PDA

Tüm Versiyonu Göster : erdek te mırmır

mustafakasim
28-06-2007, 07:36
23 /06/07 cumartesi günü Bursa dan arkadaşlar balığa davet etti. balıkesir Gönen de sünnet olduğu için (arası 45 dakika) bende kabul ettim tabi.Erdekte buluşup balık tutulacak yere gittik.gece orda kaldık .bir gece evvel ünal arkadaş 50 parça mırmır tutmuş .bizde ondan kalanları tutmaya çalıktık.toplamda 20 parça cıvarı balık tuttuk.toplu foto çekmedim .kusura bakmayın artık.
[Only Registered Users Can See Links]

mustafakasim
28-06-2007, 07:48
arkadaşlar ahmetbeyli de dün gece çektiğim mırmır fotolarıda var.ama nasıl ufaltıp yerleştireceğim.gene beceremedim ufaltmayı.

mufi
28-06-2007, 09:29
bereketli olsun.. afiyet olsun ben yukardaki resimleri hallettim

BLACK SHARK
28-06-2007, 09:43
Güzel av ...
afiyet olsun .....

selamlar

isk_ender
28-06-2007, 09:53
çok güzel av olmuş tebrik ederim,hafta sonu bende erdeğe gidicem yanlız ben pek deniz avından anlamıyorum,geçensene bir iki balık anca tutabilmiştim,senden ricam olta tipi ve yemler hakkında bilgi verirmisin?..bi show da ben yapiimm..

mufi
28-06-2007, 09:59
çok güzel av olmuş tebrik ederim,hafta sonu bende erdeğe gidicem yanlız ben pek deniz avından anlamıyorum,geçensene bir iki balık anca tutabilmiştim,senden ricam olta tipi ve yemler hakkında bilgi verirmisin?..bi show da ben yapiimm..

Ender cim sitemizdeki arama kısmına mırmır yazarsan özellikle mırmır konusunda biligiler var.. sanırım sana yardımcı olacaktır.olay basit 3 iğneli takım ve kamışın atarı kadar kurşun.. birde yörede kullanılan yemide buldunmu işlem tamam..gerisi ya sabır ya nasip

canakkale
28-06-2007, 10:25
cok güzel ve iri mirmirlar tebrikler bereketiniz daim olsun ayni zamandada afiyet olsun.

ismail çakır
28-06-2007, 12:28
mustafa mırmır balıkları çok güzel.. tebrikler..keşke gönen dönüşünü ç.kale üzeri yapsaydın...beraber bir olta atardık..
rastgelsin..

urfettin
28-06-2007, 13:52
Tebrikler güzel av olmuş.Mırmırın hem avına hemde tadına bayılırım.
Rastgelsin

freediver
28-06-2007, 14:07
Hay massallah cok güzeller....
Ben eskinalara bittim dogrusu

Taygun KOCABIYIK
28-06-2007, 18:18
Mustafa abi helal olsun çok güzel mırmırlar ve eşkinalar. Tebrik ederim.

kartallı
28-06-2007, 19:21
tebrikler arkadaşlar çok güzel balıklar darısı hepimizin başına...saygılar

Hasan BALIKÇI
28-06-2007, 20:07
mustafa kardeşım hakıkatten güzel balıklar.afıyet olsun kardeşım .tebrıkler
:helal: :helal: :helal: :helal:
sevgıler saygılar rastgelsın

eşref sürek
28-06-2007, 22:50
güzel balıklar erdeğin neresinden tuttunuz afiyet olsun

ykmk
29-06-2007, 10:55
Mustafa abi çok güzel balıklar.Afiyet olsun.Zaten mırmırla dostluğumuz çok iyidir.Güzel anıları var bende.Tutması zevkli oluyor bence.Süper balıklar.Bir de ben denize gitsem artık çok iyi olacak.İçim içimi yiyor.ü
Sevgilerle...
İyi balıklara...

discus
29-06-2007, 15:07
mırmırları gördükçe içim geçti.harika balıklar tam porsiyonluk.yem boru kurdu haricinde bişey varmı bide sabah suyumu yoksa gecemi daha çok av verdi hocam açıklayabilirmisiniz.

mufi
29-06-2007, 18:29
mırmırları gördükçe içim geçti.harika balıklar tam porsiyonluk.yem boru kurdu haricinde bişey varmı bide sabah suyumu yoksa gecemi daha çok av verdi hocam açıklayabilirmisiniz.

Serkancım sana sölim ahmetbeyli/yoncaköy/zeytinköy gibi kumsallarda akşam gün batımı ile birlikte başlar kimi yerde gece 23 gibi başlar ama sabaha kadar av yapar..karadan eserse yani deniz sakin olursa daha iyi olur. akşam avcılıgı gündüz avcılıgından daha iyidir..
olay budur. 2 x2=4 beş etmez:D