PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kara gps ine deniz haritası yüklenebilir mi?

bbs26
11-10-2007, 08:54
Herkese Günaydın,

Aranıza yeni katıldım,öncelikle tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

bir konuda yardım alabilirmiyim ?

asus P535 cep bilgisayarı kullanıyorum telefon özelliği var ve kara navigasyonu yüklü olarak geldi. bunu deniz için kullanabilirmiyim harita yüklemek istiyorum ve kendi içinde bulunan GPS i ile bunu halledebilirmiyim ?
yada ne yapmam lazım.

saygı ve sevgilerimle,

Taygun KOCABIYIK
11-10-2007, 11:46
Selamlar
mesajınızı konu haline getirdim daha çok kişiye ulaşması için.
Başlığı tam yazamadım konuyu bilenler umarım yardımcı olur başlığıda siz nasıl uygun görüyorsanız yazın değiştireyim.

mufi
12-10-2007, 20:33
BBs 26 merhaba hoşgeldin.. öncelikle imza ayarlarınıda yapki seni tanıyalım ve nasıl hitab edeceğimizi bilelim. sana yardımcı olacak arkadaşlarımız var..

levrek
15-10-2007, 07:54
Sayın 26,P 535 e Magellan'ın Mapsend Bluenav'ını yükleyin,yükleme işini tamamladıktan sonra istemiş olduğunuz bölgenin haritasını seçin,daha sonra Options başlığından GPS Settings kısmından cihazınızı konfire edin,hepsi bu kadar,sevgilerimle

Rauf
15-10-2007, 10:33
meraba ustadım erol kardeşim işler biraz gevşedi sanırım memnun oldum yazılarını tekrar gördüğüme selamlarımı sunarım.:helal:

mufi
15-10-2007, 12:03
Erol u görmek ne mutluluk dimi hocam...elemanı zorlıcan abim.heheh:D :D

bbs26
16-10-2007, 07:14
Herkeze Günaydın,

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Saygı ve Sevgilerimle,

A.Murat Çelik

bbs26
16-10-2007, 13:01
Sayın 26,P 535 e Magellan'ın Mapsend Bluenav'ını yükleyin,yükleme işini tamamladıktan sonra istemiş olduğunuz bölgenin haritasını seçin,daha sonra Options başlığından GPS Settings kısmından cihazınızı konfire edin,hepsi bu kadar,sevgilerimle

Erol Bey ,

Yardımlarınız için teşekkürler,ancak bu programa nasıl sahip olabilirim ?
internette araştırdım firmanın ilgili sitesinede baktım Türkiye ilgili daha doğrusu
genel Türkiye haritası bulamadım.

bizde kullanan bir arkadaşımız varmı acaba ? istesek temin edebilirmiyiz

Saygı ve Sevgilerimle

levrek
16-10-2007, 18:23
Merhaba Murat,
[Only Registered Users Can See Links] linkinden Aziz abi ile irtibata girer isen o sana mutlaka cd sini temin edecektir.Cihazına, hafızasını fazla meşgül etmesin diye sadece gereken haritaları yüklemeye bak,yoksa tüm avrupayı avucunun içinde bulabilirsin,sevgilerimle

ADNAN
16-10-2007, 21:26
Erol patronn hoş geldinnnn heee, sırtıya götüreceksin beni hala bekliyorumm, sözün var..unutrmaaadımm

vilmus
07-03-2008, 22:18
GPS Tuner isimli bir program ile off road navigasyon yapabilirsin. Eğer ilgilenirsen gerekli linkleri ve detaylı kullanımını anlabilirim.

Ben kullandım oldukça başarılı bir program. WM5 ve WM6 uyumludur.