PDA

Tüm Versiyonu Göster : 01.07.2007 Zeytinbeli kayalıklar..

varior
02-07-2007, 22:34
Bu hafta sonu yine ipimi kopardım ve çadıra koştum.. :D İnanın yaz ortalarında olmayan kalabalık bu hafta vardı.. gece olta atamadım kalabalıktan.. gündüz at-çek yaptım ama sert esen Lodos bunada izin vermedi.. :( kayalıklarda durmak nerdeyse imkansızdı.. neyse, bu tür havalarda yakalanan Lagos aşağıda.. Birde kaya lagosu var ki yenecek durumda olmasına rağmen daha önce burda nesli tükeneceği söylendiğinden tekrar bıraktım..

[Only Registered Users Can See Links]

eşref sürek
03-07-2007, 00:34
balık çok güzel tam porsiyonluk takımları kendinmi yaptın yoksa hazırmı afiyet olsun rastgele

gıracemi
03-07-2007, 13:35
gerçekten çok yakışıklı balıklar.. takımda çok orijinal, bu sistemde oltayı çekiş sürati nedir?.. daha büyükleri rastgelsin.. abime saygılar...

mufi
03-07-2007, 14:49
evet savaş güzel hayvanlar.. bende sorayım en üstteki fotode ki silikon +tüy beraberliği orjinalmi yoksa Türk icadımı?

Taygun KOCABIYIK
03-07-2007, 17:54
Savaş abi bildiğim kadarıyla üstteki fotoğrafta elinde tuttuğun kum lagosu alttaki resimlerde görünen ise orfoz sanırım kum lagosu sofrana misafir oldu :) ama aslında kum lagosu daha az bulunan bir tür diye biliyorum ben. Yinede tebrikler duyarlılık içinde ayrıca teşekkür ederim kendi adıma. Öyle yada böyle düşünüp bu davranışı gerçekleştirmen çok güzel bir davranış kutlarım.

Hasan BALIKÇI
03-07-2007, 19:38
savaş kardeşım paylaşımın ıçın çok teşekkür ederım :helal: :helal: :helal: :helal: bırdahakı sefere daha fazlasıyla rastgelsın .afıyet olsun
saygılar sevgıler rastgelsın

varior
03-07-2007, 23:34
evet savaş güzel hayvanlar.. bende sorayım en üstteki fotode ki silikon +tüy beraberliği orjinalmi yoksa Türk icadımı?

tamamen Türk icadı.. :D aslına bakarsanız ikisini bir araya getirdiğinizde suda karides görüntüsü veriyor.. takımlar hazır, ancak arkaya bağlanan silikon sahte pratik çözümün neticesi.. her renk oraya takılabilir başlığın saatine göre değişiyor..

varior
03-07-2007, 23:37
Savaş abi bildiğim kadarıyla üstteki fotoğrafta elinde tuttuğun kum lagosu alttaki resimlerde görünen ise orfoz sanırım kum lagosu sofrana misafir oldu :) ama aslında kum lagosu daha az bulunan bir tür diye biliyorum ben. Yinede tebrikler duyarlılık içinde ayrıca teşekkür ederim kendi adıma. Öyle yada böyle düşünüp bu davranışı gerçekleştirmen çok güzel bir davranış kutlarım.

Ewet Taygun, çok çok haklısın.. ayrıca kum lagosunun nasıl yakalandığınıda bilirsen sana 10 puan.. :D aramızda kalsın ama orada kaya lagosu yakalayıpta bilmeyenlere bu balık zehirli diyip denize geri attırıyorum.. :D :D

varior
03-07-2007, 23:40
Savaş'ım, sen bayağı kaçamak yapar hale geldin.....Fark etmiyor sanma ha....;) Bereketli olsun kardeşime...Herşeyin gönlünce olması dileğiyle rastgelsin...

İshak abi iyi dileklerin için teşekkürler, biliyorsun biz yazın çadırcıyız, tatili 3,5 ay deniz kenarında geçiriyoruz.. Birde işin içinde balık olunca tam süper oluyor.. :) en azından hafta sonları güzel geçiyor.. kaçamaklarım devam edecek..

mufi
04-07-2007, 10:24
peki savaş cım silikon malum kuyruk sallayan bir nesne ama tüy takınca dengesi bozulur diye düşünüyorum. ne dersin?