PDA

Tüm Versiyonu Göster : 22-23 nisan organizasyonu "son baskı"

igmsva
22-04-2007, 21:21
hadi muhteşem balıkçılar, neredesiniz;
aldığım istihbarata göre pek iç açıcı bir av olmamış ama muhteşem bir gün olmuş..... yokmu yorgun olmayıpta bizlerle paylaşacak olan......
:deli: onur yapmışsın yine yapacağını:deli:

Emre
23-04-2007, 00:00
İlker Abicime katılıyorum Arkadaşlar Fotolar Nerde :(

mufi
23-04-2007, 07:58
Dostlar merhaba
Şu anda kendimi iyi hissetim de makinanın başına geçtim. dün aslında başlangıç itibari ile benim için harika bir gün dü bu sayfadan 3 arkadaşımız ile ilk kez el sıkıştık ve sarıldık. kısacası dün 6 tane güzel insanla çok güzel bir yerde idik.
ancak benim sabah faslı aniden kötüleşen sağlık olayım herkesin moralini bozdu
Allah razı olsun Erhandan rica ettim beni basmane Şifa hastanesine getirdi.
dün orada acilde uzun bir süre kaldım tahliler yapıldı elektro alındı ve öğleden sonra eve gidebildim. kardiolog ile yaptıgım konuşmada vardıgı sonuç birgün öncesinden başlıyan yorgunluk ve soğukalgınlıgı ve pazar sabahı uykusuz lugu ve acık cam ile yolculukta göğsüme vuran serin hava toplam etkisi ile kalbin zorlanması.ve sıkıntı vermesi
pazar gününe denk gelen bu terslikler beni akşam çok üzdü.. kırkyılda bir görüşebildiğim arkadaşlarımızın da tadını kaçırdım...
Adnan-Erhan-Kıvanç-Onur-Serkan-Taygun keyfinizi kaçırdım. tekrar özür dilerim. sizler iyiki varsınız.

discus
23-04-2007, 08:56
muvafak abicim senin iyi olman bizler için daha önemli hem nedemek tadını kaçırdım arkadaşların olurmu öyle şey aksine tecrübe kazanmak gerek bu olaydan hepimizin eksikliği olan ecza çantamız ve önemli ilaçların olmaması( tansiyon için dil altı hapı gibi tansiyon ölçecek bir cihaz gibi) nın çok kötü olduğunu anladım.
abim benim sen iyi olda bizler gene hep beraber dahada güzel organizasyonlar yaparız.

igmsva
23-04-2007, 09:30
muvaffak abim büyük geçmiş olsun. umarım durumun şimdi daha iyidir. kendine iyi bak canım abim benim.........

varior
23-04-2007, 09:44
Muvaffak abi geçmiş olsun, önce SAĞLIK.. Arkadaşlar 1-0 da olsa, güzel bir gün geçirdiğinize eminim.. Muhabbet yeter.. :) Keşke bizde İzmir civarlarında olsakta sizlerle bu muhabbete katılabilsek..

Çanakkale boynumuzun borcu oluyor galiba.. :D Ulusal bir organizasyon yakın gibi..

Taygun KOCABIYIK
23-04-2007, 10:07
[Only Registered Users Can See Links]
efenim buyrunuz rapor

mufi
23-04-2007, 10:08
Tabii buarada benden sonra ne oldu bitti bende merak ediyorum. inşallah birşeyler tutmuşlardır.

eşref sürek
23-04-2007, 10:35
muaffak bey geçmiş olsun kendine iyi bak rastgele

giritli
23-04-2007, 10:51
muvafak abicim senin iyi olman bizler için daha önemli hem nedemek tadını kaçırdım arkadaşların olurmu öyle şey aksine tecrübe kazanmak gerek bu olaydan hepimizin eksikliği olan ecza çantamız ve önemli ilaçların olmaması( tansiyon için dil altı hapı gibi tansiyon ölçecek bir cihaz gibi) nın çok kötü olduğunu anladım.
abim benim sen iyi olda bizler gene hep beraber dahada güzel organizasyonlar yaparız.
Muvaffak abicim böyle şeyler söylersen üzülürüz sonra....Serkan kardeşim çok güzel söylemiş...Her kelimesine katılıyorum...:helal: :helal: :helal:

kturkol
23-04-2007, 11:01
Dostlar merhaba
Şu anda kendimi iyi hissetim de makinanın başına geçtim. dün aslında başlangıç itibari ile benim için harika bir gün dü bu sayfadan 3 arkadaşımız ile ilk kez el sıkıştık ve sarıldık. kısacası dün 6 tane güzel insanla çok güzel bir yerde idik.
dün orada acilde uzun bir süre kaldım tahliler yapıldı elektro alındı ve öğleden sonra eve gidebildim. kardiolog ile yaptıgım konuşmada vardıgı sonuç birgün öncesinden başlıyan yorgunluk ve soğukalgınlıgı ve pazar sabahı uykusuz lugu ve acık cam ile yolculukta göğsüme vuran serin hava toplam etkisi ile kalbin zorlanması.ve sıkıntı vermesi
pazar gününe denk gelen bu terslikler beni akşam çok üzdü.. kırkyılda bir görüşebildiğim arkadaşlarımızın da tadını kaçırdım...
Adnan-Erhan-Kıvanç-Onur-Serkan-Taygun keyfinizi kaçırdım. tekrar özür dilerim. sizler iyiki varsınız.
Muvaffak abim sen iyi ol hepimize yeter. ortada özür dilenecek bir şey yok. aksine mesjlarını tekrar görmeye başlayınca çok sevindim. umarım kısa sürede tekrar aramıza katılırsın. bizde birdahaki sefere daha tedbirli olacağız. tekrar saygılarımı sunarım.

gıracemi
23-04-2007, 12:01
muvaffak abi büyük geçmiş olsun.. herşeyin başı sağlık, tutkular ve diğerleri ikinci sırada, keza sağlık olmadan hiçbirşeyin tadı olmuyo.. kendine iyi bak, yaz gelsin daha karpuz kesicez :)

mufi
23-04-2007, 15:18
tekrar sagolun arkadaşlar. iyiki varsınız..bir de Sanal alem yalandır derlerdi...
demek yalan değilmiş..

giritli
23-04-2007, 15:25
hadi muhteşem balıkçılar, neredesiniz;
aldığım istihbarata göre pek iç açıcı bir av olmamış ama muhteşem bir gün olmuş..... yokmu yorgun olmayıpta bizlerle paylaşacak olan......
:deli: onur yapmışsın yine yapacağını:deli:
Yok İlker abicim estağfurullah....bu aralar da sargozlar taktı abicim :P bana:D

gokseldbuga
23-04-2007, 16:31
Muvaffak abi çok geçmiş olsun

ismail çakır
23-04-2007, 17:55
muvaffak bey geçmiş olsun..yapılan güzel organizasyon dostlukların pekişmesine vesile olmuş. ben de katılıp sizleri tanımak isterdim.ama mesafe çokkk ırakk.. nasipse yine tanışırız..

gıracemi
23-04-2007, 18:18
ismail amca ''çanakkale geçilmez'' o kesin ama gelinmez diye bişi yok.. bakarsın çanakkaleye bi çıkarma yaparız minimum taşıt ve maliyet, maksimum elemanla.. neye uğradığını anlamadan ne kadar çıpura levrek var hepsini toparlayıveririz pişman olursun sonra :) :)

Taygun KOCABIYIK
23-04-2007, 18:51
ismail amca ''çanakkale geçilmez'' o kesin ama gelinmez diye bişi yok.. bakarsın çanakkaleye bi çıkarma yaparız minimum taşıt ve maliyet, maksimum elemanla.. neye uğradığını anlamadan ne kadar çıpura levrek var hepsini toparlayıveririz pişman olursun sonra :) :)
:helal: :helal: :helal: :deli: :artist:

mufi
23-04-2007, 19:51
beyler benden sonra başka görüntü almadınızmı.? tago nerede bu fotolar..

katiti
23-04-2007, 21:03
Muvaffak Abicim geçmiş olsun, kendine dikkat et daha beraber yakacağız mangalı ;) :)...

aserkansatı
23-04-2007, 21:37
Dostlar merhaba
Abicim sen iyi ol da gerisini düşünme...

kturkol
23-04-2007, 21:37
muvaffak bey geçmiş olsun..yapılan güzel organizasyon dostlukların pekişmesine vesile olmuş. ben de katılıp sizleri tanımak isterdim.ama mesafe çokkk ırakk.. nasipse yine tanışırız..

Evet beyler bize çanakkale seferi göründü. :deli: :deli: :deli:

hadi bakalım tago, onur, göksel, düzenleyin seferi bizde seferber olp katılalım.
:dans: :dans: :dans:

Onur son anda almasaydın sargosu kaptırıyordun namını benim ufaklığa.:P :P :P

cevat2
24-04-2007, 20:30
arkadaşlar ilkönce programa katılamadığım için kusuruma bakmayın.herşey planlandığım gibi başladı.cuma sabahı bodruma doğru yola çıktım yavaş ve gezerek ,bafada bilgi toplayarak akşam saat 21 gibi bitezdeydim.sabah yem araştırdım biraz mamundan başka yem yok, bende yanına sübye alarak avlak aramaya başladım.fakat çok rüzgar vardı cumartesi olta atamadım eve erken dönerek sabah izmir hazırlıklarına başlarken kapı çaldı gelenler adadaki akrabalarımız bize süpriz yapmışlar bodruma gelerek!!!!!adada kalacak yer olmayınca git gel 600km gözümde büyüdü vazgeçtim.tago mail adresimin şifresini çok eski olduğu için unutmuşum , yeni şifremi şimdi alabildim.tel açıp haber veremediğim için kusura bakmayın tekrar.2 gün bodrumda güvercinlik,torba,bitez,yalıkavak heryerde olta attım,tek alabildiğim güvercinlik çiftlik yakınındaki mera, yoldan aşağıya inmek dağcılık istiyor onun için makina yukarıdaydı resmi orada çekebildim.birdahaki sefere nasip olur inşallah tanışmak.bodruma ava gideceklere kesinlikle tekne programı yapın,yem muhakkak izmirden götürün kıyılarda hala birşey yok
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

ADNAN
24-04-2007, 22:56
Sevgili muvaffak abi sana tekrar geçmiş olsun, allah beterinden korusun çok güzel bir organizasyonun başında arazıye uydun yoksa başımıza gelecekleri anladın mı ?;) ama ben bu ekiple nereye isterlerse giderim, çok zevk aldım mangalıyla da iz.. ve is..leryle bile mutluydum.hele ilk girdiğimiz sahil çok hoşuma gitti muhteşem cennet köşesi memleketim demekten kendimi alamadım.herşey için teşşekkür ederim beni zorladığınıza da değdi.hepinize ayrı ayrı teşşekkür ederim. iyi ki sizleri tanımışım. Bu arada unutmadan bütün gün ismail çakır abi aşağıya ismail abi yukarıya dilimizdeydin ismail baba;)

Uzm.Dr.Rastgele
25-04-2007, 07:20
Şu güzelliğe....şu muhabbete bakın beeeee.......Allah nazarlardan saklasın......

Alparsbeğ
25-04-2007, 08:03
Muvaffak Abi, gecmis olsun dileklerimi lutfen kabul edin. Biraz gec oldu ama, evde giremedim internete, dun de burada islerin arasında bir ara girdim foruma ama gormemisim yazınızı.

Segi ve Işıkla kalınız