PDA

Tüm Versiyonu Göster : Rastgelsin De Rekorlarimiz

Rauf
15-10-2007, 10:51
Kıymetli doslarım bir müddet evvel (özel rekorlarımız) Başlığı altında actığım konuya [Only Registered Users Can See Links] resimleriyle mesaj gönderen arkadaşlar ile site icinde kendi cabamla araştırıp her halde bunlarda özel rekorlardır deyip ayıkladığım resimlerden derlediğim bir foto slayt gösterisini nihayet tamamlayabildim umarım resimlerin diziliş ve adlandırılması sırasında hata yapmamışımdır yapmıssak af ola.selamlar.
7rW7mjCUAac

eşref sürek
16-10-2007, 00:44
rauf abi ellerine sağlık çok güzel görüntüler hazırlamışsın keyifle izledim bol balıklı avlar dilerim rastgele

Rauf
16-10-2007, 04:53
rauf abi ellerine sağlık çok güzel görüntüler hazırlamışsın keyifle izledim bol balıklı avlar dilerim rastgele

Eşref hemşerim senin trofelerinide eklemek isterdim ama o kadar beklememe rağmen gelmedi üzgünüm.selamlar

cumhur
16-10-2007, 06:58
rauf abi ellerine sağlık çok güzel ve enterasan olmuş.artık daha sık resim çekerek siteye koyup ,senin ellerine teslim etmemiz lazım da,beni masrafa sokucan fotoğraf makinası ,almam lazım.buda demektirki çok palamut tutmam lazım. teşekkürler.

Rauf
16-10-2007, 07:43
rauf abi ellerine sağlık çok güzel ve enterasan olmuş.artık daha sık resim çekerek siteye koyup ,senin ellerine teslim etmemiz lazım da,beni masrafa sokucan fotoğraf makinası ,almam lazım.buda demektirki çok palamut tutmam lazım. teşekkürler.
Valla benim de dileğim o sitemizdeki diğer arkadaşlarında bundan sonra kendi rekor balıklarını bir yerde cekmesi lazım sonra ben rekorlarımız 2 adı altında vazifemi yaparım selamlar.

Rauf
17-10-2007, 12:30
Beyler trofeleriniz hakkında bir slayt yapmıştım kacırdınız her halde.

er35han
17-10-2007, 16:26
eline emeğine sağlık rauf abicim, sitemizde böyle bir şeye ihtiyaç vardı zaten. bunu sürekli hale getirebilirsek, ''her ayın en iyi avları'' gibi mesela, avlarımızı daha bir zevkli hale dönüştürebiliriz. moderatör arkadaşlar bu konuyla ilgili bir hazırlık yapabilirlerse katılım artacaktır inancındayım.

ismail çakır
17-10-2007, 17:13
rauf abi.. eline sağlık. iyi bir çalışma hazırlayıp paylaşıma sunduğun için teşekkür ederim.eh bu sene galatasayda iyi gidiyor.bu akşam yunanistanı da inşallah yeneriz..
rastgelsin ..

Rauf
17-10-2007, 21:32
rauf abi.. eline sağlık. iyi bir çalışma hazırlayıp paylaşıma sunduğun için teşekkür ederim.eh bu sene galatasayda iyi gidiyor.bu akşam yunanistanı da inşallah yeneriz..
rastgelsin ..
Maalesef dilekleri,miz bu akşam da diğer 3 mac gibi iyi gitmedi acaba fatih terim gittide onun yerine sahtesimi geldi takımın başına diye şüphelaniyorum bu kadar kötü yönetilen bir milli takımı son 3-4 mactır hic görmemiştim allah allah,allah allah !!!!

Caner BALIKÇI
17-10-2007, 21:53
ruaf amca ellerıne kollarına sağlık çok güzel bı slayt hazırlamışsın
saygılar;sevgıler

ADNAN
17-10-2007, 22:27
Rauf abi tebrikler denizde ki ustalık bilgisayar başındada devam etmiş teşşekkürler. ellerine sağlık elbet birgün benimde resimlerim olacak değil mi ?
;)

Rauf
17-10-2007, 22:38
Rauf abi tebrikler denizde ki ustalık bilgisayar başındada devam etmiş teşşekkürler. ellerine sağlık elbet birgün benimde resimlerim olacak değil mi ?
;)

adnan kardeşim konunun başında yazdığım gibi daha evvel konu acıp buraya özel rekorlarınızı ekleyin diye ama sen kacırdın herhalde olsaydı mutlaka eklerdim bundan sonrakine inşallah.

Rauf
17-10-2007, 22:47
ruaf amca ellerıne kollarına sağlık çok güzel bı slayt hazırlamışsın
saygılar;sevgıler
İnşallah bir dahaki seferki videoda senin trofende olur selamlar.

Taygun KOCABIYIK
17-10-2007, 23:09
;)
Adnan abi ısparozları mı koycaz slayta yahu tut şöyle güzel fangrileri yerleştireyim sitenin açılışına :D