PDA

Tüm Versiyonu Göster : 23/24 haziran zeytinler raporu

mufi
24-06-2007, 14:37
başlıgı ben açtım siz devam ettirin güzel kardeşlerim:)

ishak BALLICA
24-06-2007, 15:04
Beyler meraktan çatlatmayın adamı....Hani ayrıntılar hani raporrrrrrrrrrr:deli:

Hasan BALIKÇI
24-06-2007, 17:00
sevgılı abılerım ve kardeşlerım önce selamlar.öcelıkle aşağıdakı adı geçen arkadaşlarıma çok teşekkür ederım.ılker gümüşova kardeşım ,kıvanç kardeşım,serkan kardeşım,anıl kardeşım,taygun kardeşım veee adnan abım hepınıze tek tek teşekkürler saygılar.

eveet ılker ve kıvanç kardeşlerımle kararlaştırdığımız ve daha sonrada sürprızlerle dolu bır hafta sonu yaşadık.cuma günü ılker ve kıvanç kardeşlerım benden önce av yerımıze varmışlar ve benı beklemeye başlamışlar sağ olsunlar .bende saat 23 45 cıvarları onları ılk gördüm yerden arabamın kornasıyla selamladım.bızde abım ben ve oğlum bu güzel ortama varmak ıçın baya bı çaba sarfederek vardık.orada ılk defa ılker kardeşımı gördum ve çok mutlu olduk.koyu bır sohbet etmeye başladık ve nerdeyse akraba çıkabılırdık sağ olsun.o koyu ve samımı sohbettın arasında ılker kardeşımın oltasının yere düşmesıyle hepımız şaşırdık oltaya yakın olan ben olduğum ıçın hemen elıme aldım bı vuruş hısettım ve tasmaladım ama ne olduğunu bende dahıl kımse çözemedı daha doğrusu ne balığı olduğunu anlayamadık kalamayı verdım ve ığneyı kustu tabı benıde guzelce tıtrettı:D .o gece hıç olta atmadım ve sadece ılker kardeşımle kıvanç kardeşımle sohbet ettım .saat 2 gıbı bır sürprız serkan ve anıl hemen yanımızda bıttıler neymış rakıbımmış :deli: hoşgeldınız kardeşlerım.serkan gece bıraz mercanla uğraştı daha sonra sohbete oda katıldı.sabah 4.30 da ben arkadaşlarımı rahatsız etmeyeyım deyıp herzaman avlandığım yerden başka yerde avlanmak ıçın musade ıstedım.av yerımı seçtım ve oltalarımı suya saldım bı vuruş ıkı vuruş üçüncü vuruş benden de bı vuruş veeee saygı değer ıshak abının dedığı kalın dudaklısı benımde paşa dedığım mısafırımızı karşıladık 1,2,3,4,5,6 derken baya bı paşamız oldu .

kıvanç kardeşım oltasını bana verdı bende oltasıyla bı paşa daha aldım ve oltasıda dıplomasını.

ha bu arada rakıbım güzel ınsan serkan kardeşım şaşkın şaşkın benı seyredıyor ve mağlubıyetın keyfını sürüyordu serkancım uzulme sende bı gün mutlaka:deli: ama bana rakıp olma gel sende bızım takıma beyaz beyaz:helal: kıvanç ve ilker kardeşım öğlen gıtmeye karar vardıler yolcu edıp bız devam ettık serkan bu arada ıkı tane çok güzel paşayı yakaldı:helal: :helal: :helal: bı şeyler öğrenıyor .daha sonra serkan ve anılda gıtmek ıçın karar aldı onlarda gıttı.daha sonra adnan abı ve tago geldı güzel bır menemen yapıp çok keyıflı bır akşam yemeğı yıyıp sohbet ettık ben uykusuzluktan gözlerımı açamıyodum ve dayanamadım uyudum.adnan abı gece baya mercanla hamlık atmış benı günaydınla uyandırdı kaldığımız yerden devam.bızım paşalar delırmış gıbı.adnan abı bı taraftan tago bı taraftan ben bı taraftan saat 12 kadar devam adnan abı 13 tago 6 paşa yakaladı balık kesınce sıcakta artınca dönmeye karar verdık .bu arada benım ne kadar yakaladığımı ben saymadım ama oğlumun dedığıne göre 35 yanı ızmır plakası
hepınıze saygılar selamlar silerede rastgelsın.

NOT-resım ve vıdeoları adnan abı ve tago halledeceklerdır sanırım

mufi
24-06-2007, 17:12
Helal olsun size...helal olsun size..

Hasan BALIKÇI
24-06-2007, 17:25
sağ ol muvaffak abım aslında herzaman yapmalıyız bu güzellıklerı

saygılar sevgıler rastgelsın:helal:

discus
24-06-2007, 17:35
evet hasan abiminde dediği gibi ben tago ve anıl üçümüz cumartesi balığa gidecektik.ancak pazar günü çalışacak olmamdan dolayı adnan abininde cumartesi geleceğini öğrenince tagoyu onun araca kaydırıp biz anılla yola koyulduk.av yerine vardığımızda hasan abi bizi beklemediği ve tanıyamadığı için kim bunlar dercesine yüzüme bakıyodu.eee sonunda rakibini görünce baya şaşırdı oturup epey muhabbetten sonra nihayet sabah oldu ve oltalarımızı suya attık..ancak rakibim hasan abi hafta içi başka sistemden bahsettiği için olta düzeneğini ona göre ayarladım ama o balıkları çekmeye başlayınca baktım olmucak döndüm tekrar eski düzene.tabi bu arada fark baya açıldı:deli: :deli: ..sistem değişikliğini hallettikten sonra sıcaktan benim mamunların bozulduğunu görünce moralim iyice bozuldu..eee ustanın eli 2. kez öpüldü nede olsa.hasan abi yengeç al mamun olmaz diye söyledi ama nafile inadım yüzünden maça hükmen malum çıkmak zorunda kaldım.allahtanki hasan abim yanındaki yengeçi benimle paylaşınca paşa lardan iki tane de bana nasip oldu.saolasın hasan abi..:helal: :helal: rakip olarak herzaman maça varım ama bundan sonra sen nedersen o olur ustanın eli öpülür;) ama biz anılla mavileriz asla beyazlara geçmem hem ben iyi rakibim laptopla gezmiyom anladın sen onu..işte böyle eğlenceli ve güzel bir gün yaşadık...tüm katılımcı arkadaşlarıma ve sevgili hasan abime tekrar teşekkürler...

Hasan BALIKÇI
24-06-2007, 17:40
esas ben teşekkür edıyorum kardeşım ama sen yınede beyaz beyaza takılsan tam süper olacak:helal: :helal: :helal: :helal: : :D :D :D :D

discus
24-06-2007, 17:45
ishak abim baya sıcaktı gerçekten ama o sıcakta yanacağımı bilsem gene giderdim oraya...dostlarla bir arada balık keyfi yapmak kadar güzel şey yok bence..inşallah bir sonraki ava sende gelirsin abi..eminim sendende öğrenecek çok şeylerimiz vardır..saygılar...

ismail çakır
24-06-2007, 17:52
hasan ve ekip arkadaşları güzel bır gün geçirmişler.. eh balıkta yakalanmış daha ne olsun..dostluk baki kalsın yeter..

Anıl ÜNALAN
24-06-2007, 17:57
Gerçekten çok güzel gün geçirdik eğlendik , yemek yedik , balık tuttuk , uyuduk (Sadece ben :) ) İyi eğlendik..Serkan abim orada bizimde hasan abi gibi balık tutmamız için laptop götürüp uydu görüntüsü almamız lazım :) . Orada balıkçı olmak için ya uydudan balıcaksın yada hasan abi gibi balıkçı olucaksın ;) ..

Hadi rastgelsin..

Saygılarımla..

mufi
24-06-2007, 18:06
Arkadaşlar hasanı taklit etseydiniz ya...aynı takım aynı yem aynı mesafe...
bakalım ne olacaktı...??

discus
24-06-2007, 18:10
abi taklit edince aldık zaten iki tane paşayı...yoksa halim haraptı:confused:

Hasan BALIKÇI
24-06-2007, 18:24
daha çoooook çalışman lazım çooooook kaedeşim serkanım. ama senın yüreğının güzellığı samımıyetın açık yüreklılığın cömertlığın yeter .yeterkı benı sen mağlup et

saygılar sevgıler rastgelsın:helal: :helal: :helal: :helal:

Anıl ÜNALAN
24-06-2007, 19:21
daha çoooook çalışman lazım çooooook kaedeşim serkanım. ama senın yüreğının güzellığı samımıyetın açık yüreklılığın cömertlığın yeter .yeterkı benı sen mağlup et

saygılar sevgıler rastgelsın:helal: :helal: :helal: :helal:

Sekocum bak yenilgiyi kabul etti :deli: :deli:

Hasan abi gerçekten çok iyi birisisin seni gerçekten çok seviyorum..Benimle evlenir misin :P ? :P

Hasan BALIKÇI
24-06-2007, 19:26
Sekocum bak yenilgiyi kabul etti :deli: :deli:

Hasan abi gerçekten çok iyi birisisin seni gerçekten çok seviyorum..Benimle evlenir misin :P ? :P

kusura bakma ama evlatlık olarak elbette .bı abın olarakta herzaman yanındayım kardeşım

Anıl ÜNALAN
24-06-2007, 21:26
kusura bakma ama evlatlık olarak elbette .bı abın olarakta herzaman yanındayım kardeşım

Biliyorum abi merak etme sen ;) ...

ADNAN
24-06-2007, 22:17
Arkadaşlar o kadar güzel şeyler yazmışsını ki birazda ben ekliyeyim,22.06.2007 akşamı hasan 64 abi ben balığa zeytinlere gidiyorum diyince o an bende yola çıkmak geldi ama cumartesi yoğun iş trafiği beni bekliyordu biran evvel halledip 23.06.2007 de bende akşam suyuna yetişeyim diye düşündüm işleri apar topar halledip Tayguncuğumu da alıp evimize geldi birer kahve molasınadan sonra tam topuk akşam suyuna yetiştik ama kıvanç,ilker,serkan ve anıl geri dönüş yapmışlar inanın çok üzüldüm en azında ilker ustayla tanışma fırsatı yakalamış olacaktık, kısmet değilmiş, başka bir zaman kısmetse, cumartesi akşamından başlıyan balık avı ve dostluk tabiki harika bir sonla geçti ayrıntıları resim ve videoları ben beceremiyorum tayguna e-mailler göndereceğim sanırım bir gün daha sabredeceksiniz resimler ve paşalar için;). ayrıca Hasan 64 ü tanımaktan bir kez daha mutlu olduk, iyiki [Only Registered Users Can See Links] var. iyi bir hafta sonu iyi bir eğlence iyi bir paylaşım örneğini yaşadım menemeninden karpuzuna iğnesinden misinasına kadar herşey muhteşemdi kısaca muhteşemdi, şimdiye kadar çok avcı gördüm çok balık yakaladım ama bu hafta hasan 64 gibi avcı yok bir kez daha bunu bizlere hissettirdi helal olsun sana, her siteye hasan gibi avcılar diyeceğim ama başka yok ki ;) yani bu yaştan sonra bu kadar av dan sonra hasan kardeşimden balık avlamayı öğrenmeye çalışıyoruz serkan ben senin yerinde olsam vaz geçerim kardeşim ;) Havanın sıcaklığı avımızın devam etmesini tabiki engelledi hafta sonunu paylaştığım hasan 64, hüseyin namı değer balıkçı 89 ve ali abi ve tagocuğum hepinize teşşekkürler, aman havalar böyle gidecekse ara verelim diye düşünüyorum sağlığımız açısında, Not:''KARADAN ARASIRA'' ama bu ekiple her zaman... sevgi ve saygılarımla

canakkale
24-06-2007, 23:26
böyle dostluklar,muhabbetler!!! iste tam balikci ortami muhabbetiniz gibi avlarinizda cok bereketli olmus insallah devami gelir ve paylasimlarinizi bekleriz rastgelsin.

canakkale
24-06-2007, 23:30
bu avda engüzel balik yemi "MUHABBET veDOSTLUK" olmus ki, baliklar bile bunu kiskanip meraklanip gelmisler ve olan olmus!..

er35han
25-06-2007, 09:24
ah o gemide bende olsaydım....... valla ancak şarkılarla sizin yanınızdayım, bedenim işte güçte ama ruhum sizlerle arkadaşlarım.yine muhabbetin ve de avın dibine vurmuşsunuz,helal olsun.:helal:
daha önceden yapılmış bir plan olduğu için siz arkadaşlarımın arasında olamadım ama olsun siz bensiz de malı götürmüşsünüz. heyecanla av resimlerini ve videolarınızı bekliyorum...:oha:

varior
25-06-2007, 09:36
Tüm arkadaşları kutlarım, Hasan abi seni ayrıca kutlarım iyi niyetin ve mütavaziliğin için.. Balık fotolarını göremedim, Tago inşallah kısa zamanda yüklersin.. heyecanlandık..

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 10:04
bu avda engüzel balik yemi "MUHABBET veDOSTLUK" olmus ki, baliklar bile bunu kiskanip meraklanip gelmisler ve olan olmus!..

evet volkan kardeşım yerden göğe kadar haklısın .umarım ızmır e yolun düşerse MUHABET ve DOSTLUĞUMUZLA balığımızı tutarız

saygılar sevgıler rastgelsın

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 10:09
Tüm arkadaşları kutlarım, Hasan abi seni ayrıca kutlarım iyi niyetin ve mütavaziliğin için.. Balık fotolarını göremedim, Tago inşallah kısa zamanda yüklersin.. heyecanlandık..

savaş kardeşım bende teşekkür ederım.tago resımlerı en kısa zamanda yükleyecektır sanırım.umarım bırgün tüm rastgelsın aılesı ıle balık tutmaya gıdeceğız hep beraber :helal: :helal:

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 10:13
ah o gemide bende olsaydım....... valla ancak şarkılarla sizin yanınızdayım, bedenim işte güçte ama ruhum sizlerle arkadaşlarım.yine muhabbetin ve de avın dibine vurmuşsunuz,helal olsun.:helal:
daha önceden yapılmış bir plan olduğu için siz arkadaşlarımın arasında olamadım ama olsun siz bensiz de malı götürmüşsünüz. heyecanla av resimlerini ve videolarınızı bekliyorum...:oha:

erhan kardeşım bu gemıde sana her zaman yer var yeterkı sen evet de senınle aynı gemıde olmak senden daha fazla benı mutlu eder.

sayılar sevgıler rastgelsın

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 10:21
Arkadaşlar hasanı taklit etseydiniz ya...aynı takım aynı yem aynı mesafe...
bakalım ne olacaktı...??

muvaffak abı serkan laf dınlemedı ben anlattım hatta bı ara yalvardımda:deli:

ınsanın başına ne gelırse taklıtten gelır önce dınlemesı lazım mamun ış yapmaz orda mamun kötü yem değıldır ıyı yemdır ama meradakı paşalar onu kabul etmıyor.
her yerın yemı farklıdır mesela gerencede yengeçten fazla madya ış yapar zeytınlerdede tam tersı

discus
25-06-2007, 10:26
tamam hasan abicim ya dersimizi aldık bidahakine sen nedersen o olur...

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 10:30
adnan abı yanılmıyorsam önce karadan asla demıştın tanıştıktan sonra ara sıra demıştın dostluğumuz bakı olunca KARADAN HERZAMAN dedın teşekkür edıyorum.

senı tanımak senle dost olmak çok güzel bırşey ayrı bır keıf verdı ıyıkı senı tanıdım.:helal: :helal: :helal: :helal:

bende senın olduğun her yerde varım var olmayada çalışırım.:D

mufi
25-06-2007, 11:20
tamam hasan abicim ya dersimizi aldık bidahakine sen nedersen o olur...

:helal: :helal: :helal: :D

kturkol
25-06-2007, 18:19
abicim katılan herkese sonsuz teşekkürler.

hasan ustaya ayrıcahürmetler.:helal: :helal: :helal:

ilker kardeşim dönmeyelim dedim sana. bak millet katliam yaptı biz avcumuzu yaladık.:'( :'( :'(

adnan, taygun görüşemedik, afiyet bal şeker olsun.:helal: :helal: :helal:

Hasan BALIKÇI
25-06-2007, 18:41
kıvanç kardeşım bende sana sonsuz teşekkür edıyorum sağ ol vaar ol dostluğumuz yaşadığım sürece sürecektır.bundan emın olabılırsın dostum.senı tanımak bır şeylerı paylaşmak dahada güzel.bırdahakı organızasyon daha sıcak olacaktır ınan .bu defa ayrı olacaktır mangalda paşa yanında anladın onuuuu:dans: :dans: :dans:

Taygun KOCABIYIK
25-06-2007, 19:18
Assolistler en son gelirmiş misali en son geldim ama kusura bakmayın pc başına ancak şimdi oturabildim. İlk önce fotolarla başlıyorum daha sonra 1-2 video var onlarıda yükliycem ilk videomu İshak abiye ithaf ediyorum balığı yakaladığımda ilk aklıma gelen o olmuştu :)
Ben avlanan balıktan ziyade abilerimle ve hüseyin kardeşimle geçirdiğim güzel zaman içim daha fazla mutlu oldum. Hasan abime bir kez daha çok teşekkür ediyorum onun gibi usta bir balıkçının çırağı olmak çok güzel :) Adnan abiyede kahrımı çektiği için teşekkür ederim.
Genç Balıkçılar
[Only Registered Users Can See Links]
İki rakip fair play çerçeveleri içerisinde mücadele ettikten sonra hatıra fotoğrafını eksik etmemiş
Adnan abimle benim hasılat
Buda Hasan abimizin hasılat

Şimdilik bu kadar elimde çok tehlikeli 1-2 fotoğraf var onları eklersem olay çıkar onun için eklemiyorum :P

nJSFp1NysT8

Anıl ÜNALAN
26-06-2007, 10:59
Fazla söze gerek yok bir ermiş sözüyle sonlandırayım " Fevkaladenin fevkinde bir av olmuş yavrucuklarım" ( Bülent Ersoy ) ...

Hasan BALIKÇI
26-06-2007, 17:56
taygun kardeşım ellerıne sağlık çok güzel olimuş resımler ama bence bayaaa resımde eksık vıdeo da .:D

Taygun KOCABIYIK
26-06-2007, 17:59
IiwduHDM2ds
Hasan abi eksikleri Adnan abiden elime ulaştıkça tamamlıycam :) Hele benim kaçan çupranın videosu çok ses getirecek :D

varior
26-06-2007, 21:31
Taygun resimler biraz gecikti ama beklediğimize değdi doğrusu, güzel bir av olmuş.. Herkes keyif almış.. Elinize sağlık.. devamını dilerim...

karagöz
27-06-2007, 12:39
hasan kardeş tebrikler.....

Taygun KOCABIYIK
27-06-2007, 17:56
hasan kardeş tebrikler.....
Ümit abi vallahi darıldım şimdi :D Hasan abinin tuttuğu balıklar balıkta bizimkiler ne allah aşkına :D :deli:

Hasan BALIKÇI
27-06-2007, 19:12
teşekkür ederım ümıt kardeşım. darısı senınde başına rastgelsın.
saygılar sevgıler rastgelsin

ADNAN
27-06-2007, 21:30
TAGOO canım kalan videoları da koysana herkez görsün kardeşim
:D

balic
27-06-2007, 23:05
organizasyonu gerçekleştiren ve bu güzellikleri bizle paylaşan tüm arkadaşlara çok teşekkürler allah muhabbetinizi ve balığınızı eksik etmesin süper bi organizasyon helal olsun rastgelsin....

discus
29-06-2007, 12:32
inşallah bu tür organizasyonlarımız dahada artar ve sizleride aramızda görürüz..hergeçen gün katılımcıların dahada artması dileğiyle saygılar...

freediver
29-06-2007, 12:56
Tago ne o fotograflar kispe etmisiniz baligi yaf :D
Sonrada balik kalmadi diyonuz..Öyle balik tutarsaniz kalmaz tabi :P

Hepsini tutmayin biraz da bana birakin
hehehe

selamlar

Taygun KOCABIYIK
29-06-2007, 18:29
Tago ne o fotograflar kispe etmisiniz baligi yaf :D
Sonrada balik kalmadi diyonuz..Öyle balik tutarsaniz kalmaz tabi :P

Hepsini tutmayin biraz da bana birakin
hehehe

selamlar
Cumhur abi en kallavi boyundan çupraları sana ayırdık bekliyorlar ;) sen hele izmire gel bak neler tutcaz nasipse...

Rauf
29-06-2007, 21:37
Eyyy zeytineli avcıları bakın cıpra diyonuz gidiyosunuz tutuyorsunuz bide carşaf carşaf resimlerini koyuyorsunuz bulmussunuz bir usta balıkcı ohh cıpranın merkezine olta sallıyosunuz bakın biraz ayıp oluyo tutan var tutamıyan var tam 40 sene oldu şu cıprayı tutmayalı valla vuruşunu bile unuttum muhabbet iyi kayıntı hazır valla ne yalan söyleyim tek başıma tekneyle gide gele unuttum bu muhabbetleri.sizleri böyle görünce cok memnun oluyorum helal olsun tekrar tekrar av günleri olsun balıklarınızda bol olsun vede afiyet olsun.selamlar.

discus
29-06-2007, 21:53
valla rauf abi o muhabbet varya yeter varsın balıklar gelmesin ama muhabbetimiz hep daim olsun...inşallah senlede şöle yan yana avlanma şerefine erişiriz canım abim...

Rauf
30-06-2007, 05:42
valla rauf abi o muhabbet varya yeter varsın balıklar gelmesin ama muhabbetimiz hep daim olsun...inşallah senlede şöle yan yana avlanma şerefine erişiriz canım abim...

İnşallah gün doğmadan neler doğar benimde temennim odur.

Hasan BALIKÇI
30-06-2007, 12:15
rauf abıcım sağ ol vaar ol .nasıp olursa senlede bu muhabbetı yaşayabılırız.yanı lamı cımı yok abı gün olurda yolun ızmıre düşerse aramazsan kızarım. şu paşaları bıde senle yakalama şansını değerlendırelım .;) ha unutmadan yaz kış farketmez abı

Rauf
01-07-2007, 07:41
taygun seni kilo vermiş gördüm kanımca!!!!

mufi
01-07-2007, 19:41

eee hocam bu işler böyle :
Arkadaş zayıflatamaz insanı zayıflattığı kadar gönül ilişkileri..:D :helal: :D :helal:

Taygun KOCABIYIK
01-07-2007, 19:48
Kaptanım sendende hiçbirşey kaçmıyor yani :D Sana layık çakı gibi bir tayfa olmak için veriyorum kiloları hem kameramanın hem tayfan olcam :D
Ahh ahh keşke şu dediklerimi yapabilecek imkan ve fırsat olsa :)
İyi dilekleriniz için sizlerede saygı ve sevgiler İshak ve Muvaffak ustalarım

mufi
01-07-2007, 19:55
Raufum dikkat edersen Tago dan net bir cevap yok benim teorim halen geçerliliğini korumakta..
aferim bana yav.nede bilmiş bir adamım bu konuda.

Rauf
01-07-2007, 20:12
Kaptanım sendende hiçbirşey kaçmıyor yani :D Sana layık çakı gibi bir tayfa olmak için veriyorum kiloları hem kameramanın hem tayfan olcam :D
Ahh ahh keşke şu dediklerimi yapabilecek imkan ve fırsat olsa :)
İyi dilekleriniz için sizlerede saygı ve sevgiler İshak ve Muvaffak ustalarım

Valla haklısın iki şişman bi teknede zor.Muvaffak ustam valla zayıflasın da ister aşkta ister meşkte olsun bak ishak ustam bile beğenmiş.biz yine su koyverdik gidiyoruz balık ,alanya akşamları ,rakı 10 kilo verdik 9 unu aldık.offf ki offf.

mufi
01-07-2007, 20:21
Valla haklısın iki şişman bi teknede zor.Muvaffak ustam valla zayıflasın da ister aşkta ister meşkte olsun bak ishak ustam bile beğenmiş.biz yine su koyverdik gidiyoruz balık ,alanya akşamları ,rakı 10 kilo verdik 9 unu aldık.offf ki offf.

Olleeeey sen anladın beni hocam...Tago konusunda...

kg. konusunda gelince nede olsa osmanlı ecdadımız mehteran hesabı 2 ileri 1 geri (10 u ver 9 u al) devam abi..yakışır . aynen benim gibi..bende rakı yokta
o kahverengi şişeler varya hani bir yudum alınca köpürüyor.:deli:
foss diye şişeden taşıyor. ondan işte..:P :D :D

Anıl ÜNALAN
01-07-2007, 20:41

Gerçekten abi taygun çok fazla kilo verdi eski kilosuyla yeni kilosu arasındaki farkı görseniz gerçekten hayrete düşersiniz.Bizim çapanın ağırlığından fazla kilo verdi abi gerçekten..

Şimdi sıra ona dişi montofon bulmaya pardon yeni güzel bir yenge bulmaya geldi :deli:

Taygun KOCABIYIK
02-07-2007, 18:37
magazin sitesindemiyiz balık avı sitesindemiyiz neyiz ya :D

mufi
02-07-2007, 18:45

evvet millet... kapatalım konuyu.. Tago nun telleri gerildi :deli: güzel kardeşimin..:D :D :D

Taygun KOCABIYIK
02-07-2007, 18:45
evvet millet... kapatalım konuyu.. Tago nun telleri gerildi :deli: güzel kardeşimin..:D :D :D
Benim mi yooooooooo :deli: :artist:

mufi
02-07-2007, 18:46

evvet millet... kapatalım konuyu.. Tago nun telleri gerildi :deli: güzel yeğenimin....:D :D :D

emre97
07-07-2007, 13:42
dayı benden habersiz balağa gittin.Ama nasıl olsa ben senın tutuklarını yiyorumm:D :D :D :D :D
bıdahakı sefere bende senınle gelıyorum haberın olsun .
rastgele