PDA

Tüm Versiyonu Göster : Zıpkınla balık avcılığı yapan arkadasların dikkatine

oguzkurt
22-08-2007, 23:10
Yaklasık 3 hafta once cok sevdigim epilepsi rahatsızlığı olan yakın bir askerlik arkadasımı Çanakkalede zıpkınla avcılık yaparken kaybettik arkadasım Çanakkalede yaşayan o yöreyi bilen deneyimli bir zıpkıncıydı fakat rahatızlığı onu bu sefer denizde yakaladı.
Özellikle bu sporu yapan arkadaşlara partnersiz kesinlikle dalmamalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

BLACK SHARK
23-08-2007, 07:57
Yaklasık 3 hafta once cok sevdigim epilepsi rahatsızlığı olan yakın bir askerlik arkadasımı Çanakkalede zıpkınla avcılık yaparken kaybettik arkadasım Çanakkalede yaşayan o yöreyi bilen deneyimli bir zıpkıncıydı fakat rahatızlığı onu bu sefer denizde yakaladı.
Özellikle bu sporu yapan arkadaşlara partnersiz kesinlikle dalmamalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

basiniz sagolsun kardesim ..
zipkinla balik avlamanin cok kolay olmadigini burada tekrar görmüs olduk , benim de bazi yorumlarimda bu yönlü hatirlatmalarda bulunmusdum , insallah bu son ders olur ..

selamlar

baturhan
24-08-2007, 21:39
Başınız sağolsun,acı bir kayıp inşallah bu türden bir olay daha başınıza gelmez.Yasinin de dediği gibi bu iş kolay değil çok dikkatli olmak gerekiyor.

Egeli
25-08-2007, 11:21
Başınız sağolsun kardeşim.

dummy
25-08-2007, 11:39

Başımız sağolsun..
arkadaşımıza Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum..

dalış güzel olduğu kadar riskleri olan bir spor.Ancak zaten var olan bir sağlık sorunu ile bu sporu yapmak olayı daha riskli bir hale getiriyor..

ayrıca body'siz dalışlarda düşeceğimiz sıkıntılı durumlarda tek başına olmak sonu acı olaylara sebep olabilir..

12 yıl dalış sporu yapmış ve maviye karşılıksız bir aşkla bağlı olduğum halde geçirdiğim bir deniz kazası sonucu (şu an %67 sağ-%sol kulak duyu kaybı) bu spora veda etmek zorunda kaldım..

acı ve üzücü olayların yaşanmaması için tüm önlemlerimizi alarak ve kurallara bağlı kalarak bu sporu yapalım..

ilhanmania
25-08-2007, 12:07
Başınız sagolsun......

Aziz Gerzeli
25-08-2007, 18:42
başınız sağolsun Allah tekrarını göstermesin

mufi
26-08-2007, 03:03
oğuz başın sagolsun kardeşim ..dediğin gibi mutlaka bir arkadaş il birlikte olmakta fayda var..

Anıl ÜNALAN
26-08-2007, 11:36
Başınız sağolsun gerçekten çok üzüldüm..Böle sporlar uğruna ölen insanlara gerçekten çok üzülüyorum..Mekanı cennet olsun :(

aliefe
02-09-2007, 18:57
başınız sağolsun kardeşim...

dede8265
01-10-2007, 14:37
başınız sagolsun. arkadaşım inşallah böyle olaylar birdaha kimsenin başına gelmez.Allah ailesine sabırlar versin.