PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ahmet amcamın kıskandıran naraları

nirvana
15-11-2005, 20:58
13 kasım pazar günü çeşmealtından tekne ile açıldık oltalar sarkıtılıp Ahmet amca balık tutmaya başladığında "Allaaaaaaaah" diye bağırıp bizim balıkları kaçırmasa bizde tutacağız.Yürü be Ahmet amcam kim tutar seni.yakında adın mercan katiline çıkacak.(Karagözleri ve gopezleri saymıyorum) Balık avında gençlere taş çıkaran neşesi ile gezinin zevkine zevk kattın.Allah uzun ömürler versin.Neşen daim olsun.Haldun Amet amca bana sardalya kessene diyor birazdan sigarada isteyecek.hehehe

[Only Registered Users Can See Links]

nirvana
15-11-2005, 21:33
Ado kardeşimiz kısa bir müddettir (11 sene) çeşmealtından çipura tutamıyormuş.Neyseki o gün şeytanın bacağı kırıldı.Sevincinden tuttuğu balığı yemeğe kalkan birinide görmüş oluyorsunuz.Ado sayesinde artık çipuraya para vermeyiz.Ellerine sağlık Adnan.İnşallah yeni avlarda şöyle 2 -3 kg lıkları nasip olur.

Anıl ÜNALAN
15-11-2005, 21:50
Vallaha süper av...

katiti
15-11-2005, 22:11
ayıptır sizin yaptığınız :deli:

balığa giden var, gidemeyen var :D :D .

tebrikler, güzel balıklar. darısı daha büyüklerinin başına...

Bir Dost
16-11-2005, 04:03
abi burda iki şeye özenmemek elde değil birincisi denizin maviliği deniz harika görünüyor masvavi ikincisi o Ahmet amcanın neşe dolu gülüşü Allah onu sevdiklerine bağışlasın Allah daha uzun sağlıklı günler göstersin kendisine adnan abi basa gelince şeytanın bacağını kırdığına göre artık seni kimse tutamaz devamını bekliyoruz iyi insanlar,iyi deniz,iyi bir gün,iyi balıklar ve iyi bir av daha ne söylenebilir ki

levrek
16-11-2005, 21:17
hep böyle rast gelir inşallah

Taygun KOCABIYIK
17-11-2005, 17:20
Ayiptir Abiler Tutan Var Tutamayanvar Yapmayin Etmeyin O çupra Ne öyle Hele O Mercanlar Süper Herkesi Tebrik Ediyorum.
Bir Daha Giderken Beni Almazsaniz Vallaha Kapatacam Siteyi :d