PDA

Tüm Versiyonu Göster : Avrupa ayagi

legend1907
20-10-2007, 14:44
Selam dostlar acaba sitemizde bir avrupa bölümü acilabilirmi bilmiyorum benden baska varmi avrupadan katilan ama acilirsa iyi olur düsüncesiydeyim yinede karar sizin

Rastgelsin

Taygun KOCABIYIK
20-10-2007, 15:11
İlker abi bölgesel olarak bölümlerimiz yok. Avrupadan katılan var Almanya-Romanya-Hollanda bildiklerim fakat şimdilik böyle bir bölümün açılmasını pek gerekli görmüyorum şu anki bölümler yeterli diye düşünüyorum. Açılma amacı ne olacak onu yazmamışsın aklından geçenleri yazarsan daha sağlıklı değerlendirmiş oluruz konuyu. :)
Saygılar

legend1907
20-10-2007, 19:42
Düsüncem en azindan avrupadan katilan üyelerin de yazabilecekleri kendilerine ait bir bölüm olmasi aralarinda organizasyon düzenleyip bilgiler paylasabilmesi hava ve deniz durumu hakkinda nerde hangi av yapilir bu tür konular hakkinda bilmiyorum siteye nasil bir yük getirir ama yinede son karar senin

sevgi ve saygilarimla

Rastgelsin.......

mufi
21-10-2007, 16:08
İlker kardeşim duygularını paylaşıyorum.. lakin buradaki ortak alanlarada yeni başlık açarak oralardaki durumları anlatabilirler ....org. yapılabilir..
kalpler bir olsun..

Anıl ÜNALAN
18-11-2007, 11:13
Bu forumda herşeyi bütün üyelerimiz tarafından izmir'liler üzerinde görüyorlar.İzmir'li üyemiz çok diye sadece organizasyonlar izmir'de olur diye düşünüyorlar oysaki ülkemizin başka şehirlerinde veya dış ülkelerde oluşabilicek rastgelsin üyesi gruplar tarafındanda Rastgelsin.org adı altında çok güzel organizasyonlar yapılabilir .Bu organizasyonları biz düzenliyemeyiz belki ama o şehirden katılımın olabiliceğini düşünen kişi tarafından o şehire ait üyelerimizle konuşulup güzel organizasyonlar yapılabilir düşüncesindeyim.Bu ortam sadece İzmir'lilere hitap etmekte düşüncesinde olan dostlarımıza diyeceğim bu ortam tüm balıkseverlere hitap etmektedir!.

Saygılarımla..

legend1907
19-11-2007, 18:55
biraz sitemkar birazda gercek ci yazmis dostumuz

hani diyorsun askerdeki gibi hemsehri ayrimciligimi yapiliyor acaba :D :D

yinede mufi nin dedigi gibi kalpler bir olsun :helal:

legend1907
20-11-2007, 18:14
selam abicim

kesinlikle ayrimcilik yapildigina inanmiyorum zaten kabimden öyle bir seyde gecmiyor dedigin gibi öyle bir sey olsa en azinda siz degerli abilerimiz bu kadar süre kalmazdi sanirim

senin dedigin gibi gönüller bir FENERBAHCE sampiyonlar ligi sampiyonu olsun :P :P

(sanirim uydu) :D :D

herkese rastgelsin gellllll iki hafta gelllllllllll havalar müsade ederse özlem gidericez