PDA

Tüm Versiyonu Göster : Phaselis 08/2007 SOKAR AVI

BLACK SHARK
21-08-2007, 17:15
Merhaba Arkadaslar
Ve beklenen Videolar bitti ... simdilik sokar avi görüntüleri - Babam ve Ben :deli: :deli:

selamlar - rastgelsin

[Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
21-08-2007, 18:03
Yasin abi ağlamak istiyorum :'( ne kadar güzel bir yer su ne kadar temiz rengi harika gelicek yıl tüm site sakinleri para toplayıp beni o koya tatile yollamazsanız vallahi kapatır giderim siteyi :D:D:D:D:D:deli:

BLACK SHARK
21-08-2007, 18:13
Yasin abi ağlamak istiyorum :'( ne kadar güzel bir yer su ne kadar temiz rengi harika gelicek yıl tüm site sakinleri para toplayıp beni o koya tatile yollamazsanız vallahi kapatır giderim siteyi :D:D:D:D:D:deli:

Sen Kafani yorma Tayguncugum ... gidecegin zaman sen bir haber ver bana , babamin yanina göndereyim seni Onlar turizimci seni söyle bir sokara ve diger baliklara doyursun .... Inanki cok harika yerler . Suan alabalik Videolarini hazirliyorum ... sen dogayi bir seyret gör ahhh ahhh :)
Ayrica o yörenin tüm sahil kismi mavi bayrak altinda Ödüller almisdir - yani cok temiz .

selamlar - rastgelsin

freediver
21-08-2007, 20:14
Arkadaslar ben o gördügümüz baliklardan yedim :D

Gecen hafta bahsetmistim Kefalleeeer adli konuda.Iste ordaki baliklari bu baliklar :D

Biz gurbet elde yilda birkac defa anca yiyiyoz Ömer AMcam sayesinde (Yasin Abimin babasi)....

Siz orda her hafta cupra isparoz löpür löpür götürüyosunuz... :D

BLACK SHARK
25-09-2007, 15:39
Malesef youtube den üyelik ismimi sildigim icin bu videolarda silinmis ... ama bende gene var bir ara tekrar yüklerim... kusura bakbayin lütfen .

selamlar

Rauf
26-09-2007, 06:54
Malesef youtube den üyelik ismimi sildigim icin bu videolarda silinmis ... ama bende gene var bir ara tekrar yüklerim... kusura bakbayin lütfen .

selamlar

neden sildin ismini bir sorunmu oldu yeniden üyeliğini yap merakta bırakma selamlar.bende diyorum verdiği adreste karma karışık videolar var hihhih.

BLACK SHARK
26-09-2007, 16:56
neden sildin ismini bir sorunmu oldu yeniden üyeliğini yap merakta bırakma selamlar.bende diyorum verdiği adreste karma karışık videolar var hihhih.

rauf abi selam ..
ya inan kizdim youtuba sildim heheheh ama sorun degil abi ..videolar bende var , tekrar üye oldum. yakinda yaparim - bazen youtube den ayni IP adress üzerinden karisik sitelere ve videolara girmis bizim arkadas benim üzerimden bende kizdim sildim, sorun yok ama olsun dedim.:deli: :deli: :deli:

selamlar

Rauf
26-09-2007, 17:01
rauf abi selam ..
ya inan kizdim youtuba sildim heheheh ama sorun degil abi ..videolar bende var , tekrar üye oldum. yakinda yaparim - bazen youtube den ayni IP adress üzerinden karisik sitelere ve videolara girmis bizim arkadas benim üzerimden bende kizdim sildim, sorun yok ama olsun dedim.:deli: :deli: :deli:

selamlar
Anladım IP yi değiştirebiliyorsun biliyorsun selamlar.

BLACK SHARK
26-09-2007, 18:11
Anladım IP yi değiştirebiliyorsun biliyorsun selamlar.

evet biliyorum abi .... ama birde benim adima yorum yapmis ise bu kelek ... ozaman olmuyor degistirmek yetmiyor ;) mecbur kaldim. Kabahat bende neden verdiysem password tu ?? neyse bitti zaten ... simdi yeniden üyeyim :deli: ...

selamlar

Amatör İstanbullu
29-09-2007, 00:58
Yasin Merhaba
Bende merak ettim doğrusu. Kısa zamanda yayınlarsan bizi memnun edersin.
Şimdiden teşekkürler.

BLACK SHARK
29-09-2007, 08:28
Yasin Merhaba
Bende merak ettim doğrusu. Kısa zamanda yayınlarsan bizi memnun edersin.
Şimdiden teşekkürler.

Evet simdi yaptim abi seyredebilirsiniz ..
selamlar

covanny
29-09-2007, 09:47
Evet simdi yaptim abi seyredebilirsiniz ..
selamlar

Yasin avınız gayet güzel olmuş.
Valla bende sokarın etine bayılırım.Lokum lokum.Birçok balığa tercih ederim.
Avı da güzel olur.Yakalanınca oltaya bi basar sanırsın 2 kg. balık geliyo.
Ama çıka çıka el kadar sokar çıkar.
Senden ricam takım hakkında detaylı bilgi verirsen sevinirim.
Birde Fasiliste balık avına izin varmı;??Ben hiç gitmedim yer olarakta tarif edersen.Yani avladığınız yer olarak.

Saygı ve sevgilerimle ..

BLACK SHARK
29-09-2007, 10:10
Yasin avınız gayet güzel olmuş.
Valla bende sokarın etine bayılırım.Lokum lokum.Birçok balığa tercih ederim.
Avı da güzel olur.Yakalanınca oltaya bi basar sanırsın 2 kg. balık geliyo.
Ama çıka çıka el kadar sokar çıkar.
Senden ricam takım hakkında detaylı bilgi verirsen sevinirim.
Birde Fasiliste balık avına izin varmı;??Ben hiç gitmedim yer olarakta tarif edersen.Yani avladığınız yer olarak.

Saygı ve sevgilerimle ..

Evet fatih aynen dedigin gibi .. deli balik sokar , bi bastimmi sanki kuzu geliyor :D iste en zevkli yeride orasi ..kamisi - oltayi - misinayi teste sokuyor ;) .. sistem olarak 5 li kanca ve samandira ile avlancan fatihcigim , dikkat edersen cok kayalik bir bölge phaselis , gerci o bölge hep öyle .phaselis de balik avlamak yasak degil , sadece Zipkin yasak ve aksam saat 19:00 da kapanir . av yapmak icin kücük liman derler anfi tiyatronun önü ... tekne felan gelmez oruya , sol buruna dogru gidersin ve 1,5 m - 2 m de avlarsin ..yem olarak ekmek ici tak , en az 3 m kamis ve 0,23 lük misina kullan ve samandira - yoksa cok takarsin.Arka tarafda büyük koy var teknelerin geldigi yer ... orasida zaman zaman cok balik yapar , normalde 3-5 kg balikla dönmen lagzim , hic yoksa bile en azindan yiyecegin kadar tutarsin bu garanti.güzel isparozda alirsin .Antalyadan kemer -camyuva -tekirova dolmuslarina binersen 45 dakikada phaselisde olursun bilemedin 1 saat , tam önünde inersin giris kapisinin .

selamlar - rastgelsin

Rauf
30-09-2007, 06:20
Yasin tebrikler bütün videolarını izledim alabalıklar dahil iyi bir calışma ve güzel yerlerde tatilini gecirmissin selamlar.