PDA

Tüm Versiyonu Göster : Balıkesir Fenerden Levrek...

hagi
14-07-2007, 09:19
[Only Registered Users Can See Links]

Arkadaşlar selam uzun zamandır aranızda değildim işlerimin yoğunluğundan dolayı fırsat bulamamıstım ama balıkçılığa herzaman frsat yaratabiliyorum işte buda son gözdem gecen hafta cumartesi akşamı balıkesirin fener beldesinde yazlık evin önünden olta attım saat 22:00 gibi 2 saat kadar yemler iyi olmadığı için atıp çekip yem değiştirmekle uğraştım ( yem olarak sardalya kullandım çabuk dağıldığı için çok uğraştırdı ) artık saat 24:00 gibi toplanıp gitmeye niyetlendim ama son bikez daha atıp şansımı denemek istedim oltayı attım hatta zil i çıkarttım çantayı toplarken bi anda olta düştü gidip çektim ve yukarıdaki levrek geldi daha atabilsem belkide daha cok tutabilirdim ama yemler bittiği için dönmek zorunda kaldım yinede eli boş dönmemek gayet güzel bi duygu :)

lambukas
14-07-2007, 09:58
Serkan kardeşim afiyet olsun...Güzel bi buğulamayla bereketlenir o balık..:)yaşadığın heycan önemli bence ; Biride bir... binide bir....:) diğerlerine rastgele diyorum...

gıracemi
14-07-2007, 10:27
5 olup ayda bir olacağına, tek olsun hep olsun derdi bi abimiz :D:D tebrik ederim kardeşim.. umarım daha iyi avlara.. rastgelsin ...

BLACK SHARK
14-07-2007, 10:44
hic yokdan iyidir kardesim ...
yanina salata ve 1 duble raki koydummu 10 levrege bedel gelir :D afiyet olsun , insallah birdahaki sefere bol avin olur - ama bu sefer yemlerini önceden hazirla :)

rastgelsin - selamlar

mufi
14-07-2007, 18:51
Serkan tekrar hoşgeldin. afiyet olsun

Taygun KOCABIYIK
15-07-2007, 13:31
Serkan abi tek falan ama gayet güzel levrek afiyet olmuştur umarım :)
Birdahaki sefere daha iri ve fazla sayıda denk gelmesi dileğiyle rastgelsin.

Anıl ÜNALAN
15-07-2007, 15:14
Çok güzel balık tebrik ederiz Serkan abi bi tane olsun bizim olsun ;) ...
Umarım afiyet olmuştur..
Bundan sonra her avın fotosunu istiyoruz senden :D ..

Saygılarımla...

kturkol
15-07-2007, 20:38
serkan afiyet bal şeker olsun be kardeşim sen balık yakalamışsın :helal: :helal:
ben bu gün sabahtan beri işteydim bol bol çelik ve adam yakaladım.:'( :'( :'(
resim eklemeyi beceremediğimde gösteremiyorum.

Rauf
15-07-2007, 20:42
serkan arkadaşım hoş geldin vede hicte boş gelmemissin sana samimi bir itirafta bulunayım ben daha hic levrek tutmadım geri kalan bütün mahlukatı vahşiye ile tanıştık onun icin seni tebrik ederim bol şanslar rastgelsin.

iesencan
15-07-2007, 22:27
Serkan Eline koluna sağlık kardeşim.Güzel balık, inşallah bir dahaki sefere daha fazla tutarsında bizlerle bu zevki paylaşırsın.Rastgele, şansın bol zokan keskin olsun.:D

hagi
16-07-2007, 07:24
herkese çok teşekkürler bu cumartesi akşamıda şansımı denedim ama bu sefer eli boş döndüm acaip bi rüzgar vardı sahilde zar zor 1-2 saat durabildim bizdeki de şans balık herzaman zokayı yutmuyor :) bakalım artık haftaya kısmetse yeni resimler eklerim inşallah...

ykmk
16-07-2007, 10:39
Av çok güzel geçmiş hayal ettiğim kadarıyla abi.Güzel anlatmışsın aklıma benim anılarım geldi.LEvrek süper.Afiyet olsun...
Devamına bereket....
Rastgelsin...

discus
19-07-2007, 19:20
adaş şu yokluk zamanda gerçekten iyi bir av olmuş..tebrik ederim..