PDA

Tüm Versiyonu Göster : Pazar gününün bol rüzgarlı avı

nevzat
18-09-2007, 17:13
Sabahın ilk ışıklarıyla oltalar suya atıldı .Kısa bir süre sonra ilk çuprayı aldım ,daha balığı oltadan çıkarmadan 2. kamışın basıldığını görüp ona koştum.Onu da aldıktan sonra günün bereketli geçeceği tahminiyle oltaları tekrar attım az bi beklemeden sonra tekrar olta basıldı bu sefer arkadaşa çekmesini söyledim ,ama balığı tasmalamadan çekmeye başladı.Kaçabileceği uyarısını yapmıştımki dediğim oldu daha yarıya gelmeden oltadan kurtuldu.Hayatında hiç çupra yakalamamış olan arkadaşın hali gerçekten berbattı.15 dakika kadar beklemenin ardından bir çupra daha yakaladım ,işin kötü tarafı diğerleri hiç yakalayamamıştı.Balık tekrar yapar beklentisinde olan arkadaşlara tüm ısrarlarıma rağmen geri döndürmek mümkün olmadı ve iftar saatine kadar o rüzgarı yedik.[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Taygun KOCABIYIK
18-09-2007, 17:17
Nevzat abi bizi ne zaman götürüyon çupra tutmaya :D
Maşallah çok güzel 3 paşa birde bunlara oramiral lazımdı :D onuda birdahaki avda tutarsın inşallah abi

mufi
18-09-2007, 17:22
Nevzat ım maşallahın var.. da?? neresi burası ya.. ondan bahsetmemişsin??
afiyet olsun..

ünalmusa
18-09-2007, 20:39
masallahın var bızdemı balık tutmaya ızmıremı gelsek

Rauf
19-09-2007, 06:55
Sabahın ilk ışıklarıyla oltalar suya atıldı .Kısa bir süre sonra ilk çuprayı aldım ,daha balığı oltadan çıkarmadan 2. kamışın basıldığını görüp ona koştum.Onu da aldıktan sonra günün bereketli geçeceği tahminiyle oltaları tekrar attım az bi beklemeden sonra tekrar olta basıldı bu sefer arkadaşa çekmesini söyledim ,ama balığı tasmalamadan çekmeye başladı.Kaçabileceği uyarısını yapmıştımki dediğim oldu daha yarıya gelmeden oltadan kurtuldu.Hayatında hiç çupra yakalamamış olan arkadaşın hali gerçekten berbattı.15 dakika kadar beklemenin ardından bir çupra daha yakaladım ,işin kötü tarafı diğerleri hiç yakalayamamıştı.Balık tekrar yapar beklentisinde olan arkadaşlara tüm ısrarlarıma rağmen geri döndürmek mümkün olmadı ve iftar saatine kadar o rüzgarı yedik.[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Nevzat hakikaten güzel balıklar ben resimleri büyütüp incelerken bişi dikkatimi cekti tepsi!!yaaa benim balıkları koyduğum tepsinin aynısı:)
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

yanlız benim tepsini icindekilerini değiştirmek icin senin oraya gelmek lazım selamlar afiyet olsun.

gırgırcı
19-09-2007, 08:18
anlaşıldıııı. beni geçeceksiniz. burada kalmadı artık bunlar.

benim rekorumu kırmanız dileklerimle... RASTGELSİN

eşref sürek
20-09-2007, 02:41
çupralar tam porsiyonluk yakalamasıda amma zevkli olur afiyet olsun rastgele

nevzat
20-09-2007, 19:40
Rauf abicim buyur gel ,başımızın üstünde yerin var,değil mi İzmir li arkadaşlar.

discus
20-09-2007, 22:07
nevzat hocam balıklar harika..tebrik ederim devamı eksik olmasın dileklerimle..

evet tüm izmirde av hayali kuran arkadaşlarımız abilerimiz hepinizi ağırlamakta mutluluk duyacağız..ancak fazla paşa götürmemek kaydıylaa:deli: :deli: :deli:

baracuda_35x
21-09-2007, 02:58
çok güzel bir av çıkarmışsın navzat tebrikler :helal: :helal:

ykmk
21-09-2007, 17:52
Harika balıklar...
Saygılarımla.
Rastgelsin...

Hasan BALIKÇI
24-09-2007, 19:37
paşa ların zevkıde başka deyılmı nevzat kardeşım.tebrıkler:helal: :helal: :helal:

afıyet olsun.

saygılar sevgıler

nevzat
25-09-2007, 00:01
Hem de nasıl Hasan Abi, ben o zevki başka hiçbir balıkta bulamıyorum.

kturkol
27-09-2007, 21:20
nevzat ellerinize sağlık, mükemmel balıklar mış.

baturhan
27-09-2007, 23:04
Nevzat şansın daim olsun çupra ne güzel duruyor,maşallah.