PDA

Tüm Versiyonu Göster : 28 ekim2007 pazar

ADNAN
29-10-2007, 22:42
Evet davetime pek ilgi olmadı ama şimdiye kadar bu kadar bereketli, çeşme altı nda yaşamamıştım, iyi bir av günü yaşadım, tabi bunu kanıtlıyamam, (resimli)makinayı yanıma almamıştı, cumartesi organısyanu yapıp yem işini kıvanç kardeşime bıraktım, bundan sonrada yem işi kıvanç ın çok iyi seçim yapıyor, sardalya, yengeç, mamun,sülünes, kalamar, ve donmuş hamsi ve adetli olarak iyi bir cephaneyle 3 kişi çeşmealtından açıldık, ilk gelenler orta boy mercanlar 4-5 adet arada izmarit, sevindik, sonradan izmaritler saldırınca yer deeğiştirdik yerler (kerteriz sırdır verilmezz)ve iyi bir yer bulduk akşama kadar orda kaldık, bende 3.6oo kg balık ,arkadaşım gürol, da 3.5 kg kıvanç takileri tartımı bilmiyorum, neler mi vardı tam bir garnitur sofrası oldu 1- mercan, 2-izmarit,3 isparoz lar eşek isparoz deriz ama bunlar katır isparozuydu maşşallah:D 4-arada gopes,5-erkek mercan,6-irice el gibi karagozler bende 17 adet kadar 7-350-400 gr civarı hayatımda ilkdefa uçan balık dediler, kırlandıç tı sanırım.yakaldım eee daha ne olsun 3.5 kg ın üzerinde balık avı yaptım haa birde tekneye güzel denecek bir boyda papuç gibi akşam suyunda 8- fangri çıktı yani daha ne olsun, tabiki kaçanlarda oldu, ama onlar çok büyüktü( kaçan balık tabiki büyük olacak) tam 4 fire verdim birinde iğnemi çıkarttı 2sinde beni bıraktı 3. de beni bıraktı 4sünde de beni yolun yarısında terk etti, ne olduğunu sorarsanız anlıyamadım ama bayağı iriydi;) ;) denizden geri bile gelmek istemiyordum ama tekne sahibi arkadaşım hadi diyince dönmek zorunda kaldık, allah bereket versin iyi bir av ve gün geçirdik darısı sizlerin başına, tabiki aradığımı bulamadım (çipu,lidaki):( sevgi ve saygılarımla

ADNAN
29-10-2007, 23:05
Unuttum düzeltemedimde 8- inci çeşit olarakta istavrit ben alamdım ama kıvanç bir adet 25-30cm iriliğnde gürol abide 1 adet aldılar ben maalesef yakalıyamadım bana denk gelmedi;) tambir çeşit yaptık..bundan sonra adres belli;)

Rauf
30-10-2007, 05:11
Unuttum düzeltemedimde 8- inci çeşit olarakta istavrit ben alamdım ama kıvanç bir adet 25-30cm iriliğnde gürol abide 1 adet aldılar ben maalesef yakalıyamadım bana denk gelmedi;) tambir çeşit yaptık..bundan sonra adres belli;)

Valla helal olsun adnan inan ben burada coktan beri böyle bereketli ve ceşitli av yapamadım davetine katılmayanları kınıyorum:'( tebrik ederim afiyet olsun.Ahh birde resimler olsaydı süper olucaktı raporun selamlar.adnancım.

cumhur
30-10-2007, 05:27
adnanbravo çok iyi av olmuş, kaçırdıklarınızıda alsanız tekne batacaktı herhalde. rastgelsin

ismail çakır
30-10-2007, 06:55
adnan, güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz..güzelde balık yakalamışsınız.. ne güzel.. afiyet olsun..

eşref sürek
30-10-2007, 08:59
çok güzel bir av olmuş davetine katılmıyanlar pişman olmuştur ben çok uzaktayım gelemezdim gönüller bir olsun rastgele

ishak BALLICA
30-10-2007, 13:12
Adnan kardeşim bereketli olsun....Yav keşke foto ve video paylaşımı filan olsaydı....:( Allah içine sindirsin....:helal:

discus
30-10-2007, 15:19
vay canım abim ellerine ağzına sağlık güzel paylaşımın için..ne mutlu çokta iyi bir av yapmışsınız hepinizi kutluyorum..saygılar...

Taygun KOCABIYIK
30-10-2007, 16:13
Adooooooooooooo naptın sen böle :D 25 kasımda karaburun yapalım mı?
o zaman tam süper mercan olur ;)

nevzat
30-10-2007, 23:40
Adnan abi tebrikler ,tabiri caiz ise kırmışsınız ortalığı vallaaa.

er35han
31-10-2007, 14:45
tebrikler adnan abim,gönlünce bir av yapmana çok sevindim.çipura lidaki olmasada tekneye çıkanlar onları aratmamış,devamı olur inşallah abicim.

kturkol
31-10-2007, 17:32
arkadaşlar detay yazmaya sanırım gerek yok adnan abi herşeyi anlatmış sağolsun.
gerçekten güzel bir avdı. teşekkür ederim. gerçi 12 saat kadar denizde kalınca beni baya yordu ama deydi doğrusu.

ADNAN
31-10-2007, 21:40
Adooooooooooooo naptın sen böle :D 25 kasımda karaburun yapalım mı?
o zaman tam süper mercan olur ;)
Ne demek kardeşim bana takılan hayatını yaşar, ayrıca karaburun a 2 hafta evvel davetliydim, bundan bahsetmedim, yeni limandan beni çıkardılar, ben 4mercan aldım ama teknedeki arkadaşım harbiden 42 numara pabuç gibi mercanları yakaladı biz izledik;) , tago cuğum 15 ocak'a kadar teknenin yolu var biliyorsun yeterki hava müsait olsun, ama çeşmealtındada garnitür var, 8-9 çeşit oluyor, bugün gelen haber (çeşmealtından )paragate ile 4 kg çipura çıkarmış ahmet tabiki delirdimm:deli: tago ben hazırım allah sağlık ve iş versin yeter;) sevgi ve saygılarımla...

alikon8
31-10-2007, 23:51
Tebrikler Adnan Bey,
Organizasyona pek ilgi olmadığını söylüyorsunuz ama ben size mesaj gönderdim. Katılabileceğimi söyledim sizden dönüş olmadı.
Tekrar tebrikler...:helal:

Taygun KOCABIYIK
01-11-2007, 07:54
Tamam Adnan abicim tarihi not al hava müsait olur ise ve önemli bir aksilik çıkmaz ise Karaburun yapalım. Çeşmealtı iyi güzel ama karaburunun havası bile başka ;)