PDA

Tüm Versiyonu Göster : serkan amca sudak için yardım...

genc balıkcı tunahan
09-06-2007, 21:56
jgkhkllkşdsflkgjvar?kaç km babamı belki ikna ederim;)

aserkansatı
09-06-2007, 23:26
Sevgili Tunahan,Durağan barajı buraya oldukça uzak...100kilometreden uzak üstelik baraja ulaştıktan sonra olta atılacak bölgeye ulaşmak için de bir hayli yol var.Çünkü baraj geniş bir ırmak gibi uzunlamasına gidiyor.Orada sudak ve sazan çıkıyor.Sazanın oldukça bol olduğunu söylüyorlar fakat baban ikna olmaz herhalde bu kadar uzak yola.Bence hiç uğraşma.Yakın yerleri dene...

genc balıkcı tunahan
10-06-2007, 21:18
Sevgili Tunahan,Durağan barajı buraya oldukça uzak...100kilometreden uzak üstelik baraja ulaştıktan sonra olta atılacak bölgeye ulaşmak için de bir hayli yol var.Çünkü baraj geniş bir ırmak gibi uzunlamasına gidiyor.Orada sudak ve sazan çıkıyor.Sazanın oldukça bol olduğunu söylüyorlar fakat baban ikna olmaz herhalde bu kadar uzak yola.Bence hiç uğraşma.Yakın yerleri dene...
ben babamla konuştum orda ne çıkıyor diye babam biz 10 kişi gittik ve çok gümüş yakaladık dedi kaç defa gittiniz dedi 9 10 kere gitmişizdir dedi o zaman benide götürürsün dedim hep gitmişsiniz babam çok uzak dedi nerdeyse 1 saat felan ısrar ettim birgün hava serin olunca söz götüreceğim dedi ama haydi hayırlısı:artist:

oğuzgezer
10-06-2007, 21:59
Tunahan bahsettiğiniz barajın adı Altınkaya barajı olmasın, çünki sudak bu barajdan çıkıyor.Çoğunlukla sazan, yayın ve kaya balığı çıkıyor.Oraya yatılı gitmek gerekir,yoksaki 170 km den sonra kamışlarla birlikte uyur kalırsınız,

genc balıkcı tunahan
11-06-2007, 14:21
Tunahan bahsettiğiniz barajın adı Altınkaya barajı olmasın, çünki sudak bu barajdan çıkıyor.Çoğunlukla sazan, yayın ve kaya balığı çıkıyor.Oraya yatılı gitmek gerekir,yoksaki 170 km den sonra kamışlarla birlikte uyur kalırsınız,
peki yakın yerlerde sudak çıkan bir yer var mı???

oğuzgezer
11-06-2007, 17:47
Yok tunahan levrek tutmaya devammmm.

genc balıkcı tunahan
12-06-2007, 13:57
Yok tunahan levrek tutmaya devammmm.
doğru levrek tutmaya devammm:artist: