PDA

Tüm Versiyonu Göster : sezonu açtık...

varior
10-06-2007, 21:20
sitedeki problemler devam ederken bir av raporu yazmak biraz tuhaf olacak ama hayat devam ediyor.. neyse, yumurtalıkta sezonluk kaldığımız çadırımızı kurduk ve sezonu açtık, ben genelde hafta sonları uğradığımdan, çadır kurma işlerden ilk gün pek olta atamadım ama yinede birkaç parça balık aldık.. :) artık hafta sonları güzel geçecek sanırım..

[Only Registered Users Can See Links]

küçük caretta caretta ziyarete geldi...

Taygun KOCABIYIK
10-06-2007, 21:22
Savaş abi tebrik ederim çok güzel av olmuş. Levrekler sargoslar minekoplar oh oh oh :)

Anıl ÜNALAN
10-06-2007, 21:23
Tebrikler gerçekten güzel av olmuş.Devamını dilerim..

Yalnız en alttaki kaplumbağa sirkülere uymuyor :) hehhe :)

varior
10-06-2007, 21:27
evet, sirküler dışında daha büyümeden yumurtlamaya gelmiş.. :D :D

kturkol
10-06-2007, 21:31
savaş tebrik ederim. pası biraz silmişsin anlaşılan. darısı başımıza

mufi
10-06-2007, 21:39
Tuhaf değil kardeş .. en güzeli...yazacaksınki yazmıyanlar okusun..eline saglık
Savaş afiyet olsun. ne güzel bir sahil sanırım yaz boyu o çadırda kalacaksınız...
işten eve değil çadıra mı olacak

Emre
10-06-2007, 22:56
abicim maşşşallah sezon iyi başlamış kaplumbağada çok şiriin ii avlar rastgelsin...

discus
10-06-2007, 23:37
tebrikler abi iyi bir av olmuş...allah daim eylesin....:helal: :helal: :helal:

Hasan BALIKÇI
11-06-2007, 11:56
tebrık edıyorum savaş kardeşım balıklarında sende çok güzelsınız afıyet olsun allah daım etsın.saygılar sevgıler başarılar.:helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

freediver
11-06-2007, 15:05
Tüm baliklar bir yana Karakulak gercekten harika...Tebrikler....

Savas o baliklari rakisiz götürme sakin :)

turna
11-06-2007, 16:42
Savaş yanında yer varsa bende çadır kurmaya yanına gelebilirim.Balık durumu nasıl.

varior
11-06-2007, 16:51
Tüm baliklar bir yana Karakulak gercekten harika...Tebrikler....

Savas o baliklari rakisiz götürme sakin :)

Cumhur bizlerde karakulak sandık ama sorduğumuzda Kum levreği dediler, bende onların yalancısıyım.. :D

Mufi amca, keşke evden direk çadıra gidebilsem ama 1,5 saatlik yol, izinde orda olacağım inşallah..

varior
11-06-2007, 16:54
Savaş yanında yer varsa bende çadır kurmaya yanına gelebilirim.Balık durumu nasıl.

Gel Mehmet abi, parasını veren düdüğü çalıyor.. Sanırım ön sırada yer kalmadı ama arka sıralarda halen boş yer var, biz erkenciyiz.. :D
balık durumu da güzel, komşu çadırlardan emekli amcalarım her gün bu kadar yakalıyor.. :) kefal tutmayı bilsem günde 10 kilo yakalarım heralde sürüler 15 metre önümüzde zıplaşıyor.. simsiyah bir görüntü oluşturuyor..

ismail çakır
11-06-2007, 18:29
sevgili savaş,
çoktandır yoktun.. merak etmiştim. sordum bilgisayarında problem olmuş. şükür kavuşturana. inşallah gönlüne göre bir yaz tatili yapıp gönlündeki balıkları yakalarsın.bize de zevkle izlemek kalır..
hadi rastgelsin...

nevzat
11-06-2007, 18:55
Savaş sezonu güzelliklerle açmışsın ,güzelliklerle dolu olmasını dilerim.

canakkale
11-06-2007, 22:33
tebrikler cok güzel bir av olmus devamini bekleriz!!

varior
11-06-2007, 22:41
sevgili savaş,
çoktandır yoktun.. merak etmiştim. sordum bilgisayarında problem olmuş. şükür kavuşturana. inşallah gönlüne göre bir yaz tatili yapıp gönlündeki balıkları yakalarsın.bize de zevkle izlemek kalır..
hadi rastgelsin...

Güzel dileklerin için teşekkürler İsmail abi, ewet 3 tane bilgisayar kullanıyorum hepsinde tesadüfen problemler oluştu.. İşyerimde kablolardan (hırsızlar yerin altındaki 300 mt kabloyu kesip çalmış) evde de modemden.. Şuan Allah'a şükür hepsi sağlam.. :) muhabbete devam inşallah..

Rauf
12-06-2007, 11:36
OOOO Savaş başlangıc buysa vayyy ne balıklar göreceğiz demektir valla yeriniz balık icin cok verinli ve bol ceşit olan bir bölge kıymetini bilin oraları koruyun minekopa bayıldım süper rastgelsin bol şanslar dilerim savaşcım.

eşref sürek
12-06-2007, 21:09
yazlık yeriniz güzel bir yermiş balıkda olduktan sonra daha istenir daha açılışta bukadar balık huzurlu ve bol balıklı bir yaz gecirmenizi dilerim rastgele