PDA

Tüm Versiyonu Göster : 29 ekim avım

ismail çakır
29-10-2007, 14:32
dün akşam yine soğandere yollarına düştüm.giderken birkaç tane izmarit balığı aldım. gidince biraz midye çıkarıp hazırladım.akşam üzeri at-çek yaptım. ama tık yok.hava kararınca lüfere yemli takım attım. 1 tane lüfer aldım. başkada balık vurmadı.hava çok kapalıydı ay dolunay olmasına rağmen hava baya karanlıktı.karagöze midye takıp attım ama hiç tadı yoktu.6 tane karagöz yakaladım. başkada balık vurmadı. sabah suyunda kalkıp lüfere yemli takım attım. 1 tane lüferde o zaman aldım. sabah bir çıpra bir karagöz daha yakaladım. başkada balık olmadı.
arkadaşım ibrahim ile sabah kahvaltısı..

[Only Registered Users Can See Links]

bunlarda günün hasılatı.. yakaladığım balıklar..

[Only Registered Users Can See Links]

rastgelsin...

discus
29-10-2007, 14:41
ohh ellerine sağlık canım abim.almışsın yine iyotun tadını.balıklarda harika çupide eşlik etmiş sofranıza daha iyilerine inşallah..saygılar..

Anıl ÜNALAN
29-10-2007, 16:50
Lüferler baya güzelmiş abi tebrik ederim deniz havasıylada doldurmuşsunuz ciğerleri ohhh .
Tebrikler abi başarılarının devamını dilerim.

mufi
29-10-2007, 17:23
İsmail hocam bereketi olsun .. ama o sofranın tadı başkadır orada..değilmi?

Taygun KOCABIYIK
29-10-2007, 20:28
İsmial ustam harika av olmuş yine tebrikler.

ADNAN
29-10-2007, 22:08
ismail abi aman nazar değmesin sen zaten bu nu hep yapıyorsun yine ellerine sağlık.....;)

çeşme35
30-10-2007, 04:10
Bu görüntüleri gördükten sonra içim yine kıpırdanmaya başaldı birazdan takımları alıp kendimi sahil yollarına atıcam yok böyle bir zevk.

Rauf
30-10-2007, 05:05
İsmail hemşehrim tabi senin daha evvelki avların gibi olmadığı icin biraz hayıflandığını görüyorum olacak o kadar ustam güzel hava ,muhabbet,sohpetin yanında bu kadarda olsa biz amatör ve emekliler daha ne isteyebilirki?Haaa sağlık sıhhat o da Allaha şükür var gözlerinden öpüyorum afiyet olsun.:D

ismail çakır
30-10-2007, 06:43
İsmail hemşehrim tabi senin daha evvelki avların gibi olmadığı icin biraz hayıflandığını görüyorum olacak o kadar ustam güzel hava ,muhabbet,sohpetin yanında bu kadarda olsa biz amatör ve emekliler daha ne isteyebilirki?Haaa sağlık sıhhat o da Allaha şükür var gözlerinden öpüyorum afiyet olsun.:D

rauf abi. benim için en büyük mutluluk balık avı yaptığım yerlere gidebilmek...oralarda peynir-ekmek yiyebilmek..balık nasılsa tutuluyor..
rastgelsin..

nevzat
30-10-2007, 10:13
İsmail abi tebrikler,Muvaffak abinin dediği gibi o sofranın tadı gerçekten bir başka oluyor.Nedense insan doyduğunu bile anlamıyor.

ender
30-10-2007, 11:09
İsmail bey tebrikler yüzünüzde ki tebessümü kahkaya dönüştürecek avlar dilerim.selamlar saygılar.

cumhur
30-10-2007, 13:47
ismail abi azda görünse,lüferin yeri bambaşka oluyor ,tebrikler ,buralarda lüfere hasret kaldık bari siz afiyetle yiyin. rastgele.