PDA

Tüm Versiyonu Göster : S.a Manavgat ırmağında avlanan

inndark
09-11-2007, 16:36
S.a Manavgat ırmağında avlanan arkadaş varmı ben 2 haftadır balıkları besliyorum :D Manavgat ırmağı hakkında bilgi verebilecek olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilirlemi benimle OLMASADA CANINIZ SAĞOLSUN TŞK GÜZEL BİR FORUM

discus
10-11-2007, 18:46
aramıza hoşgeldiniz..katılımcı olmanız dileğiyle sorunuza cevap verecek arkadaşlarımız çıkacaktır.

Tungaalp_07
29-11-2007, 13:16
inndark elimden geldiğince sana yardımcı olayım.öncelikle manavgat ırmağında sanırım alabalık avlayacaksın,iyi av veren bölgeleri ve yemleri tarif edeyim,1- eski manavgat garajı önündeki bölge,gece eski köprünün altı,şu anda bilmiyorum duruyormu şehir içersinde bulunan balık çiftliğinin karşısı ve yeni köprünün 50 metre titreyene doğru geçince oradaki aradan iyi sonuç alabilirsin,yem olarakta manavgat ırmağının denize döküldüğü bölgeye yakın kanaletlerden kepçe ile yakalayacağın kimi yerde teke antalya bölgesinde (yanıç)tabir edilen canlı yemle çok güzel sonuçlar alabilirsin.birde alabalık yemini ezip ekmek içi ile karıştırarak hamur haline getirip kullanabilirsin,ama tabi benim favorim yanıç,ben yanıçla manavgat ırmağında 1 kg üzeri çok alabalık çektim,fakat dediğim balık yemi ekmek karışımı hamur ilede çok iyi sonuç alabilirsin,çünkü manavgat ırmağında bulunan alabalıklar,çiftlikten kaçan balıklardır.saygılarımla