PDA

Tüm Versiyonu Göster : 0 bu videoyu izledikten sonra bu ürünü mutlaka alıcaksınız yüzde 90 etkili

samet
19-07-2007, 08:24
[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

samet
19-07-2007, 09:10
arkadaşlar bu sıvılar ve hazır yemler resmen yeni bir çağın başlangıcı düşünsenize artık eve eli boş dönmeyeceksiniz
:D:D

ykmk
19-07-2007, 09:48
Bu malzemenin etkinliği hakkında daha önce de bir tartışma yapılmıştı.Bana göre bu malzemeler bir işe yaramıyor.Balık olan gölde zaten balık tutulur.az olan gölde denedim ben hiç iş yapmadı...Bana göre boş bir icat...
Saygılar....
Rastgele...

isk_ender
19-07-2007, 12:37
arkadaslar ben bu konuyu açmıştım ve linkleri vermiştim vede tartışmaya sundum (kokuyla avcılık) başlığıyla pek olumlu cevaplar alamamıştım..merak işte sipariş edip aldım netten..sazan ve yayın için olanından..sazan için olanı iznik gölünde denedim 2 tüp harcadım tık yok..hamurlu ve küspeli tipe uyguladım..yayın için olanınıda gölette kullandım,mantarlı takımla ,solucanı batırarak sadece 1 yayın aldım ole of canım bi balık çektiği yok zeten o gölette normal şartlar altında 1,2 yayın tutuluyodu..anlıcanız rauf abininde bana o zaman verdiği cevap gibi TRAŞ...gösterişli bi reklam yapmışlar ama 1 kova ultrabait boşaltsan nafileee,ben bizzat denedim gördüm arkadaşlarımı bu konuda uyarmayı borç bilirim biz klasik yöntemden vazgeçmeyelim o paraya bir tk olta daha almanızı öneririm...saygılarımla...

ADNAN
19-07-2007, 17:47
Bence avcıda önce şans olmalı , birde ustalık gerisi boş arkadaşlar..... sevgi ve saygılarımla:D :D

turna
19-07-2007, 19:19
Birde bu kokuların üstünüze damladığını düşünün aynen leş bigi kokuyor ve çok zor temizleniyor.

iesencan
19-07-2007, 21:26
Arkadaşlar, bunlar boş işler.Avlanacağınız bölgeyi av yapacağınız yem ile güzel bir şekilde yemleyin, gerisi kolay.Dünya kadar para verip, iğrenç kokuyu koklamanıza gerek yok.Balık tutmak şans işi, şansın varsa ve iyi yemleme yapmışsan zaten balık geliyor.Saygılar sunar, böyle şeylere kanmamanızı öneririm.
Rastgele, şansınız bol iğneniz keskin olsun.

freediver
19-07-2007, 23:54
Ismail Abi sana tamamen katiliyorum.Adam akilli yemledikten sonra tüm baliklar gelir.Ve tabi balikcilik birazda nasip isi.

Zaten bu videoyu buraya koyan samet isimli üyede kuvvetle muhtemel bu ürünleri satan internet sayfasinin calisani!Reklam icin üye olnus 2 mesaj yazmis bu konuda!sonra mazi olmus!
Siteye bir baktim fiyatlar acayip pahali! Hele bazi ürünleri normali 2 katindan fazlaya satiyorlar.

samet
20-07-2007, 13:36
inananım bu tarz firmalarla işim olmaz çünkü ben elektronik teknikeriyim...

gerçekten ben vidyo ilgimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim üstelik

tuzlu suda etkili oluyor özellikle mercanda ben denedim
saygılarımla samet kaba

iesencan
20-07-2007, 18:52
Ismail Abi sana tamamen katiliyorum.Adam akilli yemledikten sonra tüm baliklar gelir.Ve tabi balikcilik birazda nasip isi.

Zaten bu videoyu buraya koyan samet isimli üyede kuvvetle muhtemel bu ürünleri satan internet sayfasinin calisani!Reklam icin üye olnus 2 mesaj yazmis bu konuda!sonra mazi olmus!
Siteye bir baktim fiyatlar acayip pahali! Hele bazi ürünleri normali 2 katindan fazlaya satiyorlar.
Dediğin gibi Cumhur.Bunlara kanmamak lazım.Reklam tuzağı hazırlayıp bizleri kekleyecekler diye düşünüyorum.Bizim bunlara ihtiyacımız yok, bizim şansımız ve akli melekelerimiz bize yeter.Kendine iyi bak, yeni av resimleri bekliyorum.Benim yeni resimlerim inşallah Ayın 30 undan sonra gelecek.:D

iesencan
20-07-2007, 18:57
inananım bu tarz firmalarla işim olmaz çünkü ben elektronik teknikeriyim...

gerçekten ben vidyo ilgimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim üstelik

tuzlu suda etkili oluyor özellikle mercanda ben denedim
saygılarımla samet kaba
Samet tamam kardeş sana inanıyoruz, ancak sende bunları biraz düşün kardeşim, bunlar Adamların ellerindeki Malları satabilmek için hazırladıkları bir oyun.Eğer tatlısu avcılığı yapıyorsan ben sana bir yemleme taktiği vereyim.Buğdayı kaynatarak iyice yumuşadıktan sonra iki adet poşetin içine içiçe gelecek şekilde koyarak bir hafta kadar balkonunda muhafaza et ve Ava gittiğin yerde Balığı avlayacağın yere bu buğdayları Yarım Saat arayla ikişer avuç at.Nasıl balık tutuyorsun seyret, Bir hafta poşet içerisinde bekleyen Buğday da iğrenç bir koku oluşuyor ve bu koku balıkları çekiyor.Hemde Sadece 3 YTL para karşılığında kokulu yemi kendin yapmış oluyorsun.Rastgele kardeşim, şansın bol olsun.

freediver
21-07-2007, 00:38
Hadi bakalim Ismail Abi diz söyle Troffeleri :D

Abi senin avlandigin yerde sadece sazan mi var?Cünki bakiyorumda sen genelde sazan avliyorsun.Bir keresinde terörden dolayi kimse yillarca avlanmadigi icin büyük baliklar oldugunu yazmistin.Orda turna falan varsa .o turnalar canar olmustur kesin

BLACK SHARK
21-07-2007, 02:31
Evet bencede bu isler fasa fiso.Sazangiller icin en iyi yem..Bayat ekmek,arpa,misir ve haslanmis patates ve bulabilrseniz pamuk ve aycicegi küspesi ama toz halinde!bunlari güzelce karistirip yemleyince gelmicek balik yok.