PDA

Tüm Versiyonu Göster : Afiyet Olsun

BLACK SHARK
28-06-2007, 09:17
Selam Arkadaslar ...
Suna bi bakin .......

Yaninda rakimi gider - sarap mi yoksa Torbami :-))))))))))

[Only Registered Users Can See Links]

emincik
30-06-2007, 00:50
yav bu çinli ibişler köpek bile yiyo.hatta bizim tıstan dediğimiz hamam böceklerini bile zevkle yiyolar.ben 2 sefer çine gittim.lokantaların önünden geçerken kusmamak için nefes bile almıyordum yani.

BLACK SHARK
30-06-2007, 07:35
yav bu çinli ibişler köpek bile yiyo.hatta bizim tıstan dediğimiz hamam böceklerini bile zevkle yiyolar.ben 2 sefer çine gittim.lokantaların önünden geçerken kusmamak için nefes bile almıyordum yani.

Selam Emincik ...
Evet haklisin , bu millet bir Canavar gibi :D acimasiz ...önlerine gecen canlinin sansi yok ... burada bir Asia Market var .... inan kertenkele - Hamam böcekleri - kurt - kurutulmus envayi solcanlar - vs vs vs ne varsa konserve yapmislar . Bu Ülkelere giden arkadaslara Tavsiyem , yaninizda hazir aperatif yiyebileceginiz konservenizi alin , hic yoksa icinde ne oldugunu biliyorsunuz , sonra orada tavuk diye size akbaba yedirmesinler :D :D :D ...

selamlar

not : Emincik sana böyle hitap ediyorum , YASINI bilmedigim icin .kusura bakma, eyer benden büyüksen Emin abicigim demek isterim :D

isk_ender
30-06-2007, 10:47
ööööğğkkkk..... amelsiz herifler yaww mide yoq bunlarda mide yerine çöp tenekesi var .......

emincik
30-06-2007, 12:28
çine giden arkadaşlara tavsiyem tek kelimeyle istanbul lokantasi .hataylı lar işletiyor ve yaptıkları yemekler aynı güzel ülkemin güzel yemekleri.guangzho ve şengen de şubesi var.tavuk yerine martı bile kakalayan uygur türklerinin sahibi olduğu lokantalar var.black shark abey emincik diyebilirsin yaş daha 28.