PDA

Tüm Versiyonu Göster : Varmısınız Yarışa

iesencan
27-06-2007, 23:45
Bu Sezonun En Büyük Sazan Balığını tutana, en iyi kamışımı ve makinemi hediye edeceğim.Ama sadece Yurdumuz Sınırları içerisinde.Nasip olursa Hafta Sonu Yine Trofe Avına gideceğim.Bükemeyeceğim bileği öpeceğim.Haydi Arkadaşlar, Trofelerinizi bekliyorum.

isk_ender
28-06-2007, 09:57
ismail abi burada pazartesi sezon açılıyo, sen oltama ii bak,nasıl olsa benim olucak :-)) adresi bi ara veririm sana.... :)

mufi
28-06-2007, 10:04
Bu Sezonun En Büyük Sazan Balığını tutana, en iyi kamışımı ve makinemi hediye edeceğim.Ama sadece Yurdumuz Sınırları içerisinde.Nasip olursa Hafta Sonu Yine Trofe Avına gideceğim.Bükemeyeceğim bileği öpeceğim.Haydi Arkadaşlar, Trofelerinizi bekliyorum.

İsmailcim yaklaşımın ne kadar güzel bir şey de.. eşit şartlarda yarışmıyoruz ama
benim buralarda o kadar büyük sazan yokki abisi.3/5 kg diyelim daha dogrusu
büyük göllerde ve barajlarda avlanacak olanlar bana göre şanslı ..
ne edcez..??:D :D

iesencan
28-06-2007, 10:23
Muvaffak Abi Doğru Söylüyorsun.Ancak benim Avlandığım yerlerde küçük ama, Terör yüzünden yıllarca av yapılmadığından Balıkların büyük bir bölümü Trofe haklısın.Olsun Ben işe bir neşe katayım dedim.Hepinize Rastgele.:helal:

mufi
28-06-2007, 17:36
Muvaffak Abi Doğru Söylüyorsun.Ancak benim Avlandığım yerlerde küçük ama, Terör yüzünden yıllarca av yapılmadığından Balıkların büyük bir bölümü Trofe haklısın.Olsun Ben işe bir neşe katayım dedim.Hepinize Rastgele.:helal:

İsmail cim bu düşüncen yeter bize. iyi niyetin yeter. zaten..
inşallah bu terör afeti biterde halkımız bu trofeleri görür.;)

Taygun KOCABIYIK
28-06-2007, 18:38
İsmail abi sen gel şu takımı bana hediye et hiç beni ava yollayıp yorma allah aşkına :D
Bak doğum günümde geliyor az kaldı 2 gün hazirandan 12 temmuzdan 14 gün :D