tıklasın yerli versiyonlarını kullanmak için fikir olabilir

[Only Registered Users Can See Links]

her balığa göre kit hazırlanmış darısı bizim üreticilerin başına...
Cevat inan bana bunların hiç biri ölü balık sisteminden iyi çalışmaz,bende çoğu mevcut ama daha bir balık almışlığım yok bunlarla,turnada en çok albanında satmış olduğu düz silber renkte olanı iş yapıyor,bunun nedenide kaşık gelirken yan yatarak aynı canlı balıkların toplandıkları zamanda olduğu gibi yanak vermesi,ama sen çeşitlilik olsun dersen o zaman başka tabi bu malzemeleri ve daha çoklarını almanyada her hangi bir balıkavı malzemesi satan dükkandan bulabilirsin.

freediver
21-06-2007, 21:48
Bende bunlarla hic avlanmadim...
Benim kullandigim ve herzaman icin mutlaka balik yakaladigim kasik ve mepps
D.A.M. in Effzett modeli var onunda gümüs renklisi.Türkiye'de de satiliyor.Cekerken yalpa yaparak geliyor ve turna onu yarali balik saniyor.
Sanirim bulmak pek kolay degil artik ama ABU nun Tobby kasigi var o da cok güzel...

Ya da 3 numaradan büyük Mepps

ünalmusa
19-08-2007, 20:16
bende kullanmadım ama at cek usuluolmaz sanırım