PDA

Tüm Versiyonu Göster : 04/11/2007 EskiFoca Liman

arayadis
04-11-2007, 23:26
Ben kuzenim Sahin kiz arkadaslarimiz Zeynep ve Dilekle beraber (4acemi)hem dolasmak hemde biraz balik avlamak icin saat 10 gibi Karsiyakadan yemlerimizi alip (mamun boru kurdu azda yengec) yola ciktik 11 gibi focaya vardik guzelce kahvaltimizi yapip balik halinden birazda sardalya aldiktan sonra 12 gibi limanda avlanacagimiz yeri aramaya basladik.Balikci teknelerinin onunde cigere bakan kediler gibi bakinirken saolsun abilerimiz gelin gencler buradan avlayabilirsiniz dediler ve bizde 4 5 sira olan teknelerin en ucuna gidip kurulduk ve avlanmaya basladik.Boru kurduyla avlanmaya basladik cevap alamayinca mamun denedik ve Ilk baligimizi Sahin cekti bi koragoz hemen sonrasinda Dilek bir Mercan cekti sardalyaya gectikten sonra baliklarda artis oldu.Belki rastgelir diye saldigim yengec ve canli yemede sonuc alamadim. 4 e kadar arada yagmurlu olmak uzere avlandik sonlara dogru ben bi kirlangic cektim (teknesinde avlandigimiz abi yardimci oldu allahtan ben kirlangic oldugunu bilmiyordum bu ne ya dedim ilk basta:) yagmurun bastirmasiyla toplandik ve limandaki caycida caylarimizi icmeye koyulduk cok dinlendirici ,guzel ,insanlarin guler yuzlu oldugu bir gun gecirdik ve 6 gibide donus yoluna koyulduk.Evde cektigim fotolardan birkaci..
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

cumhur
05-11-2007, 01:50
güzel bir günün paylaşımı,tebrikler. rastgelsin.

Rauf
05-11-2007, 06:38
Özgür tebrikler tabi yolun başındasın ver her ava gittiğinde değişik bilgiler edineceksin bu böylece gidi,cek bu yaşımızda bizde hala yeni yeni bilgi ve tecrubeler ediniyoruz.ama unutma en iyi verim balıkta sabah tır sabah balığı daha iştahlıdır aklında olsun selamlar.

Taygun KOCABIYIK
05-11-2007, 08:02
Özgür abi tebrik ederim acemiyim falan demişsin ama bence balıklar gayet güzel özellikle mercan ve kırlangıç süper :) kıyıdan bu iki balığın denk gelmeside büyük şans.

mufi
05-11-2007, 11:59
Özgür maşallah hevesinizi almışsınız.. güzel de bir gün olmuş.. devamını dilerim

ender
05-11-2007, 12:24
sevgili Özgür
içindeki sevincin,yüzündeki gülümsemenin kovandaki balığın dahada artması dileğiyle.
Selamlar saygılar.

yilmaz
05-11-2007, 12:28
tebrikler. kırlangıç çok güzel.devamını dilerim.

ismail çakır
05-11-2007, 12:42
özgür, balıklar da güzel, arkadaşların ile geçen gün de güzel..afiyet olsun..
rastgelsin...

eşref sürek
05-11-2007, 12:52
arkadaşlarınızla beraber güzel balıklar yakalamışsınız çeşitli cins balıkları yakalamak ayrı bir zevktir hemde sizlere tecrübe olur kırlangıçta güzelmiş afiyet olsun rastgele

Alparsbeğ
05-11-2007, 13:46
Özgür, ellerine saglık paylaşımın için; Devamı gelsin:)

Sevgi ve Işıkla Kal

alikon8
05-11-2007, 13:51
Tebrikler ve başarılarınızın devamını dilerim. Rastgelsin.:helal:

nevzat
05-11-2007, 18:14
Özgür tebrikler ,ne kadar zevkli bir gün geçirdiğin heyecanlı anlatımından belli oluyor,çok daha iyi balıklı avlarda bu heyecanının artması dileklerimle.

Emre
05-11-2007, 22:36
cok güzel bir av olmş tebrikler

discus
06-11-2007, 18:19
tebrikler özgür güzel ve bereketli bir gün geçirmişsiniz..daha iyilerine inşallah