PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yazılı orkinos Palazı sırtısı.

Rauf
05-11-2007, 06:11
Cumhur usta ile alanyaya yeni yerleşen selcuk arkadaşımızın teknesiyle (balıktay) Sırtıya cıkacaklarını öğrendim dururmuyum fotoğraf makinasını kaptığım gibi sabahın 5 inde teknenin başına gittim.bu iki profosyonel balıkcının görüntülerini kaydetmek icin bundan iyi fırsat olamazdı.balık gerci cok yoktu ama yinede teknede gecen aksiyonun sizler icin ilgi cekiceğini umuyorum.selamlar.
Y16q9s96GPE

cumhur
05-11-2007, 06:23
rauf abi teeşekkürler.iyi bir gündü ama, 2 üzücü olay yaşadık. 1,= kameranın pili bitti, bizim roller yarım kaldı. 2,= balık av vermedi , yine bizim rol yarım kaldı . günün iyi olayı ise , rauf abi bizimleydi. rastgele. aha unutuyordum = arkadaşlar rauf abi ,balıklara çok güzel gırtlak ameliyatı yapıyor,ders almanızı tavsiye edrim, ben almaya başladım..

mufi
05-11-2007, 07:24
maşallah bre.. dostlar... elinize saglık

Rauf
05-11-2007, 07:26
Karıştırma şimdi pili,ameliyatı:oha: madem actın izah edeyim bari bu palamutlar bizim ahtapot ları lup diye yutunca maalesef benim dolmalık parmağımı ağzına soktuğum zaman af edersiniz istifra (kusmak)ediyor ama tabiki denizin yerine kovayı boyluyor mesele bu allah allah.:)

ender
05-11-2007, 07:34
Maşallah Maşallah bizimi çatlatacaksınız.Kaptan bana bir ev ayarla antalyaya taşınıyorum.Allahtan piliniz bitmiş.ya bizde türküz müslümana bu yapılırmı hiç insaf yokmu kardeşim.pes pes pes diyorum başka bi şey diyemiyorum.eğer devamını gösterseydiniz.bi arkadaşınızı öbür tarafa yollayacaktınız.her şey için teşekkürler elinize sağlık.
Selamlar Saygılar.

Egeli
05-11-2007, 12:10
Tebrik ederim çok güzel... :helal: :helal: :helal:

yilmaz
05-11-2007, 12:26
tebrikler abi. zevkle izliyoruz raporlarınızı.

Rauf
05-11-2007, 13:39
Maşallah Maşallah bizimi çatlatacaksınız.Kaptan bana bir ev ayarla antalyaya taşınıyorum.Allahtan piliniz bitmiş.ya bizde türküz müslümana bu yapılırmı hiç insaf yokmu kardeşim.pes pes pes diyorum başka bi şey diyemiyorum.eğer devamını gösterseydiniz.bi arkadaşınızı öbür tarafa yollayacaktınız.her şey için teşekkürler elinize sağlık.
Selamlar Saygılar.
Estafurullah ender sakın öyle bi dellilik yapma senin bulunduğun yerdeki balıklar buraya on basar selamlar.

Taygun KOCABIYIK
05-11-2007, 16:53
Cumhur kaptanım yine yakmışsın canlarını balıkların :)
Tebrikler kim bilir daha ne balıklar vardı da pil bitmiş
Kameramanımızada ayrıca teşekkürler :D

discus
05-11-2007, 19:17
valla rauf abi harka av olmuş.saatlerce seyredebilirdim böle bir avı çok zevkli..
tebrik ederim

cumhur
06-11-2007, 05:13
Cumhur kaptanım yine yakmışsın canlarını balıkların :)
Tebrikler kim bilir daha ne balıklar vardı da pil bitmiş
Kameramanımızada ayrıca teşekkürler :D
taygun kısır bir gündeydik, ancak 8 parça alabildik,planımızda iyi bir günde çekim yapmak var, inşallah kısmet olur. pilimiz bitmezse:'( . rastgele

dudi
06-11-2007, 11:46
darısı başımıza emeklerinize sağlık

jumbo160
06-11-2007, 16:15
maşallah maşallah çok süper bi av olmuş tebrikler

nevzat
06-11-2007, 16:43
Üstad lar bu balığın olmadığı bir av ise olduğu kimbilir nasıldır.Tebrikler ve bu zevkli görüntüleri bizlerden esirgemediğiniz için teşekkürler,çok daha bol avlar rastgelsin.