PDA

Tüm Versiyonu Göster : 18 Ağustos çeşme tarafı

Egeli
20-08-2007, 12:12
Daha önce sizlerle paşlaştığım gibi aslında niyetimiz çiftlik kıyısında geceden tekneyle avlanmaktı ama son anda bir aksilik dolayısıyla gerçekleştiremedik:'(

Daha sonra karadan avlanmaya karar verildi.

netice aşagıdadır:
Yine kiloluk yok...:'( :'( :'(

Kaçak çipuraların yemi nazlı yediklerini bilirim ama bu hafta ilk kez bu kadar isteksizdiler.. Hayret ettim.. Yengeçlerin üzerine basıp iğneden çıkarmadan bırakıyorlardı. sülünezi yine aynı çekiştirip bırakıyorlardı. Bu kadar isteksiz beslendiklerini ilk kez gördüm. mevsim değişikliği diyorum ama ???
Deniz çipurasına denk gelmedik. zaten daha geçitlerine var.. sabırsızlıkla bekliyoruz. onun yemi alıp götürüşü bambaşka...:)

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
20-08-2007, 12:57
Mehmet abi insaf diyorum başka bişey demiyorum fotoları açmadan yazıyı okudum herhalde hep ufak balık vardı diye düşündüm. Açınca şok geçirdim :D çupra ve levrek var karagözlerde eşantiyon ayrıca sargosta gayet güzel daha ne olsun :)

pene
20-08-2007, 13:01
sadece izmir mi?
istanbul'da forumdan kimse yok mu acaba??

necobey
20-08-2007, 13:36
olmazmı ben B.Çekmece+Çatalca

Anıl ÜNALAN
20-08-2007, 14:03
Döktürmüşsün abi helal olsun tebrik ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz ;).

Samet Eryavuz
20-08-2007, 16:14
Daha ne olsun :) Mehmet uzatmış ayakları gunun yorgunlugu ustunde Mutlu Gururlu :) Tebrikler superler

nevzat
20-08-2007, 16:20
Tebrikler Mehmet ,ha bir de seni memnun edecek bi av olmuş olsa heralde ganimeti taşımak için kamyonet gerekecek.Güzel bir av çıkarmışın kardeşim paylaşım için de teşekkürler.

mufi
20-08-2007, 17:32
sadece izmir mi?
istanbul'da forumdan kimse yok mu acaba??

ben eski istanbul lu sayılırım bakırköy/avcılar/ambarlı siz ne taraftansınız??:)

baracuda_35x
20-08-2007, 19:31
tebrikler mehmet bu zaman nedir böyle bende anlamadım :rolleyes: bence haklısın. yinede sitres atmışsın kardeş

ilhanmania
21-08-2007, 11:06
kardesım bende çesmedeyım su anda,,bura hangı taraf?? av muhtesem olmus tebrikler ayrıca..

pene
21-08-2007, 11:16
ben eski istanbul lu sayılırım bakırköy/avcılar/ambarlı siz ne taraftansınız??:)

hm ben o taraftan diilim;)

HALDUN YALIMLI
21-08-2007, 11:33
Mehmet tebrikler güzel av olmuş gümüş gibi pırıl pırıl balıklar. RASTGELSİN

BLACK SHARK
21-08-2007, 15:09
Selam Mehmet , cok güzel av yapmissin tebrikler ...afiyet olsun.
Yanliz resminin arka kisminda sahil cok pis oldugunu görüyorum ... malesef bizim egitimsiz halkimiz ( hepsi degil tabi ) bu tür düsüncesiz davranmaya devam ederse , senin böyle güzel avlarini ve resmini cok göremeyiz. Insallah akillanirlar da getirdikleri gibi götürmesini de bilirler ...

selamlar - rastgelsin

Taygun KOCABIYIK
21-08-2007, 15:54
Yasin abi çok haklısın inan bu konuyla ilgili bir başlık açıcaktım. Dün akşam yurtdışından biriyle tanışıp msnde sohbete başladık maksat hem ingilizce gelişsin hem ülkemi tanıtayım diye uğraşıyorum o aradada avatarda balıklı bir fotoğrafım vardı konu o tarafa döndü inan av yaptığım yerlerin fotolarını yollayamadım utancımdan her tarafı pislik götürüyor malesef bazı vatandaşlarımız çok duyarsız.

baturhan
21-08-2007, 16:03
tebrikler afiyet olsun..

BLACK SHARK
21-08-2007, 16:08
Yasin abi çok haklısın inan bu konuyla ilgili bir başlık açıcaktım. Dün akşam yurtdışından biriyle tanışıp msnde sohbete başladık maksat hem ingilizce gelişsin hem ülkemi tanıtayım diye uğraşıyorum o aradada avatarda balıklı bir fotoğrafım vardı konu o tarafa döndü inan av yaptığım yerlerin fotolarını yollayamadım utancımdan her tarafı pislik götürüyor malesef bazı vatandaşlarımız çok duyarsız.

Evet Tayguncugum aynen dedigin gibi ...insan utaniyor ... ama ne yapacan bunun önüne gecemiyoruzki , söyle basacan yüklü para cezasini ve o gün denetim altinda toplatdircan herseyi yapanlara , bak birdaha yapiyormu . Bu tür görüntülerden biktik artik ya yeter .

kordelya
21-08-2007, 16:37
Denizde ne var ne yok çekmişsin Mehmedim eline sağlık. Kiloluk yoktu diyorsun biraz daha avlansan 1 ton olacakmış tuttukların. Perakende de iyidir hep toptan olmaz :)

çupra
23-08-2007, 01:10
kardeş tebrikler yok dediğin buysa varı ne olur bilmem afiyet bal şeker olsun.:D

Egeli
24-08-2007, 11:25
Arkadaşlar hepinize teşekkürler.. biraz geç oldu ama zaman yok işte...

bir arkadaşım yer olarak neresi diye sormuş; gittiğimiz yer ıldırı narlıca tarafı. aslında çogunlıkla balıklıova tarafında avlanıyorum ama buraya ilk kez gittim. balık olmasına var da resimden siz de anlamışsınız sahilin pisliği hayal kırıklığı yarattı biraz..

Kiloluk meselesine gelince; geçen yaz bir tane kilolık sargozu(tepsi gibiydi vallahi) misinanın azizliğine uğrayıp kıyıda kaçırınca :'(
bir tanede abartısız söylüyorum en az iki kiloluk çipurayı 2505 2 no iğne ağzından sıyırıp kaçırınca :'( insanın içine oturuyor.

bu sebeple o günden sonra her avıma bu balıkların özlemiyle gidiyorum. ondan her avda kiloluk diye yakınıyorum.. (yemin ediyorum o balıklar defalarca rüyama girdi:deli: )

Hepinize sevgiler bol nasipli avlar...:D

Rauf
25-08-2007, 07:16
Mehmet arkadaşım maşallah günün iyi gecmiş ama hala kiloluk yakınması yapıyorsun hatta sirküleri bilem geciyormuşsun:) tebrikler keşke her avın böyle ola dimi selamlar.

emre97
25-08-2007, 11:00
valla mehmet abi ortalığı yıkmışsın :helal: :helal: :helal: :helal: balıklar için sağol saygılar sevgiler rastgelsin

:helal: :helal: :deli:

eric.
27-08-2007, 11:57
mehmet kardeşim tebrikler güzel av olmuş şansın daim ve açık olsun çupra olsunda nasıl olursa olsun