PDA

Tüm Versiyonu Göster : Geç olsada herkese meraba

bnttn
14-11-2005, 23:48
Herkese cok cok selam.Kusura bakmayın kendimi tanıtmak da gec kalınca kuzen(aserkansati) yardım etmiş kendisine teşekkürü borç biliyorum.aslında kendisine cogu konu da tskkür etmem gerek:Cünki oltayı elime almayı saglayan odur,tıpkı tuttugum ilk balıgı iğneden cikarmayı sagladığı gibi...YA işte arnızda olma nedenim.Fazla söze gerek yok........Şu anda konyada ögrenciyim son sınıfım ama bitmezse bir sene daha(en fazla bir sene) burada egitim görecegim.sonra manisaya dönüp yeni ufuklara yelken acacağım.sanırım o zaman balıkcılıkla daha fazla ugrasacagım.Ama o ana kadar bu forumla bilgilerimi taze tutmaya calışacagım.Arada basit sorular sorarsam eger affedin.Kapasitemi arttırmaya en az derslerim kadar çaba göstereceğim.Görüşmek dilegiyle HERKESE RAST GELSİN...

Bir Dost
15-11-2005, 03:15
hoşgeldin arkadaşım sorularını gönül rahatlığıyla sorabilirsin kimse anasının karnında birşey öğrenmedi önemsiz yada basit bir soruyu sormakla sormamak arasında tereddüt etme bilginin büyüğü küçüğü yok elimizden geldiğince yardım etmek isteriz bu na şüphen olmasın umarım gönlünden geçirdiğin her güzel şeyi burada bulursun tekrar aramıza hoşgeldin senin burda olman bizlere güç verecek emin ol

levrek
15-11-2005, 06:46
Tekrar hoşgeldin bnttn,hepimiz öğrenmeye devam ediyoruz,sevgilerimle

nirvana
16-11-2005, 19:02
hoşgeldin bnttn site gittikçe güçleniyor

aserkansatı
18-11-2005, 06:01
Eyvallah Onurcum,tekrar hoşgeldin. ;)

Anıl ÜNALAN
18-11-2005, 23:28
Hoşgeldin onur..