PDA

Tüm Versiyonu Göster : 19_05_2007 Zeytineli'ndeyim beklerim

kturkol
15-05-2007, 20:12
arkadaşlar nasip olursa Cuma akşamüstünden çıkıp cumartesiyide geçirecek şekilde Zeytineline ilk seferi gerçekleştiriyorum. gece kıyıdan gündüz bulursak tekneden bulamazsak kıyıdan nasibimizi arayacağız. bu hafta sonu için herkese rastgelsin.:artist: :artist: :artist: :dans: :dans:

nevzat
15-05-2007, 20:35
Kıvanç bey inşallah zevkli ,neşeli ve bereketli bi av geçirirsiniz.Raporları heyecanla bekliyoruz,rastgelsin..

Uzm.Dr.Rastgele
15-05-2007, 20:37
Kıvanç'ım gazan mubarek ola....:D Umarım bereketli bir av yaparsınız...

discus
15-05-2007, 21:25
haydi rastgelsin kıvanç abi ben çalışmıyo olsam gelirdim valla..

giritli
16-05-2007, 00:15
Kıvanç şimdiden rastgelsin kardeşim...bende bu aralar çok yoğun çalışıyorum...
işim olmasa program süpermiş aslında...olsun artık kısmet bir sonrakine inşallah.
benim içinde tut kardeşim...

mufi
16-05-2007, 06:01
Kıvanç herşey gönlünce olsun arkadaşım. inşallah şansın açık olur

HALDUN YALIMLI
16-05-2007, 07:48
Kıvanç abi şimdiden herşey rastgelsin. Oraya giden ortaya karışık yapıyor, sanada o karışık balıklar nasip olur umarım. RASTGELSİN.

eşref sürek
16-05-2007, 08:19
kıvanç sana şimdiden bol şans dilerim rastgele

katiti
16-05-2007, 09:35
Kıvanç Abi şimdiden rastgelsin, umarım gönlünden geçen balıkları yakalarsın...

kturkol
16-05-2007, 16:03
arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim.:helal: :helal: :helal:

nasipse bu hafta sonu "KAMAŞULLAH" yazacağız yere. herkese rastgelsin.:cool: :cool: :cool: :dans: :dans: :dans:

igmsva
16-05-2007, 16:35
kıvanç'ım hadi rastgele...............

yalcinicli
16-05-2007, 16:47
[Only Registered Users Can See Links]
Kıvanç tahminlere şimdi baktım ve hafta sonu için durum pek iç açıcı değil gibi. Belki sistem o güne kadar kayar. Yine de tedbirli olun derim.

Taygun KOCABIYIK
16-05-2007, 16:49
Kıvanç abi gece gidersen çiftliklerin klübelerine pek yaklaşmanı tavsiye etmem köpekler maşallah hayvan azmanı ben kendimi zor kurtardım tecrübeliyim o yüzden tavsiye ediyorum uzak durmanı :)

kutluhan
17-05-2007, 08:13
kıvanç bey rastgelisn. inşallah güzel balıklar yakalarsın.

Uzm.Dr.Rastgele
19-05-2007, 15:48
arkadaşlar nasip olursa Cuma akşamüstünden çıkıp cumartesiyide geçirecek şekilde Zeytineline ilk seferi gerçekleştiriyorum. gece kıyıdan gündüz bulursak tekneden bulamazsak kıyıdan nasibimizi arayacağız. bu hafta sonu için herkese rastgelsin.:artist: :artist: :artist: :dans: :dans:

Kıvanç, gidebildinz mi .....icraat nasıl.......?

kturkol
20-05-2007, 22:09
:( :(

cuma günü saat 17:30 da 18 paket boru yılanı:) :) ve başparmak tırnağı büyüklüğünde yengeçler, bilimum olta takımı, yağmurluklar, tüp ve çaydanlık ve vs. ile yola çıktık. henüz hava gayet iyi durumdaydı ve biz bir haftanın verdiği bilenmişlikle şimdiye kadar hiç gitmemiş olduğumuz Zeytineli'ne (Mersin Koyu) bir an önce varmak için sabırsızlanıyorduk. Hasan beyin ve oğlu Hüseyinin tarif ettiği şekilde otoban çıkışından Uzunkuyu köyüne vardık. Köy kahvesinden yolu garantiledikten sonra devam ettik ve sanki gidilmemesi için yapılmış olan yolları hırsla aşarak saat 19:30 civarı Mersin Koyu pınar balık çiftliklerinin bekçi kulubelerine vardık.:) . Kulubedekilerle tanışıp birkaç hoş sohbetten sonra hasan beyin tavsiye etmiş olduğu 2 numaralı avlaka ulaştık. (Avlaklarla ilgili çizimleri uygun bir zamanda ekleyeceğim.) hemen silahları çektik ve şarjörleri doldurup salladık mancınıkları, taktık zillerini ve bizde siper alıp öteberiyi yerleştirmeye başladık. birkaç vuruştan sonra gecenin ilk çupisi noluyor orada bakiim diyerek saat 21:30 da Tarkan arkadaşımıza teşrif ettiler. bizde nabız 140 adrenalin hat safhaya çıktı tabiki. ardından yine Tarkan arkadaşımızın epey ağır bir ziyaretçisi yarı yolda vazgeçti. saat 10:10 sularında ilk mıngırimiz teşrifte bulundular hemen ardından 10:16 da da beni ziyarete geldiler yılan soylular. bunun ardından ufak tefek vuruşlarla devam etti gece ve saat 00:55 te son ziyaretçimiz adabeyi teşrif ettiler.

buraya kadar herşey gayet iyi sayılırdı. saat 02:30 da yağmur hızlanmaya başlayınca durumu kötüleştirmemek için teşkilatı toplayıp arabalara dönmeye ve sabah tekrar mevzilenmeye karar verdik. arabalara ulaştığımızda azda olsa ıslanmıştık ancak teşkilatı yerleştirip arabalara girdikten hemen sonra bardaktan boşalırcasına bir yağmur başladı.

sabah saat 5:00 da alarmım çaldı ve uyandığımda hala felaket bir yağmur yağıyordu. saat 7:30 da geri dönmeye karar verdik. tam araçla yokuşa geldik ki benim araba balata sıyırdı.confused: :confused: bundan sonrası artık kahır dolu arkadaşlar. allahtan iki arabaydık ve saat 15:30 da benim arabayı Karabağlarda zafer ustaya teslim etiikten sonra maceramız sona erdi.

ama hala Mersin Koydan hırsımı alabilmiş değilim. gidecek olan olrsa bana mutlaka haber versin!!!:deli: :deli:

yalcinicli
21-05-2007, 07:06
Kıvançcım gelmiş, geçmiş olsun. Birdahakine dersin olur biter...

HALDUN YALIMLI
21-05-2007, 07:25
Kıvanç abi geçmiş olsun. Süreceğiniz sefa tam cefa olmuş, sağlık olsun,bir dahaki sefere inşallah.

gokseldbuga
21-05-2007, 08:54
geçmiş olsun Kıvanç, ben de o yola nasıl katlanıyorum anlamış değilim

discus
21-05-2007, 09:25
kıvanç ustam geçmiş olsun araba için üzüldüm ancak allahtan güzel bir huyumuz var boşta olsa 2 arabala gitmek...nolur nolmaz başımıza neler geleceği belli olmaz...birdahaki ava heb birlikte inşallah...

Uzm.Dr.Rastgele
21-05-2007, 11:18
Kıvanç'ım, geçmiş olsun....Abisi havanın ne olacağını bile bile inatla gitmeyi tercih etmişsiniz.....Kardeşim azıcık sabır.....Malum önümüz yaz.....

igmsva
21-05-2007, 14:59
kıvancım geçmiş olsun kardeşim. araba iş çıkartmasıymış iyi olacakmış ama neyse..... abi bu ruh işi...bu işten zevk almayan ne bu kahrı nede bu masrafı çeker...bence bizleri diğer insanlardan farklı kılan da bu.....:D

ADNAN
23-05-2007, 20:57
KIvanç geçmiş olsun, iyi macera yakalamışsın allah beterinden saklasın. tek araba da olabilirdiniz..

mufi
24-05-2007, 12:52
Kıvanc ım vay be amma eziyet +macera+yorgunluk. inşallah bundan sonra işlerin rasgider. tekar geçmiş olsun ..

er35han
24-05-2007, 17:29
kıvanç hocam tebrikler bu sefer çocuğun adını koymuşsunuz:D ,geçen sefer ısrarlarımıza rağmen orada balık yoktur gerenceye gidelim diyen arkadaşlara nispet, yakalamışsınız çupileri:D :helal:

Rauf
25-05-2007, 06:09
kıvanc arkadaşım maalesef bu sene bütün yurtta ne havalar oturdu ne balıklar teşrif etti cektiğiniz meşakkati tebrik ediyorum inşallah bir dahaki sefer daha uygun ve bol balıklı olur selamlar.

giritli
25-05-2007, 20:54
Kıvançcım çok geçmiş olsun kardeşim...bir dahakine haber verin demişsin de sen bu hırsla çupilerin hepiciğini taklaya getirirsin beyaa...:D

kturkol
27-05-2007, 21:25
Zor anımı paylaştığınız için hepinize tek tek teşekkür ederim.:helal: :helal: :helal:

Bu hafta izinli olduğum için intikam peşinde olacağım. vallaha artık takla mı attırırım belli olmaz. salı günü eski foça da olacağım. :deli: :deli: :deli:
:cool: :cool: :cool:

sinarit_baba
28-05-2007, 14:14
Abicim şimdiden rastgelsin. Umarım bereketli olur. Bu aralar foçadan güzel haberler geliyor ama bir de senden dinleyelim bakalım. Bu arada tekneyle mi çıkacaksınız? Biz hafta içi çalıştığımızdan pek mümümkün olmuyor. 2 Haftadır hava bozuk bu hafta sonuna bileniyorum bakalım.