PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sezon Başladı

iesencan
25-06-2007, 12:49
Arkadaşlar Sezonu Mardin İlinde açtık.Darısı Sizlerin Başına.İğneniz Keskin Şansınız Bol Olsun..[Only Registered Users Can See Links]

iesencan
25-06-2007, 13:21
Her ikiside değildi, Şimdi yükledim, ilgin için çok teşekkür ederim.Sağolasın

isk_ender
25-06-2007, 13:47
tebrikler ismail abi, arkadaş ortamında keyifli bi av olmuş,merakımı bağışla sana birkaç sorum olucak,eskişehirden mardine balığamı gittin?ayrıca kullandığın olta tipi ve yemler hakkında ayrıntıları verirsen sevinirim...hayırlı avlar dilerim rastgele.....

iesencan
25-06-2007, 13:56
Kardeşim Eskişehirden Mardine gitmedim.Ben bir Eskişehirliyim, Mardin ilinde de Polis Memuru olarak görev yapıyorum.İş haricinde fırsat bulduğum zamanlarda yaptığım tek şey hemen balığa gitmek.Ben Teknik olarak Marakalı oltada Gezer Mantar Kullanarak avlanıyorum.Yem olarak ta buradaki insanlar Balıkları Hamura alıştırmışlar ama ben yinede Mısır ve Hamur Kullanıyorum.İlgin için teşekkürler.Ayrıca ben iki kişi haricinde kesinlikle balığa gitmiyorum, Nedeni ne kadar fazla gürültü çıkarsa o kadar balık yakalama şansımız azalıyor.Bunu defalarca denedim, üç kişi balığa gittiğimde bazen balık tutamadan geri döndüğüm zamanlar oldu.Sana tavsiyem, özellikle sazan avına gidiyorsan sadece l arkadaşınla git.O da lazım iri balık geldiğinde kepçe tutacak biri gerekiyor.Sana tekrar Rastgele, İğnen keskin şansın bol olsun Enderim.

isk_ender
25-06-2007, 16:02
cevap için saol ismail abi, görevinde sana başarılar dilerim,bakarsın bursa bölgesine tayinin çıkar o zaman seni izniğe beklerim....hayırlı avlar dilerim...