PDA

Tüm Versiyonu Göster : amasyalılar

genc balıkcı tunahan
15-06-2007, 16:41
.................................................. .................................................. ......................

mufi
15-06-2007, 16:54
amasyalılar derken rüzgar2 oğuz gezer ve aserkansatı adlı rasgelsin üyelerine söyleyim eğer bir organizasyon düzenleyecekseniz benide alın solucanlar dana dişleri ve bazı yemler benden(lavra vs yapılması pis yemler hariç)(lavraya pis dememin sebebi yengeç ile yapılıyor ve yapılırken çok kötü kokuyor:( )

Amasyalılar bu delikanlıyı yanlız bırakmayın...:D :D :D

genc balıkcı tunahan
15-06-2007, 17:51
her türlü balığa razıyım alabalık sazan levrek kızılkanat vs vs

rüzgar2
15-06-2007, 18:51
amasyalılar derken rüzgar2 oğuz gezer ve aserkansatı adlı rasgelsin üyelerine söyleyim eğer bir organizasyon düzenleyecekseniz benide alın solucanlar dana dişleri ve bazı yemler benden(lavra vs yapılması pis yemler hariç)(lavraya pis dememin sebebi yengeç ile yapılıyor ve yapılırken çok kötü kokuyor:( )
tunahan sen hiç merak etme..serkan abin havva yengenden izin alsın yaparız bir organizasyon...senide unutmayız.....:) ;)

genc balıkcı tunahan
16-06-2007, 20:50
3 aydır balığa gidemediğim için(ırmak hariç)sıkıldım o yüzden bu konuyu açtım sami amca peki ne zaman balığa gidebiliriz???

gıracemi
16-06-2007, 21:32
Amasyalılar bu delikanlıyı yanlız bırakmayın...:D :D :D

muvaffak abi bi cevher sezmişsin gibi hissettim ;)

mufi
17-06-2007, 17:31
muvaffak abi bi cevher sezmişsin gibi hissettim ;)

Fotografltaki yüz hatları / fizyonomi ve yazılardaki ifadeler:
samimiyet ve azim belirtileri vermekte
samimi olanın :dostu çok olur ve bilgi edinmesi cok daha kolay olur .vs
azim varsa zaten kafaya taktımı yapar..
ee zaten başkada birşey kalmadı

Alman fıkrası:
Berlinde hans arkadaşından kalem ister.arkadaşı sorar:
-iki tane var yumuşak uçlumu olsun sert uçlu lumu
hans cevap verir.
-yumuşak uçlu olanını ver sevgilime mektup yazacagımdda

Fıkra bir tarafa.bu ortamda aşırı duyarlı üyeler var..bu kötü birşey değil
zira bu duyarlılık sadece sevgi/ birlik ve hoşgörü için...
güzel şeyleri satırlara dökerken aynen fıkrada oldugu gibi tuşlarada yumuşak basmak lazım arkadaşlar .
beethoven in ay ışıgı sonat ında ki giriş bölümünde piyanonun tuşlarına basıldıgı gibi..