PDA

Tüm Versiyonu Göster : öneri

Wetblue
13-06-2007, 12:38
Resimli Haberler çok Güzel Oluyor Ancakbenim Bir önerim Var .bu Haberleri Yazarken Standart Olarak Bir Uygulama Yapsak Nasil Olur. Sn. Modaratör Arkadaşim Bir Format Yaratsin.
örneğin.
-lokasyon "av Mahalli"
-rüzgar Yönü Biliniyorsa Gücü
-av Saati Ve Akinti Durumu
- Iğne Ve Takim özellikleri
- Derinlik.

Başliklarini Her Yayinda Kullanalim. Hatta resim yayınlamak için bu formun kullamını şart koşarsak hele başlıklarında doldurulmadan yayınlanması engelli olursa, unutmalara :) engel olabilirdik diye düşünürüm. Bu Bizlere O Türün Nasil Ve Nerelerde Av Verdiğini gösterecek ve Zaman Içinde Belge Olarak Dönecektir. Böylece Değişimleride Inceleme Firsatimiz Olur.

Ne Dersiniz?

freediver
13-06-2007, 20:24
Ben herzaman icin yeniliklere acigimdir...Adasimin fikrin gayet güzel böylelikle yeni seyler de ögrenmis oluruz...

levrek
13-06-2007, 23:21
Selam arkadaşlar,yıllardan beri excelde bir almanak tutarım,aşağıya örnek bir sayfayı yayınlıyorum,forum excel uzantısını kabül etmediğinden jpeg olarak ekliyorum,sevgilerimle
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

mufi
14-06-2007, 07:41
zaten bizler burada herhangi bir tablo şeklinde olmasada kabaca maddeler halinde yazmamız lazım yazarsak bence yeterli olur
yer/yem/olta sistemi/hava drumu/saat,zaman/vs.

Taygun KOCABIYIK
14-06-2007, 20:04
Zorunluluk olarak tutamayız fakat isteyenler bu şekil paylaşım yaparsa çok daha güzel olur.

Hasan BALIKÇI
18-06-2007, 13:59
sevgılı arkadaşlarım ve abılerım.

herşey çoooook güzel herşeyı paylaşmakta güzel .
bence hemen yapalım yapalımda bu sıteyı hergün bır sürü ınsan seyredıyor "önce düşünün" paylaşmak çok güzel ama önce ben kendı aılemle paylaşmak ısterım.yanı buda özelden olmak şartıyla .

örnek olarak mesela cumhur abı sen benımle özelden konuşarak av bölgemın en ınce detayına kadar seve seve anlatayım .bunu sadece sen bılırsın.bıde ışın öbür yüzü sıteye yazıp anlatsam o av bölgesının durumu nasıl olurdu.bu paylaşımı ben sıte arkadaşlarıma öncelık yaparak paylaşırım hemde seve seve .

umarım anlamışsınızdır önce kendı aılemız dıyorum.saygılar sevgıler rastgelsın:)

levrek
19-06-2007, 05:57
Selam arkadaşlar Google da bir avlak haritamız vardı,onun üzerinde paylaşımları sunabiliriz,tabi Hasan ında demiş olduğu gibi öncelik kendi ailemizde.Bunun içinde bir şifre mekanizmasını koyduk mu olur gibime geliyor,sevgilerimle

kturkol
19-06-2007, 19:10
erol hocam çok teşekkürler.

mustafa 55
30-12-2009, 10:09
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım denizcilik hakkında birçok şeyi paylaşırız tüm arkadaşların yeni yılını kutluyorum yazımı doğru yere yazdımmı bilmiyorum bilgisayada biraz acemiyim

Necati ARAT
30-12-2009, 11:43
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım umarım denizcilik hakkında birçok şeyi paylaşırız tüm arkadaşların yeni yılını kutluyorum yazımı doğru yere yazdımmı bilmiyorum bilgisayada biraz acemiyim

Mustafa bey hoş geldiniz ..
kontrol paneline girerek imza ayarlarınızı tamamlar (ad soyad doğum tarihi kan grubu ve memleket) tanışma bölümüne bir konu açarsan seni daha iyi tanımış oluruz..