PDA

Tüm Versiyonu Göster : bodrumda balık avı

talip
04-11-2007, 17:01
arkadaşlar bodrumda kıyıdan balık tutabileceğimiz yerler varmı kalamar için en güzel yer yalıçiftlik iskelesi ama kıyıdan çipura tutabileceğimiz yerleri bilen var ise lütfen yazsın

çupra
08-11-2007, 21:12
güvercinlikte kılıcın tesislerine yakın bi otel var adını şu an hatırlamıyorum otelin yanından geç eski tesislerin deposu var ona yakın bi ışıklandırma direği olcak o bölgenin az ilersinde çok büyük olmayan bi kaya var.güvercinlik solunda kalacak şekilde iki olta atabilirsen çupralar senindir. gece avı daha bereketli. yem olarakta boru kurdu, yengeç, madyayı öneririm. tek iğne gezer kurşun. iğnenin mesafesini fırdöndüden çok uzak tutma çekerken kayalara taktırabilirsin.şimdiden rastgelsin!

discus
08-11-2007, 21:14
talip öncelikle aramıza hoşgeldin imza ayarlarını tamamlarsan seni daha iyi tanımış oluruz..katılımcı olman dileğiyle..

çupra
08-11-2007, 21:15
hafta sonu az uzağa giderim diyosan kıyıkışla köyü var milastan sapılyo. yanılmıyosam bodruma 40-45 km mesafede güllüğün tam karşı kıyısı.bu mevsim orasıda güzel av verir. yem aynı takım aynı.burada momunda güzel iş yapıyo tabiki canlı olacak

çupra
08-11-2007, 21:20
be bu aralar gidemiyom benim yerimede bi olta atarsan sevinirim. aramıza hoş geldin.çupranın en bol olduğu yerdesin haberin olsun. şimdiden rastgelsin!

talip
09-11-2007, 16:34
tamer arkadaşım teşekkür edrim geçen hafta gittim oraya bu pina beach otelin yanına 2 saat bekledik bir çupra aldık sadece

çupra
12-11-2007, 12:16
talip kardeş üzüldüm. ben 5-6 yıl önce her hafta oradaydım ve bu bölge beni hiç utandırmadı. birde güvercinliği dene derim sana. hepimize rastgelsin.

çupra
12-11-2007, 12:18
bu arada kıyıkışlada merada çok önemli. girişteki bölgede momun çıkıyo sağlam momunla gidersen limanın olduğu yerin hemen arkası.bu mevsim iyi çupra verir.saygılar sevgiler hepimize rastgelsin.