PDA

Tüm Versiyonu Göster : 8,agustos.gümüldür

mufi
08-08-2007, 11:32
8,agustos.gümüldür .. arkadaşın ısrarı ile saat ögleden sonra yaka paça 14 te yola çıktık.. hasılat 2 adet kefal onlarıda ben tuttum. hayvanlar tok..
7 si akşamı kesif bir sag bacak agrısı ile 8 inde sürünerek balıga gitmek gafletinde bulundum.. halen agrım devam ediyor..(kramp)
balıga gelince ,eh işte yaklaşık 30 cm boyuna 2 adet top kafa..
yem hamur.... şamandranın resmide var 1,gm lık şamandra iğnedesen Captain 1307 no,10 beden 016 ana misina 025
[Only Registered Users Can See Links]
ve kullandıgım şamandra ile iğne ..karşılaştırma lı
[Only Registered Users Can See Links]

Anıl ÜNALAN
08-08-2007, 11:36
Muvaffak abim öncelikle tebrik ederim çok güzel av yaratmışsın.Eli boş dönmemenin şerefini yapaşamışsın ama abi en önemli olan şeyi atlamışsın sağlık.Kendine dikkat etmen gerek boşver kefaller seni tanır bekler sonra gidersin onları kucaklamaya ama önce kendine dikkat et.
Geçmiş olsun güzel abim dikkat et kendine..

Taygun KOCABIYIK
08-08-2007, 11:52
Muvaffak abi tebrik ederim ama dikkat et balık peşinde fazla yorma kendini sen lazımsın bize :)

Alparsbeğ
08-08-2007, 12:10
Muvaffak Abi güzelleri yakalamışsın yine; tebrikler

Sevgi ve Işıkla kal

iesencan
08-08-2007, 12:12
Muvaffak abi tebrikler.Eline koluna sağlık, ancak rahatsızlığın var ise kendini niye yoruyorsun, balıklar kaçmıyor abi kendine dikkat et, düzeldiğinde daha güzel avlar bekliyoruz.Boş sanşlar.

Samet Eryavuz
08-08-2007, 12:56
tebrikler cok guzel gorunuyorlar afiyetler olsun.

baracuda_35x
08-08-2007, 17:10
tebrikler muvaffak abi topanlar güzel geçmiş olsun abi:helal:

mufi
08-08-2007, 17:49
herekese teşekkürler dostlar..sabah akşam birer kas gevşetici alıyorum sizlere tavsiyem kıyıdan balık avcılgında.. deniz kenarında kaba taşların kayaların oldugu sahillerde fazla ayakta durmayın..birde 40/45 derece eğilmi su kıyıları
bacak adalesini haddinden fazla yoruyor insan beyni kendisini dengede tutmak için saatlerce kaslarına sinyal yolluyor ve bacak kasları haddinden fazla kasılıp gevşediği için kramplar oluşuyor.. bu iş benim başıma çok geldi..
tekrar teşekkürler

Taygun KOCABIYIK
08-08-2007, 18:12
herekese teşekkürler dostlar..sabah akşam birer kas gevşetici alıyorum sizlere tavsiyem kıyıdan balık avcılgında.. deniz kenarında kaba taşların kayaların oldugu sahillerde fazla ayakta durmayın..birde 40/45 derece eğilmi su kıyıları
bacak adalesini haddinden fazla yoruyor insan beyni kendisini dengede tutmak için saatlerce kaslarına sinyal yolluyor ve bacak kasları haddinden fazla kasılıp gevşediği için kramplar oluşuyor.. bu iş benim başıma çok geldi..
tekrar teşekkürler
Muvaffak abim ordinaryus profesörüm benim :D Söz dikkat edicem ;)

discus
08-08-2007, 18:17
canım abim tebrikler..maşallahı var kefallerin inşallah bereketide giderek artar..

nevzat
08-08-2007, 21:34
Abi geçmiş olsun ,buna rağmen balık hırsından taviz vermeyip ,yapacağını yapmışsın tebrikler abi

ADNAN
08-08-2007, 21:44
Mufi aman kendine dikkat et tago nun dediği gibi bize lazımsın .....;) ;)

mustafakasim
09-08-2007, 12:03
muvaffak abicim kefaller sana karşı koyamıyor.tebrik ederim.bu balıkçılık böyle hasta da olsan duramıyor insan.geçmiş olsun abicim .kendine dikkat et

Rauf
09-08-2007, 20:11
Muvaffak ustamdan kefal haberleri yok diyordumki kefallerini gördüm her halde havyarda yem yemiyolardır ustam kendini zorlama dicemde aynı hatayı kendimde yapıyorum icimiz ölmemişte ondan olucak gecmiş olsun.

Egeli
09-08-2007, 22:42
Abi geçmiş olsun diyorum..
Kendine dikkat et ; Hiçbirşey sağlıktan önemli değil...

freediver
09-08-2007, 23:39
Muvaffak Abi tebrikler yine bos dönmemissin.

Abi bende bugun bir dergide deniz kefaliyle ilgili bir konu okudum ve tercümeyi yarin bitiririm.Ilgini cekecegine eminim yarin yayinlayacagim insallah

Selamlar

ykmk
10-08-2007, 09:38
Tebrik ederim Muvaffak abi.Kefaller süper.Ah bi de biz seninle Enez limanda olacaktık ki gör o zaman o kol gibi kefallerin halini....Bu arada sağlığımıza dikkat edelim...
Saygılar...
Rastgelsin..

HALDUN YALIMLI
10-08-2007, 12:57
Muvaffak abi önce geşmiş olsun sonra tebrikler. İşte bu illet böyle birşeydir, adamı kendine çeker. RASTGELSİN