PDA

Tüm Versiyonu Göster : bu gün toplandık

mufi
04-08-2007, 18:24
Arkadaşlar bu gün toplandık çok keyifli geçti ileriye dönük güzel planlarımız var
inşallah sırası geldikçe hep beraber göreceğiz

iesencan
04-08-2007, 22:24
Abi biz gelemedik ama şu planlardan biraz bahsetsende bizde bilgi sahibi olsak diyorum.Saygılar

nevzat
04-08-2007, 22:43
Arkadaşlar özür dilerim ,kusura bakmayın ,bu toplantıda bulunmayı en çok isteyenlerden biri de bendim fakat önemli bir işim çıktığından orada bulunamadım.Eminim çok güzel geçmiştir.

mufi
05-08-2007, 09:02
Cumartesi günü 14 civarı gelipte Faruk kardeşimiz ile konuştuktan sonra dibek'e giden ve sonrası bizimle buluşamıyan bir arkadaşımız varmış kim oldugunu anlıyamadık.
Nevzat ı bekledik o gelmedi işi çıkmış canı sagolsun..ancak 2, kişi kimdi acaba meraktayım.

giritli
05-08-2007, 14:27
Muvaffak abicim hayırdır...darbe falan yok demi...aman diyim:deli:
Neymiş abicim bu planlar...sen şimdi yine orjinal bişeyler bulmuşsundur,bak bende çok merak doğrusu...

mufi
05-08-2007, 15:08
Muvaffak abicim hayırdır...darbe falan yok demi...aman diyim:deli:
Neymiş abicim bu planlar...sen şimdi yine orjinal bişeyler bulmuşsundur,bak bende çok merak doğrusu...

Vay Onurum benim.. ama oldumu şimdi.?.. ortalarada görünmezsin/cumartesi törenlere/merasimlere gelmezsin.. kendini merak ettirirsin.:( :confused: .özlettirisin.. şimdide kalkıp sorarsın ne iş tir??bende sölemem..:D
dur bakalım sabret zaten bişiler olursa sıradan şenlikler.Sahi erhan cım da gelmişti bir ara ona ugra hem çayını iç hem konuşun.

giritli
05-08-2007, 15:17
Peki....bekliyorum abicim...fazla meraklandırma ama...;)

freediver
06-08-2007, 02:35
Muvaffak Abi ne güzel paso toplanip balik muhabbeti yapiyorsunuz :)

Abi yediginiz ictiginiz sizin olsunda sura 1-2 satir neler konustugunuzu da yazinda bizde hic olmazsa ordaymis kadar olalim yeni kararlardan haberdar olalim :)

Sevgiler

Lethe
06-08-2007, 15:16
katılımcılardan biri olarak Muvaffak,Aziz,Erhan abilerim ve Anıl ile Taygun kardeşlerimle tanışma şansına sonunda sahip oldum.(keza, Erol abi ile tanışmıştık zaten.)Nice organizasyonlara da hep beraber gidebiliriz umarım.Teşekkürler...:)

Aziz Gerzeli
12-08-2007, 01:28
asla mufi asla.............................................. ..............

mufi
12-08-2007, 09:40
asla mufi asla.............................................. ..............

:confused: :confused: :confused:
bu mesajı anlamadım?? Aziz kardeşim açıkçası