PDA

Tüm Versiyonu Göster : Aradığımızı bulamadık

nevzat
09-09-2007, 21:17
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])Bu gün ağırlığı akşam suyuna vereceğimizden geç saatte (11.30)da yola çıktık.Tam beklediğimiz gibi hayal kırıklığı baştan yaşanmaya başladı.Yemcilerin hiçbirinde sülünez yok.Neyse biraz sardalya ,mamun ,kırmızı kurt alıp yola çıktık.Deniz de tahmin ettiğimiz gibi epey dalgalıydı.Çupra başlamıştır umuduyla çupra kerterizine gittik,uzunca bir beklemeye rağmen paşaların henüz teşrif etmediğini anladık ve hiç olmazsa yemeklik çıksın diye gopez kerterizine geldik ama geçen hafta arası dayıoğlunun iş çıkışı gidip 2 saat içinde 5-6 kilo gopez yakaladıkları yerde çok seyrek balık alabildik,balığı az da olsa bu günkü macerayı dostlarımla paylaşayım dedim.

Taygun KOCABIYIK
09-09-2007, 22:59
EEEEEEEE Nevzat abi deniz insana umduğunu değil bulduğunu yediriyor :)
Yinede güzel av olmuş aradaki mercanı görmedim sanma :)

kordelya
10-09-2007, 05:22
Allah bereket versin diyelim, deniz anayı küstürmeyelim. Emeğinize sağlık, afiyet şeker olsun.

BLACK SHARK
10-09-2007, 05:23
Nevzat Kardes ..neye niyet neye kismet ..vardir bir hayir .
bosver takma kafana , afiyet seker olsun .

selamlar - rastgelsin

gırgırcı
10-09-2007, 07:34
en azından haberim olmalıydı. benden habersiz gidersen böyle olur.
yine de afiyet olsun.

ykmk
10-09-2007, 09:51
fiyet bal şeker olsun Nevzat abicim.Balıklar süper.İnşallah yakın zamanda paşalar teşrif ederler...
Saygılarımla...

eşref sürek
10-09-2007, 12:33
bunada şükür etmek lazım kısmetin buymuş genede güzel av olmuş afiyet olsun rastgele

mufi
10-09-2007, 13:34
Afiyet olsun kardeşim...şansın daim olsun...Süleyman kızmış gibi..ne iş??

nevzat
10-09-2007, 16:34
Teşekkürler değerli dostlarım,Muvaffak abi ,Süleyman abi kızmakta haklı ama cezasını yine ben çektim bak,bizde düzgün bi şey yok o ise maşallah yapacağını yapmış bize de rastgelsin de seyretmek kalmış,ne diyeyim akıl eder baş çeker derler atalarımız.