PDA

Tüm Versiyonu Göster : 27-28.07.07

Anıl ÜNALAN
29-07-2007, 13:09
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Bizden bu kadar hasan abinin bizden sonraki tuttukları balıklarda aşşağıda olanlar..Biz oradayken olan toplam hasılat yukarıdaki gibidir !

Forumun akışı için resimleri bu şekilde koymayı uygun gördüm..

Saygılarımı iletirim..

Herkese rastgelsin...

Anıl ÜNALAN
29-07-2007, 13:52
LGycWN7hVc8

Balığı görünce yönünü şaşıran şaşkın kameraman tago kamerayı yan tutmuş o yüzden kusura bakmayın :)

O bir şahaser !!!

Anıl ÜNALAN
29-07-2007, 14:47
fo5oXUFgL5M

Ahanda tuttum onii :) ..

İntikamım acı oldu hırsımı aldım ondan :deli: :deli:

Filmin içerdiği genel ahlaka aykırı diyologlardan dolayı sansür uygulaması olarak bir müzik konulmuştur :deli:

Saygılar en içten :)

mufi
29-07-2007, 16:16
cuma akşamı+cumartesi akşamı toplam macera bu kadarmı???sadce anıl ve birkaç satır..
Başka yokmu yazan çizen??

freediver
29-07-2007, 16:38
vay be ne macera olmus :) serkan askolsun insan bi der baliga gidiyoz falan diye.....

Anil o baba cuprayi kim tuttu?
Hasan Abi de masallah yine dizmis baliklari ... yakinda soyadinida yazar baliklarla :D

nevzat
29-07-2007, 17:43
Tebrikler arkadaşlar,yapmışsınız yine macerayı.Hasan üstadım ne de güzel yakışmış eline o iri paşa ,Anıl ve Serkan kardeşlerim rövanşta daha irilerini sizden bekliyorum.Şimdiden rastgele.

Hasan BALIKÇI
29-07-2007, 17:57
sevgılı arkadaşlar cuma günü anı bır kararla abım ben ve oğlum balığa gıtmeye karar verdık.geçen haftadan berı babamın sağlık sorunları nedenıyle bayaa bı sıkılmıştık.perşembe günü ıkıncı anjıyo yla beraber stend takıldı sanırım her şey yoluna gırdı ve bu bunalımlı günü atmak ıçın cumadan balığa gıttık.

yola çıktık ve yem dahı ayırtmadığımız ıçın de yemcıde bekledık.o sırada benım ıçın çok kıymetlı serkan kardeşımı tel. ıle aradım balığa gıdıyorum dılersenız gelın dedım .

yemımızı aldık ve yolumuza devam ettık. zeytınlere vardık malzemelerı ındırmeden ıkı oltamı suya bıraktım yarım saat kadar vuruş alamadım o meyanda bızde yerleştık .ılk paşa benı yarım saat beklettıkten sonra geldı ve onunla bıraz sohbet ettım rıvarıma koydum .:deli: benı gördüğüne bayaada sevındı paşa.

daha sonra bırıkı derken saatte baya ılerlemıştı bır baktım kardeşlerım yanınımızda bıttı:helal: serkan anıl ve tago kardeşım teşekkür ederım benı oralarda yalnız bırakmadınız .

serkan kardeşım paşaların sultanını görünce yıne benı mağlup edemeyeceğını anladı :deli: ben herzaman söyledım sen ıyı bı balıkçı olursun ama ben öldükten sonra:D ama unutma benım ıçın çok değerlısın kardeşım .

sabah oldu taygun kardeşım ,anıl kardeşım, ve serkan kardeşım balık tutmak ıçın yerlerını aldı ılk balık bu üçlüden serkandan geldı benımkılerı söylememe gerek yok serkan balığını aldı daha sonra tago balığını aldı daha sonra anıl balığını aldı aynı öğrettığım gıbı sızlerı tebrık edıyorum benı bırkere daha mahçup etmedınız teşekkürler.

kısacası bu haftakı balık maceramızda zeytınlerde her zaman balık olduğunu tüm kadro olarak kanıtladık :helal: :helal:

saygılar sevgıler herkese rastgelsın.

Taygun KOCABIYIK
29-07-2007, 19:09
Akşam bilgisayar başında vakit geçirirken birden Serkan abimden gelen telefonla irkildim :) Heycanlı bir ses 10 dakika içinde hazır olmamı anılada haber vermemi söylüyordu. Ne olduğunu anlamadan kendimi arabaya binmiş zeytineli yollarında bulmuştum. Her zamanki gibi tam teçhizatlı Hasan abim çadırı kurmuş yatağımızı hazırlamış çayı demlemiş bizi bekliyordu :) Livardan cengaveri çıkardığında benim gözlerim projektör gibi açıldı :oha: şoku atlattıktan sonra sabah suyunda zinde ve dinç olmak için uyumaya karar verdik Hüseyin yüzünden uyuyamadık pek ama neyse o uyuduktan sonra bir ara bende dalmışım. Gözlerimi açtığımda hava çok hafif aydınlanmaya başlamıştı hemen yemlerimi hazırladım geceden Hasan abiye bağlatıp okutup üflettiğim oltamıda alıp kimseyi rahatsız etmeyecek ve balık yapacağını düşündüğüm av yerime geldim. Oltayı salladım ardından 4-5 dakika içinde Anılda yanımdaki yerini aldı. Av başladı. Hava sürekli yön değiştirerek kararsız esince balık yapmayacak diye düşünmekten kendimi alamasamda oltamın başından 1 dakika ayrılmadan bekledim. Çok geçmeden anıl güzel bir vuruş aldı fakat balık şanslıydı yakalanmadı tam o sırada bende güzel bir vuruş aldım tasmayı vurduğum gibi balık kendini karada buldu :) 5-10 dakika geçer geçmez Anılda güzel bir cengaveri karaya aldı bu anı ölümsüzleştirdim video yukarıda ;) Daha sonra uzun bekleyişlerimiz kar etmeyince eve döndük...
Her zamanki gibi harika bir ekip harika keyifli bir av oldu Hasan ustam yine yapacağını yaptı fakat biz hava muhalefetine takılarak 1-0 da kaldık :) Neyse artık önümüzdeki avlara bakıcaz :deli: :D

mufi
29-07-2007, 19:27
hadi bakalım gayette güzel avlar olmuş darısı milletin başına.. yüm üyelerimizin...bu arada hasan kardeşimizin babasının düzeldiğini duyduk.
sevindik. inşallah saglıklı ve uzun bir hayatı olur

kturkol
29-07-2007, 20:09
değerli arkadaşlar yine güzel bereketli bir hafta sonu geçirmişsiniz. sizleri tebrik ederim. afiyet balşeker olsun inşallah.

bu arada hasan ustam babaya çok sevindim. umarım en kötü böyle olur.

ayrıca mufim sende az korkutmadın bizi geçen hafta sanada geçmiş olsun.

iesencan
29-07-2007, 22:51
sevgılı arkadaşlar cuma günü anı bır kararla abım ben ve oğlum balığa gıtmeye karar verdık.geçen haftadan berı babamın sağlık sorunları nedenıyle bayaa bı sıkılmıştık.perşembe günü ıkıncı anjıyo yla beraber stend takıldı sanırım her şey yoluna gırdı ve bu bunalımlı günü atmak ıçın cumadan balığa gıttık.

yola çıktık ve yem dahı ayırtmadığımız ıçın de yemcıde bekledık.o sırada benım ıçın çok kıymetlı serkan kardeşımı tel. ıle aradım balığa gıdıyorum dılersenız gelın dedım .

yemımızı aldık ve yolumuza devam ettık. zeytınlere vardık malzemelerı ındırmeden ıkı oltamı suya bıraktım yarım saat kadar vuruş alamadım o meyanda bızde yerleştık .ılk paşa benı yarım saat beklettıkten sonra geldı ve onunla bıraz sohbet ettım rıvarıma koydum .:deli: benı gördüğüne bayaada sevındı paşa.

daha sonra bırıkı derken saatte baya ılerlemıştı bır baktım kardeşlerım yanınımızda bıttı:helal: serkan anıl ve tago kardeşım teşekkür ederım benı oralarda yalnız bırakmadınız .

serkan kardeşım paşaların sultanını görünce yıne benı mağlup edemeyeceğını anladı :deli: ben herzaman söyledım sen ıyı bı balıkçı olursun ama ben öldükten sonra:D ama unutma benım ıçın çok değerlısın kardeşım .

sabah oldu taygun kardeşım ,anıl kardeşım, ve serkan kardeşım balık tutmak ıçın yerlerını aldı ılk balık bu üçlüden serkandan geldı benımkılerı söylememe gerek yok serkan balığını aldı daha sonra tago balığını aldı daha sonra anıl balığını aldı aynı öğrettığım gıbı sızlerı tebrık edıyorum benı bırkere daha mahçup etmedınız teşekkürler.

kısacası bu haftakı balık maceramızda zeytınlerde her zaman balık olduğunu tüm kadro olarak kanıtladık :helal: :helal:

saygılar sevgıler herkese rastgelsın.

Abi Maşallahın var yine döktürmüşsün.Ayrıca Babanın da iyi olduğunu öğrendim ve en az senin kadar sevindim.İnşallah yakında bende sizin karşınıza trofelerle çıkacağım.Artık sıkıntılar baya azaldı gibi.Rastgelsin, herzamanki gibi şansın bol iğnen çoooooooooook keskin olsun.

Hasan BALIKÇI
30-07-2007, 00:23
Tebrikler arkadaşlar,yapmışsınız yine macerayı.Hasan üstadım ne de güzel yakışmış eline o iri paşa ,Anıl ve Serkan kardeşlerim rövanşta daha irilerini sizden bekliyorum.Şimdiden rastgele.

nevzat kardeşım çok sağol dılerım sanada rastgelır.bende en az senın kadar zevk duyarım teşekkürler:helal: :helal: :helal:

Hasan BALIKÇI
30-07-2007, 00:29
Abi Maşallahın var yine döktürmüşsün.Ayrıca Babanın da iyi olduğunu öğrendim ve en az senin kadar sevindim.İnşallah yakında bende sizin karşınıza trofelerle çıkacağım.Artık sıkıntılar baya azaldı gibi.Rastgelsin, herzamanki gibi şansın bol iğnen çoooooooooook keskin olsun.

ismaıl kardeşım babam ıçın ıyı dıleklerınden dolayı çok mutlu oldum sağol.

sıkıntılarının bıttığıne senın kadar bende sevındım.kardeşınede yürekten mutluluklar dılerım.

sadece şansım yaver gıttı ondan güzel bı balık denk geldı.
sen her zaman trofelerını tutarsın kardeşım.bundan emınım.:D

görevınde başarılar avında bereket olsun sevgıler:helal:

Hasan BALIKÇI
30-07-2007, 00:37
vay be ne macera olmus :) serkan askolsun insan bi der baliga gidiyoz falan diye.....

Anil o baba cuprayi kim tuttu?
Hasan Abi de masallah yine dizmis baliklari ... yakinda soyadinida yazar baliklarla :D

cumhur kardeşım serkanın yerıne ben buyur dıyorum ve beklıyorum.maceramız süper güzel oldu ama akrep keyfımızı kaçırdı.

cumhur kardeşım şansımız ıyıydı yoksa balık malık dızemezdık.

o büyük paşayı gece 2.30 cıvarlarında serkana sürprız olsun dıye şans gele tuttum şans şans:D :deli:

suy adımı deyılde sana mektup yazmak ıstıyorum:deli: kabul edersen .yada sen buraya gel beraber destan yazalım olmazmı kardeşım.

saygılar sevgıler rastgelsın

Hasan BALIKÇI
30-07-2007, 00:43
değerli arkadaşlar yine güzel bereketli bir hafta sonu geçirmişsiniz. sizleri tebrik ederim. afiyet balşeker olsun inşallah.

bu arada hasan ustam babaya çok sevindim. umarım en kötü böyle olur.

ayrıca mufim sende az korkutmadın bizi geçen hafta sanada geçmiş olsun.

kıvanç kardeşım keşke sende aramızda olsaydında beraber tutsaydık .babam ıçın ıyı dıleklerıne teşekkür ederım.

kendını bı ara ayarlada paşalar göç etmeden yolcu edelım ne dersın.

freediver
30-07-2007, 04:11
cumhur kardeşım serkanın yerıne ben buyur dıyorum ve beklıyorum.maceramız süper güzel oldu ama akrep keyfımızı kaçırdı.

cumhur kardeşım şansımız ıyıydı yoksa balık malık dızemezdık.

o büyük paşayı gece 2.30 cıvarlarında serkana sürprız olsun dıye şans gele tuttum şans şans:D :deli:

suy adımı deyılde sana mektup yazmak ıstıyorum:deli: kabul edersen .yada sen buraya gel beraber destan yazalım olmazmı kardeşım.

Hasan ABi aslinda agustosta gelecektim ama hem sinavlar hemde sicaktan ötürü erteledim.Eylül gibi havalar biraz daha serinlesin insallah o zaman.Bende o zamana kadar burdaki islerimi hallederim

mufi
30-07-2007, 09:06
Hasancım Akrep felan demişsin ne iş? bildiğimiz akrepten mi gördünüz anlatsana millete bilgi olsun.. aman dikkatli olun ha..

discus
30-07-2007, 10:52
hasan abi ikide bir şans deyip durma.tamamıyle ustalık işi bu şansla mansla alakası yok.ustalık ve hüner yeri bilmek avı tanımak yemi bilmek takımı yapmak bunların hepsi şansla alakalı mı sorarım sizlere.sen tanıdığım en iyi balık ustasısın benden sonra tabiki..:D :D
madem şans tı amma şansız bir sitemişiz sadece bir kişiye gülmüş..

HALDUN YALIMLI
30-07-2007, 12:59
Böyle güzel ve keyifli vakit geçirmeniz çok hoş, allah içinize sindirsin. Ben bu hafta sonu çalıştığım için sizlere katılamadım. güzel bir sürpriz olacaktı ama sağlık olsun başka zamana. Avınız bereketli geçmiş tebrik ederim Hasan abinin kuzu da harika. Sanırım Serkan kardeşim izleyici olarak katılmış arkadaşların arasına yada şanssızlığının kurbanı olmuş. RASTGELSİN

Hasan BALIKÇI
30-07-2007, 13:27
Hasancım Akrep felan demişsin ne iş? bildiğimiz akrepten mi gördünüz anlatsana millete bilgi olsun.. aman dikkatli olun ha..

evet bıldığımız normal akrep 12 senedır balığa ğıttığım yerde ılk defa canlı akrep gördüm.gece sohbet ederken arkadaşın sırtından geçtı bızde akrebı gerektığı yere gönderdık.ürperdıkte daha sonra serkanlar da gelmıştı onlarıda uyardım.
arkadaşlar ben 12 senedır orada ılk defa akrep gördüm gıden arkadaşlar da dıkkat etsınler.ne olur nolmaz.balık keyfı acıya dönmesın.
saygılar sevgıler.

makalele
30-07-2007, 18:32
tebrikler arkadaşlar. güzel balıklar. rastgele

mufi
30-07-2007, 19:26
evet bıldığımız normal akrep 12 senedır balığa ğıttığım yerde ılk defa canlı akrep gördüm.gece sohbet ederken arkadaşın sırtından geçtı bızde akrebı gerektığı yere gönderdık.ürperdıkte daha sonra serkanlar da gelmıştı onlarıda uyardım.
arkadaşlar ben 12 senedır orada ılk defa akrep gördüm gıden arkadaşlar da dıkkat etsınler.ne olur nolmaz.balık keyfı acıya dönmesın.
saygılar sevgıler.

Yav okurken ürperdim ... sırtından geçti nedemek ya hayvan huylandımı batırır iğneyi ...aman allahım ya..

Anıl ÜNALAN
30-07-2007, 23:01
Ben bahse konu mekana gidince, gayri ihtiyari olarak...Pantolon paçalarını çorap içine sokuyorum...Kolay kolay yere oturmuyor ve eğer oturur isem de oturduğum yere ve elimi koyduğum yere dikkat ediyorum....Maşallah öyle bir pozisyon olsa.....Düşünmek bile istemem...Bulunduğun yerden en yakın yerleşim merkezi olan bir yere varmak için bile ,belki 1 saat gitmen gerekiyor....Aslıda yol 10-15 km...Ama bunun 7 km si taşlı tarladan beter.....Sürekli 1 nci vitesde milim milim gidiyorsun desen abartı olmaz herhalde....Ama kahretsin ki.....Verdiği zamanda takoz veriyor hep...:)

Abi paçaları felan içeriye çekmek olay değil.Akrep bu tişörtün üstünden bile geçirebilir iğnesini neyse neyse içinizi daha fazla korkutmayım :)

Taygun KOCABIYIK
30-07-2007, 23:07
Abi paçaları felan içeriye çekmek olay değil.Akrep bu tişörtün üstünden bile geçirebilir iğnesini neyse neyse içinizi daha fazla korkutmayım :)
Fazla national geographic izlemek yaramadı bize :deli:

Anıl ÜNALAN
30-07-2007, 23:11
Fazla national geographic izlemek yaramadı bize :deli:
Bide ben National Geographic Wilt izliyorum tamamen yaban :D çok korkuyorumm :) Bişey olmaz gülü seven dikenine katlanır ama bu diken bi zahmet akrebin iğnesi olmasın :)

er35han
31-07-2007, 11:13
Hasan abiyi ve organizasyona katılan tüm arkadaşları tebrik ederim.gerçekten sıkı bir av olmuş,üstad yine hafızalardan silinmeyecek bir gol atmış.:helal: :helal:
hasan abi,biz cuma günü senin balığa çıktığını öğrenince babanın iyileştiğini tahmin etmiştik,çok şükür tahminlerimizde yanılmamışız.Allah sağlık sıhhat uzun ömür versin amcamıza.
saygılar selamlar abicim..rastgelsin.

Hasan BALIKÇI
31-07-2007, 18:46
Hasan abiyi ve organizasyona katılan tüm arkadaşları tebrik ederim.gerçekten sıkı bir av olmuş,üstad yine hafızalardan silinmeyecek bir gol atmış.:helal: :helal:
hasan abi,biz cuma günü senin balığa çıktığını öğrenince babanın iyileştiğini tahmin etmiştik,çok şükür tahminlerimizde yanılmamışız.Allah sağlık sıhhat uzun ömür versin amcamıza.
saygılar selamlar abicim..rastgelsin.

söyledığın güzel şeyler ıçın çok çok teşekkür edıyorum sevgılı kardeşım erhan.bendende sana en ıyı dıleklerımle benım tuttuklarımın ıkı katını senın tutman kardeşım.

emre97
31-07-2007, 20:01
valla balıklar süper:D :D

ADNAN
31-07-2007, 20:27
Hasan 64 hep bunu yapıyor, yenisini eklemiş kırılması zor rekor, çıtayı yükselti bizim halimiz ne olacak hasaaaannnn ;) ;) tabiki tebrikler, bileğine kuvvet.

Hasan BALIKÇI
02-08-2007, 21:10
Hasan 64 hep bunu yapıyor, yenisini eklemiş kırılması zor rekor, çıtayı yükselti bizim halimiz ne olacak hasaaaannnn ;) ;) tabiki tebrikler, bileğine kuvvet.

buda demek oluyokı adnan abı serkanın ışı baya zor :deli: serkan çıtaya erebılırmı bılmem ama geçmesını ısterım

saygılar sevgıler

Aziz Gerzeli
02-08-2007, 21:34
aferin anıl sen anladın beni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

nevzat
02-08-2007, 21:55
Sen işini bilirsin Hasan abi ,ustalar mutlaka çırakların bilmediği bir püf noktasını saklarmış kendilerine,çıtayı kimsenin geçmesine izin vermeyesin bak bi dahaki sefere çıta 2 kiloya yükselmeli ,anladın sen onu!!!

Hasan BALIKÇI
02-08-2007, 22:26
Sen işini bilirsin Hasan abi ,ustalar mutlaka çırakların bilmediği bir püf noktasını saklarmış kendilerine,çıtayı kimsenin geçmesine izin vermeyesin bak bi dahaki sefere çıta 2 kiloya yükselmeli ,anladın sen onu!!!

yok ya nevzat kardeşım serkanın her hareketı faul .:deli: püf noktasını bırakmadım her şeyı söyledım ona :D :D :D ama öğrencek te benı geçermı onu bılemem ben ölünce belkı:deli:
saygılar sevgıler

discus
04-08-2007, 00:15
eee hasan abi sen kaşındın ben daha napayım.usta dedik barımıza bastık demek öyle haa.bende şimdi adımı soyadımı altınada çizgi yerine rastgelsin.org diye yazmazsam banada serkan demesinler.görürsün sen:rolleyes:

Anıl ÜNALAN
04-08-2007, 00:56
eee hasan abi sen kaşındın ben daha napayım.usta dedik barımıza bastık demek öyle haa.bende şimdi adımı soyadımı altınada çizgi yerine rastgelsin.org diye yazmazsam banada serkan demesinler.görürsün sen:rolleyes:
Abi ne diyelim sana önceden kararlaştıralım bari :) ..

Rauf
04-08-2007, 05:58
kıymetli arkadaşlarım güzel bir avın hikayesini resim ve vidiolarla burada anlatımınız icin teşekkürler inanın sanki orada sizleri seyreder gibi oluyorum emeğinize sağlık afiyet olsun .

varior
04-08-2007, 16:16
çok güzel bir av olmuş, Hasan abi yine döktürmüşsün.. :) elinize sağlık.. bu zeytineli ne bereketli yermiş yahu..

giritli
05-08-2007, 15:48
Hasan abicim öncelikle babanın sağlığının düzelmasine,sonrada balığa gitmeniz için size izin vermesine çok sevindim harbiden...Abicim o ne öyle yahuuuuu:deli:
seninkisi paşaların paşası mübarek ama ben geçen hafta senin paşaları biraz yumuşattım...benimkisi fatih ürek cinsinden paşa oldu:P:deli: :D

mustafakasim
07-08-2007, 13:38
Hasan abi ne yaptın sen öyle :oha: on gündür yoktuk maşallah boş durmamışınız.tebrik ederim herkezi.hasan abi özellikle seni:helal: :helal:

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:03
bırşey yapmadım mustafa kasım kardeşım :D :D

allahın verdığı nımetlerden faydalanıyom canım kardeşım e hadı ertık beraberde bı yol alıp nasıbımızı arayalım :helal: :helal:

saygılar sevgıler

kturkol
07-08-2007, 20:06
hasan usta ben yorum yapmıyorum sen anlarsın. afiyet bal şeker olsun. yarasın.

mufi
07-08-2007, 20:07
Hasan abi ne yaptın sen öyle :oha: on gündür yoktuk maşallah boş durmamışınız.tebrik ederim herkezi.hasan abi özellikle seni:helal: :helal:

esas sen neredesin mustafam...cumartesi geleydin ya??

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:09
Hasan abicim öncelikle babanın sağlığının düzelmasine,sonrada balığa gitmeniz için size izin vermesine çok sevindim harbiden...Abicim o ne öyle yahuuuuu:deli:
seninkisi paşaların paşası mübarek ama ben geçen hafta senin paşaları biraz yumuşattım...benimkisi fatih ürek cinsinden paşa oldu:P:deli: :D

onur yapma be kardeşım barı herkese anlatma şu kötü olayı o paşanında kendıne göre bı haysıyetı var :D :D

babam ıçın ıyı dıleklerıne sonsuz teşekkürler canım kardeşım .

hakıkatten çok güzel bır paşaydı ama bu sultanıydı esas paşa şımdı oralarda anladın sen onu :D :D kaçan balık büyük olur derlerya öyle oldu .

saygılar sevgıler

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:11
hasan usta ben yorum yapmıyorum sen anlarsın. afiyet bal şeker olsun. yarasın.

bende sana tek kelımeyle sağol kardeşım dıyorum canımsın :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

saygılar sevgıler

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:18
çok güzel bir av olmuş, Hasan abi yine döktürmüşsün.. :) elinize sağlık.. bu zeytineli ne bereketli yermiş yahu..

savaş kardeşım teşekkürler .döktürmek demeyelımde şans nasıp deyelım:D :D kardeşım.bu paşalarla akraba oldum artık sağ olsunlar ne zaman gıtsem ılla bırılerı bana takılıp gelıyolar. eee ben onları sevıyorum onlarda benı.zeytınler gerçek manada çok güzel bır avlak savaş kardeşım tüm bu olanlarda ondan olsa gerek.

tekrar teşekkürler dost kardeşım. umarım bırgün bır yerde beraberde olta atarız

:helal: :helal: :helal: :helal:

saygılar sevgıler

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:22

sen daha çok uğraşacaksın yüreğı kendınden büyük kardeşım .varya sen o söyledıklerını yap senden fazla ben gurur duyarım .:helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

ben herzaman sana sekan kardeşım derım benı geçsende geçemesende :helal: :helal:

saygılar sevgıler

Hasan BALIKÇI
07-08-2007, 20:24
kıymetli arkadaşlarım güzel bir avın hikayesini resim ve vidiolarla burada anlatımınız icin teşekkürler inanın sanki orada sizleri seyreder gibi oluyorum emeğinize sağlık afiyet olsun .

rauf abıcım sağol teşekkürler :helal: :helal: :helal: :helal: