PDA

Tüm Versiyonu Göster : Adalet Bakanliği Uyarisi

Rauf
01-07-2007, 12:40
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Bu duyuruyu site üyesi arkadaşlarımda diğer kişilere iletmesi faydalı olur kanaatindeyim selamlar.

discus
01-07-2007, 12:50
teşekkürler rauf abi

mufi
01-07-2007, 19:44
Türkün düşmanı çoook...
her yaz hektar larca orman yanar.. hiç mi kasıt olmaz..
bu işlerde de kasıt vardır Allah bilir..

Anıl ÜNALAN
01-07-2007, 20:53
Teşekkürler Rauf hocam.
Böle şeyler gerçekten hep türklere olan düşmanlıktan yapılıyor bilmiyorlar o zarara uratmaya çalıştıkları türklere muhtaçlar..!!

Saygılarımla.

lambukas
01-07-2007, 21:07
yurdum insanı hep bi şeyle mücadele etmekten kendini bulamadı...zor bir ülkede yaşadığımız kesin.uyarın için çok teşekkürler rauf abi...

gıracemi
02-07-2007, 01:35
vay be başımıza budamı gelicekti, şaşkınlıktan nutkum tutuldu vallahi pes doğrusu.. terörizmin boyutlarının korkunç bir hale geldiğinin kanıtlarından biridir diye düşünüyorum.. günahsız çocukların bile canına kasteden bu tür girişimlerde bulunanların tümüne lanet okuyorum.. bu uyarıyı sitemize taşıdığın için teşekkürler rauf kaptanım.. abime saygılar...

Rauf
03-07-2007, 11:48
Maalesef böyle şeylerde oluyormuş biz sade vatandaşların bilmediği daha neler vardır.benim cok seneler evvel okuduğum buna benzer bir şey daha vardı bulgar ajanları ellerindeki ufak bir aletin icine terleştirilen zehirli fakat iki milimetre capında sacma şeklindeki kurşunları karşı tarafın adamlarına kalabalık mahallerde enşekte ettikleri hakkında bir yazı idi sonradan hedef olanların yavaş bir şekilde zehirlenp öldükleri hakkında idi.

Amatör İstanbullu
26-09-2007, 03:09
Bu çok korkunç birşey.
İnanılacak gibi değil.
Terörün her türlüsüne lanet olsun.

Amatör İstanbullu
26-09-2007, 03:11
Rauf Ağabey Uyarılarınız için teşekkürler.