PDA

Tüm Versiyonu Göster : KUZU BALIĞI avı(video)

Rauf
03-09-2007, 11:11
Kıymetli dostlarım daha evvel alanyada kuzu günleri konu başlığı altında yazdığım kuzu balığı avın nasıl yapıldığını yazıyla anlatmıştım bu videoda görsel olarak sizlere bir fikir vereceğini ümit ediyorum iyi seğirler selamlar ratgelsin.
PhljrXp_m0U

necobey
03-09-2007, 11:34
Ellerine sağlık abicim çok güzel av olmuş bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim rastgele.

BLACK SHARK
03-09-2007, 11:48
Abicigim helal sana ... tam keyifli balik avi yapiyorsun , ellerine ve emegine saglik ... afiyet olsun.

selamlar - rastgelsin

Anıl ÜNALAN
03-09-2007, 12:07
Süpersin Rauf kaptan büyük zevkle izledim gerçekten balıklarda şahane çekim şahane daha ne istiyelim :)

TEBRİKLER..

Egeli
03-09-2007, 13:54
Rauf kaptan harika av olmuş...
Eline sağlık...
:helal: :helal: :helal:

MEHTERAN
03-09-2007, 16:28
Amcam yanında olmak isterdim ama, biliyorsun hayat şartları bizleri o zevkten mahrum ediyor, bizler ancak küçük havuzlardan balık tutabiliyoruz, onlarada balık denilirse, Bu dünyadan sizinle balık tutmadan göçersem gözlerim açık gidecek zaten. Afiyet olsun abim Saygılarımla.

yilmaz
03-09-2007, 18:48
rauf abi harikasın valla.tebrik ederim güzel av olmuş. abi kaç kulaçta avlıyorsun biraz tiyo verebilirmisin.

kturkol
03-09-2007, 19:53
rauf abi harikasın ne deyim başka yarasın afiyet bal şeker olsun.

Hasan BALIKÇI
03-09-2007, 20:46
:helal: :helal: :helal: :helal: :helal:
rauf abı mükkemel

saygılar sevgıler

Rauf
03-09-2007, 21:02
rauf abi harikasın valla.tebrik ederim güzel av olmuş. abi kaç kulaçta avlıyorsun biraz tiyo verebilirmisin.

Aslında tüyo değil tam olarak yazmıştım (alanyada kuzu günleri )başlığı altında her halde kacırdınız.
[Only Registered Users Can See Links] bu linki tıklarsanız bilmek istediklerinize ulaşabilirsiniz sanıyorum.

baturhan
03-09-2007, 23:28
üstad iş bilenin kılıç kuşananın derlerya,maşallah banada iyi seyirler düşüyor,olurda alanyaya geldiğimizde forum arkadaşınıda çıkarırsın balığa Rauf abi,çekimlerde harika afiyet olsun.
kısmetin bol olsun.

freediver
03-09-2007, 23:45
Rauf Abi icim gitti yaaaa :) eridim vallaha

tebrikler,devamini bekleriz

baraküda07
04-09-2007, 00:41
rauf abi çok güzel bir macera olmuş çekimde süperdi ellerine sağlık allah sana uzun ömür versin senin gibi ustalara ihtiyacımız var rastgele.....

Rauf
04-09-2007, 06:04
üstad iş bilenin kılıç kuşananın derlerya,maşallah banada iyi seyirler düşüyor,olurda alanyaya geldiğimizde forum arkadaşınıda çıkarırsın balığa Rauf abi,çekimlerde harika afiyet olsun.
kısmetin bol olsun.
murat kardeşim sen gel hele bişiler düşünürüz mevsimine göre.

Rauf
04-09-2007, 06:06
rauf abi çok güzel bir macera olmuş çekimde süperdi ellerine sağlık allah sana uzun ömür versin senin gibi ustalara ihtiyacımız var rastgele.....
tuğrul kardeşim teşekkürler bu siteyede senin gibi temiz ve güzel insanlar lazım selamlar.

nevzat
04-09-2007, 16:59
Rauf abi sen deniz ana ya bizler de sana teşekkür ediyoruz.Bu güzel görüntüleri gerçektende emek sarfederek bizlerle paylaşıyorsun.

makalele
04-09-2007, 17:48
abi ellerine sağlık .
afiyet olsun

baracuda_35x
04-09-2007, 20:51
eline koluna yüreyine sağlik rauf baba harika av olmuş afiyet olsun tebrikler :helal: :helal: :helal:

Onur GÜNER
04-09-2007, 22:13
Rauf abi yine harika bir av olmuş.
Oltaya başlayacağım haberin olsun. Senin teknenin yanına kardeş geliyor yakında :D

batu
08-09-2007, 20:00
vallaha rauf abi sana imreniyorum bir gün bende böyle avlanacağım:) ellerine sağlık abi çekimde avda süper senden çok şey öğreneceğim. afiyet olsun

ykmk
10-09-2007, 10:02
Harikasın Rauf abiciğim.Çok güzel balıklar.Anıl'ın dediği gibi çekim güzel,herşey mükkemmel daha ne isteyelim ki?Vallahi abi videon 1 saat olsa gözümü kırpmadan izlerim...
>Saygılarımla KAPTAN>>

Rauf
10-09-2007, 10:17
Harikasın Rauf abiciğim.Çok güzel balıklar.Anıl'ın dediği gibi çekim güzel,herşey mükkemmel daha ne isteyelim ki?Vallahi abi videon 1 saat olsa gözümü kırpmadan izlerim...
>Saygılarımla KAPTAN>>
Saygı ve sevgiler bizden dostum kaliba dediklerei gibi bilgiler paylaşılınca daha güzel oluyor selamlar.

ronin
11-09-2007, 14:02
sevgili abicim şansın rıskın bol olsun emek vermiş bu videoyu hazırlamışsın sağol yanlız kuzu balığı harami bir balıktır 25-30 kiloya kadar büyüye bilen bir balıktır sen 250-300 gramlık bu balıkları tutarsan ve zaten trolcüler gırgırcılar balığın sonunu getirdi ne olur bu deniz ananın hali hayırlı günler rast gelsin

Anıl ÜNALAN
11-09-2007, 14:40
sevgili abicim şansın rıskın bol olsun emek vermiş bu videoyu hazırlamışsın sağol yanlız kuzu balığı harami bir balıktır 25-30 kiloya kadar büyüye bilen bir balıktır sen 250-300 gramlık bu balıkları tutarsan ve zaten trolcüler gırgırcılar balığın sonunu getirdi ne olur bu deniz ananın hali hayırlı günler rast gelsin

Çok güzel bir noktaya değinmişsin ama gel gelelim bu balık sürü balığı o yüzden sürü halinde gezerken gırgırlar tarafından sürü olarak yakalanıyor. O yüzden yine aynı olaya denk geliyor .. 5 tane tutulmuş pek bişey olmaz ama gırgır amcam koca sürüyü kaldırıyor bence onların önüne geçmek lazım amatör balıkçılıkla bu balığa bişey olmaz ;)

Rauf
12-09-2007, 05:07

Kıymetli arkadaşım böyle düşünür isek lüferin yaprak,cinekop,sarıkanat olarak veya ıstavritin kıraca palamutun cingene olarak isimlendirildiği zamanlarında bunlarıda tutmamız sakıncalı olması lazım öyle değilmi.Yani diyorsunki benim şahsımda oltacılar bu balığı tutmasın büyüyünce tutsun arkadaşım bu balık oltacıların bir sesonda tutuğu balık bir gırgır teknesinin bir kerede tutuğu balığın yarısı bile etmez.eğer bir yasak olucaksa bütün balıkcılar icin olmalı hemde iki sene üc sene öyle amatöre başka profosyonele başka uygulama olmaz bunu cıkarabiliyorlarsa amenna yoksa hepsi boş.selamlar.

batu
12-09-2007, 09:28
eline ağzına sağlık rauf abi:helal:

gerence
12-09-2007, 22:31
Rauf kaptan, elllerine sağlık,hem yakaladıklarına hem de bize bizlere videoda verdiğin keyif için :) Yasak konusuna gelince; Gırgır ve trol çekmesinler bir sene yeter. Ertesi yıl balıklar denizde adam kovalar yakalanmak için :) Bir sene adamların kredileri ertelensin balığa çıkmasınlar. Ertesi yıl tüm yaptıkları yatırımların borcunu bir seferde öderler. Yıllar önce Yunanlılar yaptılar faydasını gördüler...
Herkese iyi avlar...

Rauf
13-09-2007, 06:50
Rauf kaptan, elllerine sağlık,hem yakaladıklarına hem de bize bizlere videoda verdiğin keyif için :) Yasak konusuna gelince; Gırgır ve trol çekmesinler bir sene yeter. Ertesi yıl balıklar denizde adam kovalar yakalanmak için :) Bir sene adamların kredileri ertelensin balığa çıkmasınlar. Ertesi yıl tüm yaptıkları yatırımların borcunu bir seferde öderler. Yıllar önce Yunanlılar yaptılar faydasını gördüler...
Herkese iyi avlar...

Doğru söze ne denir cok doğru.Yalnız cıkarılan kanun ve yaptırımların kolluk kuvvetleri bakımından takip edilmesi gerekir işte o bizde biraz zayıf kalıyor.mesela dün alanya yat limanın 500 metre ilersine ağ dökmüşler normalde bu mesafeye ağ dökmek yasak sahil korumaya telefon ettik ne gelen var ne giden.peki nasıl olucak bu işler?selamlar

Amatör İstanbullu
27-09-2007, 04:44
Rauf Ağabey tebrikler ve bizlerle paylaştığınız için teşekkürler