PDA

Tüm Versiyonu Göster : misina ipi

legend1907
18-10-2007, 22:44
Bir sorum olacak ustalara acaba acik denizlerde balik avlarken kullandigimiz misina ipinin renginin özelligi olabilirmi yani ne renk ip idealdir benimki koyu kahverengi yesil olanini cok gördüm sizin tavsiyeleriniz nedir

legend1907
18-10-2007, 23:04
Bir sorum olacak ustalara acaba acik denizlerde balik avlarken kullandigimiz misina ipinin renginin özelligi olabilirmi yani ne renk ip idealdir benimki koyu kahverengi yesil olanini cok gördüm sizin tavsiyeleriniz nedir

sanirim yanlis yere acmisim admin arkadasimdan özür dilerim lütfen dogru yere alirsa sevinirim :(

Rauf
19-10-2007, 05:34
Benim bildiğim kadarıyla bu ipi ceker olarak kullanıcağınız icin renk mühim değildir sadece cekeri mühimdir.

cumhur
19-10-2007, 10:02
ipin renk önemi yok ,yalnız kösteğinin boyunu uzun tut,bazen ip yakın olduğunda balık huylanıp takıma yanaşmıyor, özellikle daha sığ a gelindiğinde. rastgele.